Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Srednie pensje to mozecie sobie w tylek wsadzic! Wojt zarabia 12000, skarbnik i sekretarz niewiele mniej, za nimi jeszcze wysoka relatywnie pensja zasiedzialych starcow ze "stazem", ale bez pojecia o nowoczesnej i wydajnej pracy na komputerze. Do tego cala reszta mlodych, ale krotkich stazem pracownikow zarabiajacych do 2500 brutto, ktorzy musza oprocz swojej pracy pomagac dziadkom przy kazdej czynnosci zwiazanej z komputerem. Naprawde cudowne informacje przekazujecie! Ja po 7 latach w urzedzie mam 2200 zl brutto. Jedyne co ratuje prace w urzedzie, to w miare stabilny zarobek i dosc dobrze przestrzegane prawo pracy, choc tez rozne przekrety sa w tej materii.
    To prawda, nie wiem skąd te średnie zarobki urzędników, bo daleko im do rzeczywistości. Młodych się wykorzystuje do najgorszej czarnej roboty, podczas gdy "doświadczone" starsze towarzystwo ma na wszystko czas. I oczywiście wypłata niewiele wyższa od średniej krajowej. Ot rarytas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla poprawy nastrojów i pokazania skali naszego "dobrobytu"     http://www.onionas.pl/gospodarka/szwajcarska-prasa-polacy-zatrudnieni-za-bezcen-10-euro-na-godzine  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmierdziała wam komuna to teraz macie demokrację.Dobrze wam tak. Pracujecie za 1000zł  i jebiecie na prywaciarza wyzyskiwacza.
  to przewódcy solidaruchów z lat 80 śmierdziała, no bo jak narobił tyle dzieci to musiał chłop wszystkiego sie czepiać aby je wyżywić, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Srednie pensje to mozecie sobie w tylek wsadzic! Wojt zarabia 12000, skarbnik i sekretarz niewiele mniej, za nimi jeszcze wysoka relatywnie pensja zasiedzialych starcow ze "stazem", ale bez pojecia o nowoczesnej i wydajnej pracy na komputerze. Do tego cala reszta mlodych, ale krotkich stazem pracownikow zarabiajacych do 2500 brutto, ktorzy musza oprocz swojej pracy pomagac dziadkom przy kazdej czynnosci zwiazanej z komputerem. Naprawde cudowne informacje przekazujecie! Ja po 7 latach w urzedzie mam 2200 zl brutto. Jedyne co ratuje prace w urzedzie, to w miare stabilny zarobek i dosc dobrze przestrzegane prawo pracy, choc tez rozne przekrety sa w tej materii.
  2200 brutto po 7 latach pracy, to gówniarzu masz i tak za dużo, bo ja po 35 latach pracy mam 2100 zł brutto, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2200 brutto po 7 latach pracy, to gówniarzu masz i tak za dużo, bo ja po 35 latach pracy mam 2100 zł brutto, 
Może i gówniarz w porównaniu z Tobą, ale przynajmniej kultury mam więcej. Poza tym nie spinaj się tak, bo pewnie w Twoim fachu "średnie pensje" też są o kilka tysięcy wyższe niż Twoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Srednie pensje to mozecie sobie w tylek wsadzic! Wojt zarabia 12000, skarbnik i sekretarz niewiele mniej, za nimi jeszcze wysoka relatywnie pensja zasiedzialych starcow ze "stazem", ale bez pojecia o nowoczesnej i wydajnej pracy na komputerze. Do tego cala reszta mlodych, ale krotkich stazem pracownikow zarabiajacych do 2500 brutto, ktorzy musza oprocz swojej pracy pomagac dziadkom przy kazdej czynnosci zwiazanej z komputerem. Naprawde cudowne informacje przekazujecie! Ja po 7 latach w urzedzie mam 2200 zl brutto. Jedyne co ratuje prace w urzedzie, to w miare stabilny zarobek i dosc dobrze przestrzegane prawo pracy, choc tez rozne przekrety sa w tej materii.
  o proszę jaka kulturalna - a pierwsze zdanie to kultura, do tego jestem dziadkiem i lepiej umiem na komputerze jak ty gówniarzu, jak masz swojego tępego dziadka to nie znaczy, ze inni sa tacy, też będziesz babką/dziadkiem i mam nadzieję, że ciebie wypieprzą z pracy bo będziesz za stara/stary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdzistołki na emeryturę! Zajmujecie tylko miejsca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Średnie zarobki można sobie włozyć do......kosza. Jeśli średnie to znaczy przeciętne to jak mozna skomentować fakt że procentowo w UM Lublin z 50 % ludzi brakuje  ponad 1000 brutto do średniej? szczególnie mówimy o ludziach pracujących do 10 lat. To zwykłe napuszczanie ludzi na siebie. Przy braku podwyżek (ten i przyły rok) lub oszałamiającym 150 brutto  co jest wyrównaniem cen a nie podwyżką to do 70 tki nie da się dojśc do średniej. Podajcie procentowe widełki ile procent zarabia do 2000 na rekę, 2000-3000 itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inna sprawa że wcale nie ma mniej pracy bo w tej chwili mamy erę papieru i elektronicznego skanu czyli wykonuje się to samo 2 razy. Ilość kontroli i durnego zbierania papieru jest z rokiem na rok coraz większa. Ilość zatrudnionych ludzi wynika z ilości kolejnych przepisów.Nikt tego nie ogarnie. W budżetówce sa wydziały w których się pracuje ciężej niz u prywaciarza a sa wydziały gdzie nie robi się nic. Szczególnie organizacyjne, skarbowe które obsługują urząd a nie ludzi z zewnątrz. A same pensje np w Lublinie są małe, w Puławach czy Świdniku płaci się .......kilkaset złotych więcej na głowę.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty dziadu kalwaryjski co tu wszystkich od gówniarzy wyzywasz ściśnij pęto. Właśnie dlatego nie szanuję staruchów, bo jak coś im się nie podoba to od razu "gówniarzu nie pyskuj". Kultury nas chcą uczyć a sami mają ją do czasu aż berecik nie zacznie uciskać i nie powiesz czegoś co jest niezgodne z jego światopoglądem. A co do zarobków to dziadu może jesteś tak mało efektywny i przytępy że zarabiasz po 35 latach mniej niż bystry i rzutki człowiek z 7 letnim doświadczeniem. Może to Ty jesteś problemem, z pustego i Salomon nie naleje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdzistołki na emeryturę! Zajmujecie tylko miejsca!
  to z tym zwróć się do tuska, bo ja mając 57 lat z chęcią odeszłabym w wieku  już 55 lat tak jak to było wcześniej, a nie że mi jeszcze dołożyli, a już wy będziecie orać do 67 lat, także i ty będziesz pierdzistołkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty dziadu kalwaryjski co tu wszystkich od gówniarzy wyzywasz ściśnij pęto. Właśnie dlatego nie szanuję staruchów, bo jak coś im się nie podoba to od razu "gówniarzu nie pyskuj". Kultury nas chcą uczyć a sami mają ją do czasu aż berecik nie zacznie uciskać i nie powiesz czegoś co jest niezgodne z jego światopoglądem. A co do zarobków to dziadu może jesteś tak mało efektywny i przytępy że zarabiasz po 35 latach mniej niż bystry i rzutki człowiek z 7 letnim doświadczeniem. Może to Ty jesteś problemem, z pustego i Salomon nie naleje.
  ciebie to już nikt niczego nie nauczy,   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...