Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędy mają być bardziej przyjazne petentom

Utworzony przez hyt, 24 lutego 2015 r. o 07:53 Powrót do artykułu
Najpierw zapłać kobito za robotę godziwie, a później gadaj PO próżnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja sobie siedze w urzędzie, biorę 1400 na rękę i mam na was wywalone.piję kawkę, robię kopiuj-wklej, czytam gazetkę...i do 15 czas zleci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydział Gospodarowania Nieruchomościami i Skarbu Państwa Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego to dobitny przykład jednostki nieprzychylnej obywatelowi i petentowi. Nie dość, że interesanci są przyjmowani w niemiły sposób to wydział ten nie przestrzega obowiązującego prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sqrwysyńskie psy czerwone obiecywały to Polakom jak szli po władzę siedem lat temu, bydło kłamliwe,czerwone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co, przyjazny jak 8 rok nie mamy grosza podwyżki, z niewolnika nie ma pracownika, w domu codziennie kłótnie o jedzenie, które kupowane jest w biedronce, a ciuchy w lumpeksie bo na nic innego nas nie stać, zgroza,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak dzisiaj właśnie byłem w takim przyjaznym urzędzie skarbowym na czechowie hehe siedzą mumie i patrzą z pod oka kto śmie zakłucać im spokój :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...