Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Utknęła budowa Alchemii, nowej galerii handlowej w centrum Lublina

Utworzony przez lubliniaww2, 29 czerwca 2009 r. o 12:23 Powrót do artykułu
JUŻ DAWNO POSTULOWAŁEM ZAORAĆ LUBLIN BO TU NIC SIE "NIEDASIĘ": ANI DRÓG, ANI STREFY EKONOMICZNEJ, ANI LOTNISKA, ANI ŚCIEŻEK ROWEROWYCH, ANI TCHNIĘCIA ŻYCIA W STARÓWKĘ(BY ŻYŁA JAK KRAKOWSKA, POZNAŃSKA,WROCŁAWSKA!!), ANI POPRAWY ESTETYKI MIASTA, ANI BUDOWY OBWODNICY!!!JEDNYM SŁOWEM SKORO NIC SIĘ NIE DA, TO ZAORAJMY I ZRÓBMY WIELKI AERAŁ,MOŻE Z UE DOSTANIEMY KASĘ!!!DRWIĘ ALE TAKIEGO DNA DECYZYJNEGO, TAKIEJ MEGA NIEUDOLNOŚCI NIE MA CHYBA W ŻADNYM MIEŚCIE WOJEWÓDZKIM!!!RZESZÓW KIEDYŚ PODOBNE DNO JAK LUBLIN ,PRZEGONIŁO NAS O LATA ŚWIETLNE(ESTETYKA MIASTA, DROGI, INWESTORZY) DO TEGO LOTNISKO JASIONKA I SREFA EKONOMICZNA JEDNA Z KILKU NA PODKARPACIU!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łelkam in Lublin - de Metropoli. Panowie tu jest wschód i żadna alchemia nam nie potrzebna. Lepiej buraki zasadzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozmowy z sąsiadami? JAkimi sąsiadami.... Ale może, jak 'coś' takiego powstanie i pociągnie za sobą dalsze inwestycje, t ow końcu miasto pozbędize się tego PLEBSU z centrum miasta....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmienic nazwe Lublin na NIE DA SIE CITY .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka Alchemia?. Przecież ratusz nawet stojaków rowerowych nie umie zamontować w centrum, np na placu zamkowym.... Wykopmy tą ekipę nierobów z ratusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę wytrwałości Panu Andrzejowi Wilczewskiemu i mam nadzieję, że dojdzie wreszcie do realizacji tego przedsięwziecia. Z rozmów jakie przeprowadziłem z niektórymi restauratorami na Starym Mieście wnioskuję, że im też zależy na tym. Jednak obserwując poczynania "naszych" urzędników to mniemam, że im niekoniecznie na tym zależy. Na tzw. obcych patrzy się tu mniej łaskawym okiem. O ile wiem to firma Pana Wilczewskiego jest z Chełma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...