Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Należy zaorać stadion Motou i posiać tam budyn wysokopienny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest cała policja zamyka parking, a pozniej wlepiają mandaty za złe parkowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że takie pseudogazety kiedyś znikną raz na zawsze a ludzie leczący swoje kompleksy takimi artykułami nie będą mieć szans nazwania się dziennikarzem... Jest to kolejna nagonka na MOTOR bo wiadomo że korki denerwują ludzi, czysta zagrywka psychologiczna. Szkoda tylko że ludzie są jak młode pelikany wszystko łykają bez zastanowienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam info ze wczoraj mot(uryna) miala miec ustawke z Resovia. Jaki wynik ilu zabitych po stronie mot(uryny)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaa ustawili się po 300 a Resovia przyleciała helikopterami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WEST napisał:
taaaa ustawili się po 300 a Resovia przyleciała helikopterami...
Watpie zeby sie po 300 ustawili bo z tego co ostantio widac to moturynka nie ma tylu "kibicow" chyba ze kopulowali panowie ze soba w drodze na ustawke, to moze by z tej milosci cos sie urodzilo i zwiekszylo liczbe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie można zorganizować spokojnej imprezy to może zlikwidować klub! Proszę mi wytłumaczyć jak grupka pseudo kibiców może terroryzować 350 000 miasto.To jakiś absurd. Gdzie jest prawo. kiedy Motor spadnie do jakiejś ligi "0",to wtedy może nastąpi spokój i nie trzeba będzie zamykać ulic. Współczuje mieszkańcom ul.Krochmalnej-tam dopiero będą rozróby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poziom tego forum jest żenujaco niski ale jaka gazeta tacy czytelnicy.większe utrudnienia są gdy MPWiK prowadzi remontu lub w godzinach szytu są większe korki w innych częsciach miasta.policja dobrze wie ze kibiców Floty nie będzie i chyba jedyne urudnienia w ruchu nastapia jak oddziały policji będa podjeżdzać pod stadion.naród ciemy to wierzy w to co wypisuja media na zlecenie policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Je..ć tych deb***i co żle życzą MOTORKOWI a ja itak kocham MOTOREK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd są ci wszyscy deb***e co takie głópstwa wypisóją na Motor może by tak zaczeli pisać o swoich zespołach aMotor zostawil w spokoiu a pismaki niech piszą prawde pozdrawiam prawdziwych kibiców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor wygrywa wczoraj zasadzke na Resovie wracajacą z Olsztyna w 3 autokary, Motoru ok 100 osob,wygrywamy bezapelacyjnie, policja biernie sie przygladała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d napisał:
Jak nie można zorganizować spokojnej imprezy to może zlikwidować klub! Proszę mi wytłumaczyć jak grupka pseudo kibiców może terroryzować 350 000 miasto.To jakiś absurd. Gdzie jest prawo. kiedy Motor spadnie do jakiejś ligi "0",to wtedy może nastąpi spokój i nie trzeba będzie zamykać ulic. Współczuje mieszkańcom ul.Krochmalnej-tam dopiero będą rozróby.
Radzę ci pójść do szpitala w którym jest tomograf komputerowy(teraz praktycznie w każdym) i zrobić badania czy aby na pewno masz tam jeszcze mózg... Ostatnia bijatyka po meczu Motory byłą w TAMTYM sezonie. Od TAMTEGO czasu zdążyły być już takie mecze jak Motor-Stal Stalowa Wola czy Motor-Widzew, oczywiście w Lublinie. Dziwne że od TAMTEGO meczu było spokojnie, tylko lubelskie gazeciny(tak naprawdę szmatławce) piszące na zlecenie KWP dalej straszą ludzi wojną, potopem, korkami, itd. w związku z meczami Motoru. Ba ostatnio dziennikarzyny dały tu artykuł o awanturze na Koronie Kielce. Tam nie nie ma i nie będzie żadnej nagonki medialnej na klub i straszenia ludzi tak jak ma to miejsce w Lublinie(i to już jak mówię straszą ludzi jedną rozróbą z POPRZEDNIEGO sezonu-ludzie kiedy to BYŁO!). Niestety u nas ludzie łykają jak już pisałem jak młode pelikany to co im te zawistne redaktorzyny napiszą na Motor i później są wypowiedzi takie jak twoje CAŁKOWICIE oderwane od OBECNEJ rzeczywistości. Szkoda tylko że tak mało osób ma swoje zdanie ale to też świadczy o poziomie inteligencji i wykształceniu ludzi wierzących w te bzdury co to tu i w drugim szmatławcu kurierze wypisują. Pozdrawiam wszystkich obiektywnych, którzy mają swoje zdanie i kibiców Motoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecz zakończony ale jestem ciekawy na jaki czas zamknięto ulice?ilu kibiców gości?jakie były utrudnienia.jak nie było nic takiego to może "obiektywny" dziennikarz napisze o tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WŁADCY_WSCHODU napisał:
Motor wygrywa wczoraj zasadzke na Resovie wracajacą z Olsztyna w 3 autokary, Motoru ok 100 osob,wygrywamy bezapelacyjnie, policja biernie sie przygladała...
Jak dla mnie to sie nic w tej bajce nie zgadza. Bo Resovia dzis grala w Olszytnie wiec jak mogla wczoraj wpasc w zasadzke skoro dzis wracaja? hahaha chyba w glowe kolego dostales pala dzis na meczu bo bredzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nocne harce 07.11.2009 Z piątku na sobotę tego weekendu dochodzi do nocnej imprezy. Podróż Resovii do Olsztyna umila ekipa z Lublina ( w tym kibice z Łęcznej i Chełmianki ). Warto dodać że kibiców Motoru było ok. 100 osób, natomiast Resovia jedzie w trzy autokary. Z busów wysiada około 60-70 osób które bezapelacyjnie przegrywają starcie. Impreza odbywała się przy małej ilości "żółwi".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...