Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga kierowcy, ul. Turystyczna w Lublinie zamknięta. Korki!

Utworzony przez bardzo bardzo w......y, 16 kwietnia 2012 r. o 07:51 Powrót do artykułu
Gosia napisał:
grodzickiego-trześniowską do andersa Jaka tam jest droga ?? ile staliscie ?? tak sie zastanawiam jak tu do domu wracac
Już wyżej kolega napisał. Jazda na jedynce, miejscami nieutwardzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast w Urzędzie Miejskim produkować kolejne stołki dla bezproduktywnych "pasożytów" ktoś powinien koordynować prace toczące się w mieście (po prostu jest to zapewne w zakresie jego obowiązków i bieże za to pieniądze z naszych podatków). Jest to konieczne ponieważ prace remontowe wykonywane są przez rózne firmy zobligowane terminami i karami przetargów. I tak się dziwie, że jeszcz da się jeździć po Lublinie samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie wielkie podziękowania dla Zarządu Dróg Miejskich i innych inteligentnych gości, którzy grzejąc wygodne fotele podjęli decyzję o taki planie wykonania remontów. Wykazaliście się Państwo wielką innowacyjnością w działaniu... kilkoma decyzjami upodobniliście Lublin do stolicy. Szkoda że tylko tyle potraficie. DZIĘKUJEMY WAM !!!!!!!! Gdybym ja tak pracował dla swojego pracodawcy jak wy dla miasta, chybabym już pod mostem mieszkał... nie daj Boże waszym mostem. No cóż wolny rynek w zakresie dróg nie działa ... urzędnika nie ruszysz. PS. Pozdrawiam serdecznie tego Pana co w wywiadzie dla Metro twierdził, że objazd przez ulicę Mełgiewską wydłuży podróż do centrum o 15 minut.... czy Pan wie gdzie jest Lublin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy faktycznie, jak pisał ktoś wcześniej, przejazd w Niemcach również jest zamknięty???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pin napisał:
Już wyżej kolega napisał. Jazda na jedynce, miejscami nieutwardzone.
A jak stanie i tam, to ani do przodu ani do tyłu. Boże Ciało was tam zastanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pin napisał:
Już wyżej kolega napisał. Jazda na jedynce, miejscami nieutwardzone.
Mam pytanie: a jakby pojechać nie przez Pliszczyn (gdzie faktycznie zawieszenie można zostawić) tylko dalej na skrzyżowaniu w Sobianowicach pojechać przez Leonów (pomimo iż dalej ale trasa lepsza), następnie wyjechać na trasę Lublin-Lubartów skręcając w lewo? O czym zamkniętym w Niemcach piszecie, w którym miejscu trasy Lublin-Niemce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszę już od pół roku,że na ul. Mełgiewskiej nic nie robią z jezdniami. Kilka osób i jedna koparka wyrównuje ziemię. Nikt nic nie robi aby przywrócić normalny ruch na tej ulicy. Przecież trawę można zasiać później. Jak można 2 lata budować 1km ulicy, wiadukty mnie nie interesują bo to można robić równolegle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez.mozg napisał:
Mam pytanie: a jakby pojechać nie przez Pliszczyn (gdzie faktycznie zawieszenie można zostawić) tylko dalej na skrzyżowaniu w Sobianowicach pojechać przez Leonów (pomimo iż dalej ale trasa lepsza), następnie wyjechać na trasę Lublin-Lubartów skręcając w lewo? O czym zamkniętym w Niemcach piszecie, w którym miejscu trasy Lublin-Niemce?
Lepiej przez Kurów, potem w prawo na Nałęczów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadąc z Łęcznej można przecież skręcić w lewo przed Turką a potem to już wolność wyboru przez Sobianowice, Pliszczyn i potem można jechać przez ul. Dożynkową lub Ciecierzyn. Albo jechać przez Leonów do terasy Lublin - Lubartów Możliwości jest kilka więc bez dramatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W prawo!!! pomyłeczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez.mozg napisał:
Mam pytanie: a jakby pojechać nie przez Pliszczyn (gdzie faktycznie zawieszenie można zostawić) tylko dalej na skrzyżowaniu w Sobianowicach pojechać przez Leonów
Jechałem tą trasą przez Leonów w weekend. Trzeba nadrobić parę kilometrów ale droga jest dobra (z wyjątkiem krótkiego odcinka przy samych szklarniach).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czyż nie prościej było by zrobić na ten czas jakiś tymczasowy duży parking w okolicach Turki dla samochodów osobowych jadących od strony Łęcznej( bo przecież w korkach ich jest tu najwięcej)? -a do tego parkingu "puścić" któryś z autobusów MPK i aby dowoził do miasta? To by skutecznie zmniejszyło korki! Ale jak domyślam się cwaniaków "jedną pupę swoim autem wiozących" by i tak nie zabrakło i pchali by się w korek,a autobusy puste by jeździły A wystarczy policzyć,ile paliwa "wygłędzacie" stojąc w korku swoim "cars"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pin napisał:
Już wyżej kolega napisał. Jazda na jedynce, miejscami nieutwardzone.
to i w korku na jedynce tylko ciekawe ile czasu jedzie sie tamta droga ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie moje dziecko wraca do domu ( na os.Borek w Turce) ze szkoły. Czeka już godzinę na autobus nr lini 2. Rano wyszła wcześniej, a i tak spóżniła się. Dojechała w połowie drugiej lekcji, a na pierwszej pisali wypracowanie. Jest maturzystką, więc to najważniejsze dni przed klasyfikacją. Chyba o piątej trzeba jeździć ,aby zdążyć do szkoły. Totalny paraliż przez cały tdzień, jak dobrze pójdzie:). MPK mogłoby rzucić dodatkowe autobusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak informują gazety, w tym samym czasie w Warszawie wymieniana jest nawierzchnia na całej długości Trasy Łazienkowskiej. Nie mam pojęcia ile to kilometrów. Zgodnie z planem zostanie to zrobione w ciągu 6 dni (3 weekendy). Jak zatem wytłumaczyć, że wymiana ok. 10-20m kwadratowych jezdni z ułożeniem jednego torowiska zajmie aż 10 dni???... Już wiem!!! Zobaczcie sami jak wygląda praca przy tym torowisku. Fotkę wykonałem chwilę po godzinie 11tej. Nawet koparka ustawiona frontem do nadjeżdżających od Centrum, stoi sobie pusta. Nie widziałem także żadnego robotnika pracującego przy torowisku. Hałdy piachu sugerujące roboty zostały za to usypane wzorowo http://jpghost.pl/pliki/1204/Inne-DK82_1334561368.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś wie, przejazd w Leonowie jest też dziaisj zamknięty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol napisał:
Jak informują gazety, w tym samym czasie w Warszawie wymieniana jest nawierzchnia na całej długości Trasy Łazienkowskiej. Nie mam pojęcia ile to kilometrów. Zgodnie z planem zostanie to zrobione w ciągu 6 dni (3 weekendy). Jak zatem wytłumaczyć, że wymiana ok. 10-20m kwadratowych jezdni z ułożeniem jednego torowiska zajmie aż 10 dni???... Już wiem!!! Zobaczcie sami jak wygląda praca przy tym torowisku. Fotkę wykonałem chwilę po godzinie 11tej. Nawet koparka ustawiona frontem do nadjeżdżających od Centrum, stoi sobie pusta. Nie widziałem także żadnego robotnika pracującego przy torowisku. Hałdy piachu sugerujące roboty zostały za to usypane wzorowo http://jpghost.pl/pliki/1204/Inne-DK82_1334561368.jpg
Ciewkawe http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/gallery?Site=DW&Date=20120416&Category=galeria03&ArtNo=416009999&Ref=PH&Params=Itemnr=1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol napisał:
Jak informują gazety, w tym samym czasie w Warszawie wymieniana jest nawierzchnia na całej długości Trasy Łazienkowskiej. Nie mam pojęcia ile to kilometrów. Zgodnie z planem zostanie to zrobione w ciągu 6 dni (3 weekendy). Jak zatem wytłumaczyć, że wymiana ok. 10-20m kwadratowych jezdni z ułożeniem jednego torowiska zajmie aż 10 dni???... Już wiem!!! Zobaczcie sami jak wygląda praca przy tym torowisku. Fotkę wykonałem chwilę po godzinie 11tej. Nawet koparka ustawiona frontem do nadjeżdżających od Centrum, stoi sobie pusta. Nie widziałem także żadnego robotnika pracującego przy torowisku. Hałdy piachu sugerujące roboty zostały za to usypane wzorowo http://jpghost.pl/pliki/1204/Inne-DK82_1334561368.jpg
Ulica będzie zamknięta co najmniej przez kilka dni. Ruch ma wrócić do normy od poniedziałku, 23 kwietnia. - Ale nie wykluczamy, że roboty się przedłużą. Wszystko będzie zależeć od warunków pogodowych. Przykro nam z powodu tych utrudnień, ale naprawdę nie da się tych prac przeprowadzić w inny sposób - mówi Róża Małyska, inżynier budowy z firmy Appia. Wszystko gra zatem, wiesz deszcz padał rano, to się nie pracuje, teraz jest pochmurno, to się nie pracuje, potem noc, też się nie pracuje. Już będą opóźnienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Borek napisał:
Właśnie moje dziecko wraca do domu ( na os.Borek w Turce) ze szkoły. Czeka już godzinę na autobus nr lini 2. Rano wyszła wcześniej, a i tak spóżniła się. Dojechała w połowie drugiej lekcji, a na pierwszej pisali wypracowanie. Jest maturzystką, więc to najważniejsze dni przed klasyfikacją. Chyba o piątej trzeba jeździć ,aby zdążyć do szkoły. Totalny paraliż przez cały tdzień, jak dobrze pójdzie:). MPK mogłoby rzucić dodatkowe autobusy.
za niedogodności które dzisiaj ją spotkały, mam propozycję (...) czy życzy sobie Pani coś jeszcze? Dyrektor ds autostrad Lubelskich
Ostatnio edytowany 16 kwietnia 2012 r. o 15:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...