Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga na korki. Zwolennicy toru mogą zablokować ulice

Utworzony przez lubelak, 12 lutego 2015 r. o 13:35 Powrót do artykułu
Traktory, Górnicy, Wielbiciele toru, Frankowcy - czekam z utęsknieniem na zimę stylecia :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie jest to oburzające. Jakieś ktosie, chcą zrealizować swoje prywatne cele i wymusić na władzach miasta, by im z naszych podatku sprezentowały tor. W tym celu naraża się tysiące innych mieszkańców na niedogodności i stratę czasu w korkach. Czy demokracja musi się kojarzyć z anarchią? W w praworządnym państwie, władza nie powinna chronić interesu ogółu mieszkańców przed pseudo protestami?   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25-30 to jest normalna prędkość w centrum ok.16.00. Sam jestem ciekawy, jak można się szybciej poruszać autem po ul. Narutowicza czy Krakowskim w tych godzinach... Widać, że rzadko tam bywacie... Ech...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toru kartingowego? na takim nie ma miejsca na samochody karać mandatami idiotów aż im się odechce terroryzować mieszkanców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toru kartingowego? na takim nie ma miejsca na samochody karać mandatami idiotów aż im się odechce terroryzować mieszkanców
Ty pewnie znasz taki tor kartingowy na parkingu przy markecie dla ciebie i dzieci a chodzi o prawdziwy tor kartinowy dla prawdziwych chłopaków, taki na którym nigdy nie byłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie jest to oburzające. Jakieś ktosie, chcą zrealizować swoje prywatne cele i wymusić na władzach miasta, by im z naszych podatku sprezentowały tor. W tym celu naraża się tysiące innych mieszkańców na niedogodności i stratę czasu w korkach. Czy demokracja musi się kojarzyć z anarchią? W w praworządnym państwie, władza nie powinna chronić interesu ogółu mieszkańców przed pseudo protestami? 
Nie jakies ktosie sprezentowaly tor... Tor byl ale komus przeszkadzal wiec zostal zamkniety. Wypadalo by otworzyc nowy skoro ktos pieniadze za niego wzial?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze..bo k****a zamiast wiat przystankowych mogliby zrobić miejsce, gdzie miłośnicy motoryzacji mogliby swobodnie poszaleć... idąc tym trybem rozumowania to zlikwidujmy place zabaw i postawmy wszędzie trzepaki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Społeczeństwo jest coraz bardziej roszczeniowe. Dajcie mi to, dajcie tamto. Masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze..bo k****a zamiast wiat przystankowych mogliby zrobić miejsce, gdzie miłośnicy motoryzacji mogliby swobodnie poszaleć... idąc tym trybem rozumowania to zlikwidujmy place zabaw i postawmy wszędzie trzepaki...
  a ilu ludzi na tym torze jeździ jednostki wole postawić 10 wiat przystankowych dla wielu pasażerów MPK niż tor który służy garstce a ja chce np Motoru w Ekstraklasie niech miasto daje i wiecej ludzi by było na meczach jak na tym torze  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie utknęli w korku na Narutowicza..."Protestujący" chyba nie wiedzą. że od 16 do 19 miasto i tak stoi w korkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie utknęli w korku na Narutowicza..."Protestujący" chyba nie wiedzą. że od 16 do 19 miasto i tak stoi w korkach?
A skąd mają wiedzieć? Gimbaza w ogóle bardzo mało wie, wtórni analfabeci - miszczowie prostej. Ha ha ha!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...