Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga na nieuczciwy sklep (...)

Utworzony przez Wald, 5 grudnia 2012 r. o 16:11
Zakupiłem w sklepie turystycznym Tramp kurtkę którą zwróciłem następnego dnia bo była za mała. Pomimo że mam dowód zakupu i zwrotu - sklep nie zwraca od miesiąca pieniędzy.
Ostatnio edytowany 31 maja 2013 r. o 18:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie pierwszy raz taki przekret robia. Trzeba od nich trzymać się z daleka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myslalam, ze odziez sie mierzy przed zakupem dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
a ja myslalam, ze odziez sie mierzy przed zakupem dobre
Jak widać po tym wpisie, jeszcze dużo nauki przed tobą. Ucz się -ucz - a może zmądrzejesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja równiesz zostałam oszukana przez tych ludzi na allegro, od 4 mięsięcy walczę z nimi aby mi oddali pieniądze, na pracowników allegro i policję nie ma co liczyc.....został mi chyba tylko pozew do sądu, czy któs zna sposób na tych ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spam
Ostatnio edytowany 31 maja 2013 r. o 18:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 tygodnie czekałem na swój plecak, a i tak przysłano mi niezgodny z zamówieniem. Zamówiłem plecak przez stronę (...), która jak się okazało jest nieaktualna, a tym samym plecaka nie posiadają. O tym z kolei nie dowiedziałbym się gdybym nie zadzwonił. Wysłano mi po moich niemal codziennych telefonach plik w excelu, gdzie była lista towarów, które podobno mają. Ale nie wszystkie tam wymienione. Na szczęście znalazłem inny plecak w ich ofercie. Zgodziłem się na zamianę (zaproponowano mi dość korzystną cenę), wysłałem maila z moim wyborem, a także dzwoniłem. Oczywiście prawie każdego dnia przez kolejny tydzień. Pan który ze mną rozmawiał, chyba ma pamięć krótszą niż machnięcie skrzydeł kolibra, ponieważ nie pamiętał, że powinien sprawdzać skrzynkę mailową, znaleźć plecak w magazynie, poinformować mnie o tym, że go posiada, a następnie (o zgrozo!) wysłać. Ani razu do mnie nie zadzwoniono, maile niesprawdzane (które były uzgodnione, bo zawierały specyfikę plecaka). Straciłem mnóstwo czasu powtarzając w rozmowach telefonicznych, jaki plecak mnie interesuje. Jakim cudem taki sklep jeszcze istnieje?
Ostatnio edytowany 21 maja 2013 r. o 14:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM ! Mam zupełnie inne zdanie na temat tego sklepu.KUPIŁEM u nich bieznie LR-12,nie tylko,że w dobrej cenie to z dostawą natychmiastową.Pełna informacja z podaniem n-ru listu przewozowego i dokładnej informacji kiedy została wysłana. Wspaniały kontakt konkretna i życzliwa obsługa,Będę ich stałym klientem. Pozdrawiam cały ZESPÓŁ SKLEPU Andrzej z Łodz .i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupilem w tym sklepie 3 tygodnie temu orbitrek e 5000 do dnia dzisiejszego nie dostalem nic telefony rozmowy nic nie wnosza.Prosby o zwrot pieniedzy sa ignorowane jutro zglaszam sprawe na policje moze cos to da nie kupowac nic u tego pana boje sie ze bede mial problem z odzyskaniem 1600zl to oszust nawet raz do mnie nie zadzwonil mimo ze obiecywal podac nr przesylki i nr do kuriera.Dzis powiedzial ze za tydzien dojdzie przesylka ale mam dosc miesiaca nie bede czekal skoro nic konkretnego nie moge sie dowiedziec !!!!ponoc sam nie wie gdzie orbitrek jest bo on go nie wysyla, przed kupnem potwierdzilem dostepnosc towaru u tego pana NIE POLECAM NIKOMU!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wole zeby jednak policja zalatwila sprawe .Zgloszone czekam na rezultat 1600 zl musza cos zrobic bo to juz nie jest jniska szkodliwosc czynu sądu sie tez nie boje nie odpuszcze temu panu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie wykiwali na prawie 1000zł sprawa poszła na policję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a do tego ciagle zmieniaja adres ze niby chodzi o inny sklep (...) w LUBLINIE
Ostatnio edytowany 21 maja 2013 r. o 14:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 przyjmują zamówienia, przelewy bardzo chętnie, a potem cisza. Zamówiłam produkt, zapłaciłam, czekam miesiąc i nic. Na maile nie odpowiadają, telefon odbiera jakiś kombinator, który niby się tym nie zajmuje, w niczym się nie orientuje, ale negocjuje zmianę zamówienia. Obiecanego przelewu zwrotnego nie ma, pozostaje zgłoszenie sprawy na policję. Radzę omijać sklep szerokim łukiem.
Ostatnio edytowany 31 maja 2013 r. o 18:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostałem oszukany przez sklep (...). Nie otrzymałem zamówionego i opłaconego towaru. Teraz ten sklep zmienił nazwę na "(...)" już nie pierwszy raz i mieści się w Lublinie na (...). Omijajcie ten sklep szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowany 21 maja 2013 r. o 14:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emii napisał:
ja równiesz zostałam oszukana przez tych ludzi na allegro, od 4 mięsięcy walczę z nimi aby mi oddali pieniądze, na pracowników allegro i policję nie ma co liczyc.....został mi chyba tylko pozew do sądu, czy któs zna sposób na tych ludzi?
po 2 tygodniach systematycznego nękania telefonami, dopominania się o zwrot pieniędzy, informowania, że zgłoszę sprawę na policję, otrzymałam przelew zwrotny. kontakt ze sklepem fatalny, maile ignorują, osoba odbierająca telefon udaje, że nic nie wie. ten sklep to jakieś meganieporozumienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni mają jakiś sklep stacjonarny ? Jak tak to może ktoś zna ich adres bo chyba się do nich wybiorę po moje 922zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-"Zostałem oszukany przez sklep (...). Teraz ten sklep zmienił nazwę na "(...)" już nie pierwszy raz i mieści się w Lublinie na (...) " Nie wierzę,naprawdę jesteś tak głupi że nie wykonałeś tych kilku kliknięć by zorientować się że (...) od jakichś 10ciu lat jest w Olimpie i nigdy nie zmieniał nazwy,że (...) (ten prawdziwy)nie prowadzi sprzedaży internetowej a w tym wątku mowa o sklepie z Krakowskiego Przedmieścia który co jakiś czas jest przenoszony i zmienia nazwy?(jak pamiętam był już na Chopina,Okopowej i Lipowej).Oj,Kazmirz,żenua...
Ostatnio edytowany 21 maja 2013 r. o 14:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sklep nadal oszukuje, czekam na przesyłkę od miesiąca. Ciągle kłamią. Wszystko wskazuje, że jedynym wyjściem będzie pozew zbiorowy, ktoś chętny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryszard napisał:
Sklep nadal oszukuje, czekam na przesyłkę od miesiąca. Ciągle kłamią. Wszystko wskazuje, że jedynym wyjściem będzie pozew zbiorowy, ktoś chętny?
JA!!!!kupiłam u nich łóżko,szafkę nocną i firanki-do dzisiaj nic nie dostałam a oni rżną głupa,do tego ich strona zniknęła z sieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, w styczniu zamówiłem sandały teva hurricane III, wpłaciłem natychmiast należną kwotę, czekam już 5 miesięcy, wielokrotnie dzwoniłem, pisałem mnóstwo maili, bezskutecznie, dziś zażądałem przelewu zwrotnego i jeśli w ciągu kilku dni nie otrzymam gótówki jadę do lublina z krakowa załatwić sprawę inaczej.... czy ktoś chce się przyłączyć, można spróbować na (...)
Ostatnio edytowany 22 maja 2013 r. o 15:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...