Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Uwaga na psa, który gwałci szczeniaki". Właściciele boją się o swoje czworonogi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 maja 2017 r. o 17:51 Powrót do artykułu
Jak by suka nie dała, to by pies nie wziął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Staram się nie spuszczać jej z oczu. " zawsze, ale to zawsze właściciele psów powinni mieć czworonoga na oku, a nie tylko jak coś im zagraża, lub te zagrażają innym, szczególnie jak w okolicy są inne psy. Tak samo paniusie z pieseczkami na smyczy po 5-8 metrów to zaraza, myślą, że mają psa pod kontrolą bo przypięty do tej linki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przychodzi baba do lekarza: Panie doktorze,pogryzły mnie psy! Lekarz: były szczepione ? B: tak, dupami !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowy niemiecki szmatławiec piszący bzdury na zawołanie swoich mocodawców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, to naturalny instynkt. Nie przeszkadzajcie robić psom tego co lubią najbardziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i w czym problem będzie 500+od jednej sztuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ludziom wali na dekiel :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ttzeba było suczķę wysterylizować. Nie byłoby problemu z niechcianą ciążą, ani ryzyka ropomacicza. To jest dopiero skrajna nieodpowiedzialność - nie sterylizowanie zwierząt nie przeznaczonych do rozrodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaja normalnie - jestem za tym, żeby emerytom łażącym z psami obniżyć 70 % emerytury - może by się czym pożytecznym zajęli - np. wnukami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie żałuje, że jej nie wyd.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę nikogo o nic oskarżać, ale ponoć psy upodabniają się do swoich właścicieli....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niedługo psy będą płacić alimenty! Porąbane to wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie nasi glina. Właściciele puszczają swoje pieski luzem bez smyczy i strach chodzić po mieszkaniowych osiedlach. Na Skarpie kilku właścicieli spaceruje po osiedlu ( po chodnikach ) z puszczonymi luzem ulubieńcami. Wdzak Parlament uchwalił, że każdy piesek musi być na smyczy. Tym bardziej w centrum osiedla mieszkaniowego. Widziałem w jednym z państw UE jak patrol Policji zatrzymał właściciela lużnego psa ( amstaf ) i natychmiast właściciel wyjął smycz i przymocował swego pieska do smyczy. W Lublinie nasi glina stoi na "schetynówkach" a nieudolni kierowcy walą w przchodniów na zebrach czy pieski biegają po osiedlach luzem a przchodnie mają stres.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie słychac o ludziach chodzących z kotami na smyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
jaja normalnie - jestem za tym, żeby emerytom łażącym z psami obniżyć 70 % emerytury - może by się czym pożytecznym zajęli - np. wnukami
 spieprzaj,narabałeś dzieci jak drwal wiurów  to sobie je pilnuj, kuźwa mało jescze jak od tych emerytów 500+ dostajesz, bo to im zapieprzono ich pieniądze, baranie, trzeba było sobie fajfusa wsadzić w drzwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pierdoły wpisują już w dzienniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest tak, że wiocha zalała Lublin... miasto ins... desperacji! :)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...