Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga ślisko, już pięć kolizji na Magnoliowej

Utworzony przez Marcin, 24 stycznia 2011 r. o 13:03 Powrót do artykułu
Ja wczoraj jechałem obwodnicą Lubartowa, w stronę Lublina; w momencie, gdy obwodnica kończy się i jest ostry zakręt lewo, była szklanka. Mimo 40kmph i opon zimowych samochód zarzuciło...Tak się dba o drogi krajowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co mieli zrobić drogowcy, nasikać czy chuchać, jest zima i jest ślisko od zawsze tak było a tępy kierowca musi grzać jak głupi a jak jakaś wpadka to drogowcy - może spójrz na siebie zamiast szukać winnych swoich ułomności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłeś na miejscu, nie przeczytałeś uważnie tego, co napisałem, a obrażasz i oskarżasz. Obowiązkiem drogowców jest, by wszystkie drogie,a w szczególności te krajowe, były dobrze przygotowane tj. posypane solą/piachem/itp. Za to dostają pieniądze z podatków, które płacimy. To w końcu chodzi o bezpieczeństwo ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fic już nie jest zastępcą prezydenta i jak co roku jest to krajna wiecznej zimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...