Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jakoś nie wierzę, że nie każą się rozbierać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze!!! Wszystkich powinni wylapac i surowo ukarac, banda kretynow i cwierinteligentow, zamiast wspolnie godnie obchodzic swieto to pokazali na co ich stac, nie wiem czy akurat osoby z lbn braly udzial w tym co sie dzialo w wwa ale mam na mysli ogol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robią wszystko czego im nie wolno, i zostaną i tak bez karni. Bo mają za sobą wszystkie instytucje państwowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I BARDZO DOBRZE !!! WYŁAPAĆ ZADYMIARZY PATAFIANÓW, niech płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie jestem przestraszony kiedy zatrzymuje mnie policjant
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie to jeśli mają podejrzenie że to kibol to jeszcze nago pogonił bym przez całe miasto i co jakiś czas pałeczką trzepnął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara śmierci powinna być dla takich bydlaków i śmieci które niszczą mienie i narażają państwo na straty materialneśmieci je***e,szlak mnie trafia i chyba wszystkich jak widzą co się dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
facebook.com/pages/Dzi%C4%99kujemy-z-tak%C4%85-policj%C4%99/138508326255507?sk=wall
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ileż tu słusznych komentarzy i w Polsce nie ma przeciw komu i czemu protestować . tylko dlaczego robią to u nas Niemcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 13 listopada 2011 r. o 14:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
psiaki dostały po ryjach i teraz węszą Brawo dla wszystkich którzy walczyli z tym gestapowskim pomiotem! Powinni te policyjne ścierwo wytępić razem z ich bękartami i szmatławymi żonkami żeby się nie rozplęgło to robactwo
To kto by cię wtedy bronił przed tym kto uzna ciebie za ścierwo warte zdeptania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wacek napisał:
Kara śmierci powinna być dla takich bydlaków i śmieci które niszczą mienie i narażają państwo na straty materialneśmieci je***e,szlak mnie trafia i chyba wszystkich jak widzą co się dzieje
Mnie szlaG trafia, jak ktoś profanuje ojczysty język. Obyś nie musiał za jakiś czas "odszczekiwać" swoich słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety na wielu fotkach widać ludzi w zółto-biało-niebieskich kominiarkach......przykre. Niestety zawsze tam gdzie była bieda, zaścianek siłę miały sine skrajne ruchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To kto by cię wtedy bronił przed tym kto uzna ciebie za ścierwo warte zdeptania?
Bronić to mogą takich zasrańców jak ty pajacu ;)ja mam swój honor i szacunek u ludzi więc nie potrzebuję tego ścierwa do ochrony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w naszym autokarze jechały dzieci, dwóch księży, starsze panie i panowie, zostaliśmy zatrzymani i bez podania powodu spisani, ale o tym będzie większy materiał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bronić to mogą takich zasrańców jak ty pajacu ;)ja mam swój honor i szacunek u ludzi więc nie potrzebuję tego ścierwa do ochrony
ma honor i szacunek u ludzi znaczy kradniesz gimnazjalistom telefony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fotonews napisał:
w naszym autokarze jechały dzieci, dwóch księży, starsze panie i panowie, zostaliśmy zatrzymani i bez podania powodu spisani, ale o tym będzie większy materiał
Podaj podstawę prawną wg której powinieneś zostać poinformowany o powodzie spisania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bronić to mogą takich zasrańców jak ty pajacu ;)ja mam swój honor i szacunek u ludzi więc nie potrzebuję tego ścierwa do ochrony
Tak pajacu, a pewnie jak dostaniesz w d*** od kogos na ulicy to pierwsze co dzwonisz po policje. Odrazu widać ze cwaniak przez internet, a w domu pewnie boi sie nawet wlasnego ojca bo go leje;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ma honor i szacunek u ludzi znaczy kradniesz gimnazjalistom telefony?
Żeby mieć szacunek i honor nie trzeba niczego kraść tylko być człowiekiem. ale co ty o tym możesz wiedzieć policyjny pastuchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może szukają ojca dziecka Anety Krawczyk z samoobrony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...