Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
hmmmmmmmm... W stanie wojennym na rogatkach Lublina uzbrojone patrole też legitymowały podróżnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]https://www.youtube.com/watch?v=rFGxwUe6KD8[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
Tak pajacu, a pewnie jak dostaniesz w d*** od kogos na ulicy to pierwsze co dzwonisz po policje. Odrazu widać ze cwaniak przez internet, a w domu pewnie boi sie nawet wlasnego ojca bo go leje;)
Widzę że trudno ci to ogarnąć lub masz problemy ze zrozumieniem tekstu;) Myślisz że nazywałbym policję ścierwem i w sytuacjach zagrożenia do nich dzwonił po pomoc?? Wtedy nie miałbym honoru i musiałbym zniżyć się do twojego poziomu a zapewniam cię że wolałbym stracić życie niż honor człowieka. Co do ojca to daruj sobie te opowieści wzorowane na własnych doświadczeniach bo tylko się ośmieszasz Cwaniak to może być uzbrojony po zęby pies wpadający do cywilnego autokaru mający po swojej stronie prawo i robiący co chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zatrzymywać "prawdziwych Polaków"? oj nie ładnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I BARDZO DOBRZE! To ONRowskie bydło należy wyłapać, wytępić i odizolować! W Polsce Policja i tak jest pobłażliwa dla demonstrantów. W innych, bardziej rozwiniętych cywilizacyjnie, krajach w przypadku zamieszek policja wjeżdża w tłum konno, wali palami po łbach awanturników i nie patrzą kto co robił i dlaczego - było w miejscu zamieszek i wystarczy - bo porządek publiczny i bezpieczeństwo są najważniejsze a nie to czy ktoś kogoś zapytał o jego prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy trudno Wam zrozumieć, że skoro robią dochodzenie mają nagrania i szukają jak najwięcej ludzi związanych z zamieszkami wiedząc o tym, iż wielu z nich jechało autobusami zatrzymują takie auta i spisują ludzi ? Mnie to nie dziwi pomyślcie sobie, że kogoś szukacie wtedy znajdziecie tego sens. Spisać Was mogą mają takie prawo nie płaczcie nic Wam się nie stało honoru Wam nie ubyło, popiskujecie jak małe dzieci w tej autobusinie. Dajcie spokój albo walczycie, walczcie sobie z policją o co chcecie ale wtedy nie liczcie na dobre traktowanie bo sami nie zgadzając się na szanowanie prawa wypisujecie się ze społeczeństwa. To Wam daje możliwość robienia wszystkiego konsekwencje mogą być jednak nieprzyjemne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj policją dowodzą ci sami co w 1980 r dowodzili milicją to wiedzą jak to się robi. Tusk postawił na profesjonalistów. Wstyd -to już reżim ,żeby młodych ludzi którzy pojechali zademonstrować swoje przywiązanie do Ojczyzny poddać takiej próbie ? Dlaczego dopuszczono aby żydo-lewactwo zakłóciło im patriotyczną atmosferę ? Jak znam życie to przyjdzie czas rozliczeń a wtedy będzie znowu krzyk na cały świat ,że giewałt i znowu jakiś holoinkaust wymyślą aby swoją podłośc zamaskować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nikogo nie represjonuje , brawo dla policji ,że szuka bandytów . Propsy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLACY - nawalone piwskiem bydło, wyedukowane prawnie co do wszystkiego prawników mają, a nic nie robią by prawo poszanować. Dziś w Warszawie pokazali jakim narodem są. I dlatego mówię że POLACY powinni za murzynów robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staszek napisał:
I BARDZO DOBRZE! To ONRowskie bydło należy wyłapać, wytępić i odizolować! W Polsce Policja i tak jest pobłażliwa dla demonstrantów. W innych, bardziej rozwiniętych cywilizacyjnie, krajach w przypadku zamieszek policja wjeżdża w tłum konno, wali palami po łbach awanturników i nie patrzą kto co robił i dlaczego - było w miejscu zamieszek i wystarczy - bo porządek publiczny i bezpieczeństwo są najważniejsze a nie to czy ktoś kogoś zapytał o jego prawa.
Stasiu coś ci się popier*oliło i majaczysz jak potłuczony. W d*pie byłeś, gó*no widziałeś a stratega udajesz. Gamoniu ,tam jak magistrat wyda zezwolenie na demonstrację to demonstrujących ochrania przed różnego rodzaju ścierwem policja. To tylko u nas żydo-lewackie ścierwo wspierane przez warszawską czarną Hankę zawsze zgnoi najczystsze intencje a policja zamiast czosnkom pejsy ukrócić to własne dzieci pałuje. Takiego prostactwa to nigdzie nie widziałem żeby ciągnąć po betonie człowieka który w ręce trzyma narodowe barwy. Bezpieczniej czują się ci którzy taką flagę w psie gówno wkładają przed kamerami swoich telewizji bo ci nazywani sa celebrytami i nikt ich nie rozbiera aby zobaczyć czy mają zdrowo pod sufitem ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
POLACY - nawalone piwskiem bydło, wyedukowane prawnie co do wszystkiego prawników mają, a nic nie robią by prawo poszanować. Dziś w Warszawie pokazali jakim narodem są. I dlatego mówię że POLACY powinni za murzynów robić.
O widzicie co o nas sądzi absolwent lubelskiej jesziwy .Jakbym słuchał Josefa Owadię z tym że ten "ja"o gojach jeszcze mówi "murzyny" a tamten innego podziału dokonał . Uważa jakoby na świecie byli tylko żydy i osły,które to na żydów powinny pracować. Noo wszystko jasne ?. Jeżeli tak to już powinniście wiedzieć,że osłom nie przysługuje prawo demonstracji jedynie prawo do zgromadzeń na pastwisku.....tylko jak wtedy określić policję... stróżami prawa czy może trafniej-najemnymi pastuchami ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolka napisał:
Stasiu coś ci się popier*oliło i majaczysz jak potłuczony. W d*pie byłeś, gó*no widziałeś a stratega udajesz. Gamoniu ,tam jak magistrat wyda zezwolenie na demonstrację to demonstrujących ochrania przed różnego rodzaju ścierwem policja. To tylko u nas żydo-lewackie ścierwo wspierane przez warszawską czarną Hankę zawsze zgnoi najczystsze intencje a policja zamiast czosnkom pejsy ukrócić to własne dzieci pałuje. Takiego prostactwa to nigdzie nie widziałem żeby ciągnąć po betonie człowieka który w ręce trzyma narodowe barwy. Bezpieczniej czują się ci którzy taką flagę w psie gówno wkładają przed kamerami swoich telewizji bo ci nazywani sa celebrytami i nikt ich nie rozbiera aby zobaczyć czy mają zdrowo pod sufitem ?.
Upraszczasz trochę (Ci dobrzy a Ci źli) - mam gdzieś kto jakie barwy niesie a ważniejsze jest co przy tym niesie ze sobą - bo nawet jeżeli ktoś paraduje w polską flagą a demolkę sieje to bydłem jest - tak samo pejs, czarny, żółty, czerwony i zielony, lewy czy prawy, jak demoluje kara powinna go spotkać - Kop, gleba i do pierdla. Druga sprawa, epitety w stylu "Gamoniu" to mało merytoryczne mi się wydają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
POLACY - nawalone piwskiem bydło, wyedukowane prawnie co do wszystkiego prawników mają, a nic nie robią by prawo poszanować. Dziś w Warszawie pokazali jakim narodem są. I dlatego mówię że POLACY powinni za murzynów robić.
Zatrąbił szofar oświecony światłem menory , tifaliny na mózgu przypadkiem odcisku ci nie zrobiły ? Ty a może walenie łbem w ścianę płaczu ci zaszkodziło ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w jednym autokarów. Policjanci byli uzbrojeni po zęby, nie wiem po co? Ogólnie praca policji daje dużo do życzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, zastanówcie się nad sobą. Albo te wpisy nie są Polaków. Przecież to targowica wezwała bojówki niemieckie do Warszawy, by zakłócić przebieg uroczystości i by bili kijami bejsbolowymi. Możecie to zobaczyć na portalu nowyekran.p. A akcja policji? To dziwne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo, wraca zamordyzm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwila, jaki do jasnej cholery udział w nielegalnym marszu? Marsz był jak najbardziej legalny i prawidłowy politycznie, historycznie, mentalnie a banda faszystów go chciała zablokować. Boję się o Polskę bo powoli wymierają prawdziwi patrioci, generałowie, kombatanci, żołnierze, którzy brali udział w Powstaniu Warszawskim. Póki żyją prawda historyczna jest zachowana: w podręcznikach i umysłach ludzi. Ale co będzie dalej nie wiem, Polską będą rządzić transwestyci, pedały, lewacy (o dziwo anarchiści, którzy przecież są antyrządowi). Zachód Polski już głupieje i teraz to my, część wschodnia, jak kiedyś, musimy pokazać, że nasze ideały nie umarły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawidłowo. Taki śmieć pseudopatriota powinien się bać że go dopadną gdziekolwiek aby zapłacił za wszelkie szkody. Nie życzę sobie aby z moich podatków pokrywano koszty tej hucpy. "Porządek lubi świat a d..a lubi bat"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Armiliusz' timestamp='1321053352' post='557373'] Dzisiaj policją dowodzą ci sami co w 1980 r dowodzili milicją to wiedzą jak to się robi. Tusk postawił na profesjonalistów. Wstyd -to już reżim ,żeby młodych ludzi którzy pojechali zademonstrować swoje przywiązanie do Ojczyzny poddać takiej próbie ? Dlaczego dopuszczono aby żydo-lewactwo zakłóciło im patriotyczną atmosferę ? Jak znam życie to przyjdzie czas rozliczeń a wtedy będzie znowu krzyk na cały świat ,że giewałt i znowu jakiś holoinkaust wymyślą aby swoją podłośc zamaskować. [/quote Człowieku! Ci co dowodzili milicją w latach 80tych (30 lat temu) już dano są na emeryturach. Nie wypisuj bzdur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za PRL-u Patrioci także byli bandytami,historia się powtarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...