Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przeczytałam komentarze i jestem zbudowana pozytywnie. Trwa nagonka na pieśni patriotyczne (tak jak w przypadku zespołu Złe Psy) - kto próbuje nam wmówić, że patriotyzm jest niemodny albo że Polacy powinni wstydzić się swojej NARODOWEJ kultury i historii? Chyba tylko osoby, które z polskim narodem się nie identyfikują - a takim dziękuję. Poza tym dlaczego na Dzienniku Wschodnim rządzi Gazeta Wyborcza i jej szpicle (czyt. "zatroskany czytelnik)? Co ciekawe, w innych krajach europejskich (a także za Oceanem, w krainie dolara) dba się o swoje dziedzictwo - tylko tutaj, w Polsce, część społeczeństwa daje sobie wmówić, że być nowoczesnym to wyrzec się historii, narodowości, dziedzictwa związanego z historycznym i geograficznym krajem, w którym się urodzili - czyli Polską. Kompleksy? Głupota? Chęć kamuflowania braków pluciem na Ojczyznę? A dublowanie artykułów to już naprawdę nie wiem czemu służy - podgrzewaniu atmosfery wokół tego PRYWATNEGO WYDARZENIA? Tu link do komentarzy pod wcześniejszym artykułem: http://forum.dziennikwschodni.pl/koncert-dla-neonazistow-w-klubie-graffiti-t60838/page__p__626492#entry626492
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam bohaterską i patriotyczną Tormentie;) http://rutube.ru/tracks/3713206.html?confirm=f39bceb0b951d7d580ffb9d32c2c2480&v=5ecac2a6b5039d42d2eb70528ad35a14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakis brudas spod znaku antify sie zesrał a wy zamiast samemu sie pierw dowiedziec co i jak to kopiujecie tresci wysłane przez niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m. napisał:
Pozdrawiam bohaterską i patriotyczną Tormentie;) http://rutube.ru/tracks/3713206.html?confirm=f39bceb0b951d7d580ffb9d32c2c2480&v=5ecac2a6b5039d42d2eb70528ad35a14
Dobrze że dałeś tego linka, możecie sobie obejrzeć jak działają terroryści z antify, trzech na jednego, tchórzliwe psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez jest Wolnosc, Wolnosc Slowa w lewackiej europie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolność słowa nie ma nic do głoszenia treści faszystowskich, (...)nie wycierajcie sobie gęby patriotyzmem i wolnością słowa, bo nie macie z tym nic wspólnego. ŚMIERĆ FASZYSTOWSKIM (...)
Ostatnio edytowany 3 maja 2012 r. o 17:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mr.t napisał:
Dobrze że dałeś tego linka, możecie sobie obejrzeć jak działają terroryści z antify, trzech na jednego, tchórzliwe psy.
A tak działają faszyzujący "bohaterzy" - http://www.youtube.com/watch?v=j59BiLwdNO8 Wielcy "bohaterzy" (...) ludzi w 10 na jednego, ha ha, przyganiał kocioł garnkowi, co "mr.t"? Więc się nie dziw, że ktoś tych faszyzujących śmieci załatwia ich metodami, he he, oko za oko, frajerze
Ostatnio edytowany 3 maja 2012 r. o 17:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy koncert "Kocham Żyda"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 3 maja 2012 r. o 17:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halina z Lublina napisał:
Przeczytałam komentarze i jestem zbudowana pozytywnie. Trwa nagonka na pieśni patriotyczne (tak jak w przypadku zespołu Złe Psy) - kto próbuje nam wmówić, że patriotyzm jest niemodny albo że Polacy powinni wstydzić się swojej NARODOWEJ kultury i historii? Chyba tylko osoby, które z polskim narodem się nie identyfikują - a takim dziękuję. Poza tym dlaczego na Dzienniku Wschodnim rządzi Gazeta Wyborcza i jej szpicle (czyt. "zatroskany czytelnik)? Co ciekawe, w innych krajach europejskich (a także za Oceanem, w krainie dolara) dba się o swoje dziedzictwo - tylko tutaj, w Polsce, część społeczeństwa daje sobie wmówić, że być nowoczesnym to wyrzec się historii, narodowości, dziedzictwa związanego z historycznym i geograficznym krajem, w którym się urodzili - czyli Polską. Kompleksy? Głupota? Chęć kamuflowania braków pluciem na Ojczyznę? A dublowanie artykułów to już naprawdę nie wiem czemu służy - podgrzewaniu atmosfery wokół tego PRYWATNEGO WYDARZENIA? Tu link do komentarzy pod wcześniejszym artykułem: http://forum.dziennikwschodni.pl/koncert-dla-neonazistow-w-klubie-graffiti-t60838/page__p__626492#entry626492
Bardzo dobry komentarz! Wyborcza trzęsie dwschodnim, reszta jak wyżej. A dlaczego jest jak jest? Bo we władzach mamy komunistów, dla których Polska nie ma żadnego znaczenia a tępa hołota daje się im czarować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać nazioli napisał:
A tak działają faszyzujący "bohaterzy" - http://www.youtube.com/watch?v=j59BiLwdNO8 Wielcy "bohaterzy" (...)ludzi w 10 na jednego, ha ha, przyganiał kocioł garnkowi, co "mr.t"? Więc się nie dziw, że ktoś tych faszyzujących śmieci załatwia ich metodami, he he, oko za oko, frajerze
Co ma niby udowodnić podlinkowany przez ciebie film o ruskich neonazistach w tym temacie? Nie masz argumentów to obrażasz? Frajera to ty widzisz codziennie przed lustrem.
Ostatnio edytowany 3 maja 2012 r. o 17:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro takie jest poruszenie, to powinni również kontrolować albo zakazywać koncertów reggae. Przecież tam nawołują do jarania itp, co też jest w naszym kraju zakazane. A o tym że połowa ludzi na koncercie jest naćpurana to już nie wspomne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mr.t napisał:
Dobrze że dałeś tego linka, możecie sobie obejrzeć jak działają terroryści z antify, trzech na jednego, tchórzliwe psy.
A skąd pewność, że to antifa???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak? Były przerwy w zasilaniu? Elektryk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tajny napisał:
Skoro takie jest poruszenie, to powinni również kontrolować albo zakazywać koncertów reggae. Przecież tam nawołują do jarania itp, co też jest w naszym kraju zakazane. A o tym że połowa ludzi na koncercie jest naćpurana to już nie wspomne.
albo koncerty grup hh na ktorych wzywa sie do nienawisci wobec policji ale gdzie tam...lepiej sie doczepić do koncertu grup ktore spiewaja i graja patriotyczne piosenki i nazwac ich faszystami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy to dozwolne są tylko żydokomunistyne pioseneki o cierpienich ludu wybranego,po co słuchacie tego tego bełkotu ,róbcie ludzie swoje ,ci z tych szmatławców mają judzenie we krwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mr.t napisał:
Co ma niby udowodnić podlinkowany przez ciebie film o ruskich neonazistach w tym temacie? Nie masz argumentów to obrażasz? Frajera to ty widzisz codziennie przed lustrem.
A co miał udowodnić podlinkowany inny filmik, do którego ty czy inny frajer dał komentarz, że zła antifa bije jednego gościa w kilku? Bo mój link miał pokazać, że antifa zrobiła z tamtymi frajerami dokładnie to samo, co naziole robią z niewinnymi ludźmi, nie tylko u Ruskich. I co, brak ci argumentów frajerzyno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 napisał:
albo koncerty grup hh na ktorych wzywa sie do nienawisci wobec policji ale gdzie tam...lepiej sie doczepić do koncertu grup ktore spiewaja i graja patriotyczne piosenki i nazwac ich faszystami
Po pierwsze - palenie trawy i ćpanie czegokolwiek karalne nie jest, karalne jest posiadanie, handel, udzielanie etc. ale samo ćpanie nie, a po drugie - to pisz protesty do władz miast, gdzie organizują koncerty, na których przedstawiciele tej imitacji muzyki, pseudo hip hopu jeżdżą po policji, skoro tak kochasz psy, ty frajerzyno, tylko nie zapomnij się podpisać nazwiskiem, by każdy cię poznał i unikał takiego miłośnika policji, jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać nazioli napisał:
A co miał udowodnić podlinkowany inny filmik, do którego ty czy inny frajer dał komentarz, że zła antifa bije jednego gościa w kilku? [/quote] Nie wiem co miał udowodnić bo nie ja go wkleiłem, skomentowałem tylko to co było tam pokazane, tyle. [quote] Bo mój link miał pokazać, że antifa zrobiła z tamtymi frajerami dokładnie to samo, co naziole robią z niewinnymi ludźmi, nie tylko u Ruskich. I co, brak ci argumentów frajerzyno?
W jednym z komentarzy był dodany kawałek Tormentii http://www.youtube.com/watch?v=weSIXKhB9Ig&feature=player_embeddednapisz gdzie tu jest wielbienie hitlera, nazistów? Wręcz przeciwnie zachowują pamięć o polskich bohaterach, dlaczego nazywasz ich nazistami? btw. nie lubię neonazistów ale widzę że antifa wcale nie jest lepsza. Jesteście siebie warci, zwykłe sterowane bydło bez mózgu, bez zasad, bez honoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, musiałam dokonać kilku ingerencji w niniejszym wątku, ponieważ ta dyskusja przybierała momerntami nieciekawy obrót :/ Naraziłam sie w ten sposób nieustraszonemu tropicielowi mojej cenzorskiej działalności, mam nadzieję że nie omieszkasz zabrac głosu i mnie napiętnować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...