Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dam 25 tysięcy, więcej nie warte. I jeszcze te kaszaniaste żółte reflektory przeciwmgielne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmową reklamę ma! a 50 tysi to go chyba w główkę piecze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 50.000 groszy, to może bym kupił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A funfle z dziennika zrobią reklamę by klientów było więcej. Za 50 tysiaków to można nowszy model paszteta kupić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmową reklamę ma! a 50 tysi to go chyba w główkę piecze!
  A kto normalny okleja tak auto...   A swoją drogą super reklama...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są przeciwmgielne a po za tym sa super, nie to co robi wieś i zakłada chinskie ledy i mysli że jest cool....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd taki głupi pomysł na oklejenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę myśli że ktoś go kupi za 50 tyś? Naprawdę w to wierzy hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba się z głupim na rozumy pozamieniał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 z garażem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki stary taki głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też sprzedaję swoją furę. Napiszcie o tym.https://sprzedajemy.pl/nissan-almera-tino-1-8-klima-cena-do-negocjacji-lublin,36486697
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku.xyz.wa znówu ten typ? Piękna reklama zrobiona przez dziennik wschodni. Redaktorze a ja chciałbym zareklamować swoje dziewczyny z saluunu, czy jak je okleję folią z jakimś ciekawym napisem przyjedzie Pan do mnie na wywiad? Przedstawisz mnie Pan jako konesera sztuk, co ? Pan mi artykuł z publikacją a ja....wisz Pan, nie pożałujesz Pan. Żałosne artykuły......panie dudi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież w zarzutach nie ma nic o używaniu sygnałów, tylko o wyposażenie pojazdu własnie w sygnały... a to też wykroczenie. Skoro miało służyć tylko do reklamy to po co miał zamontowaną syrenę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwny gość, sam mówi że szykował auto na targi i policja mu w tych targach nie zabrania brać udziału. Może auto spokojnie dostarczyć na lawecie. Więc nie wiem dlaczego pretensje że nie może jeździć po Lublinie. Dodatkowo w goglach nie mogę znaleźć firmy Polizeiza zajmującej się oklejaniem samochodów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
news dnia!!!! dziennik wschodni chyba już nie ma o czym pisać.... a tobie panie zatrzymali dowód za używanie sygnałów świetlnych i dźwiękowych mówiła Policja, a nie za oklejenie więc po co kłamać, prędzej mandat mogą Ci dać za wywołanie niepotrzebnej czynności i oby tak było bo pana auto nie powinno jeździć bo wprowadza w błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochód do lakiernika i można jeździć. Pewnie myśli że jakiś głupi się trafi i kupi to auto że i go policja zatrzymała i sprawę do sądu odała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba kupię tą furę, mojej starej powiem że pracuję w polizei - zawsze chciała policjanta za męża, kajdankami skuję ją do kierownicy a potem zerżnę w radiowozie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kup se gościu lepiej nowy sweterek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...