Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W czerwcu ruszy Olimp 4 (wideo)

Utworzony przez maverick, 6 marca 2009 r. o 16:04 Powrót do artykułu
znow same szmeteksy!!! dobrze ze przynajmniej bedzie na czechowie empik. a mial byc saturn albo media markt. i co? dalej trzeba sie bedzie przebijac przez nieistniejacy tunel na zana? szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Saturn bedzie na 100% a wyzej sa wymienione niektore ze sklepow ktore beda w Olimpie,czytaj uwaznie;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czechów... hyhy.. trochę podszkolić topografię Lublina by się zdało. To Lemszczyzna jest, a nie Czechów... Decathlon "Chechów" też dobry ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie czy w tych sklepach a jest ich coraz więcej będzie można płecić funtami bo w lublinie likwiduje się w zastraszającym tempie zakłady gdzie lublinianie mogli zarobić .Ostatnio byłem w GALI,spotkałem 9-ci klientów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy będzie nabór na pracowników do olimpu IV? a może już jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...