Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W czwartek Dzień Kundelka. Pokaż swojego przyjaciela

Utworzony przez pati, 24 października 2012 o 13:41 Powrót do artykułu
Smalcowaty nudziarz jeszcze się nie odezwał?Pozdrawiam wszystkich dobrych ludzi,którzy lubią zwierzaki:)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Powinno pojawić sie kulku durni lada moment Ja również pozdrawiam tych co nie jest im obca krzywda zwierząt.
0
ogłaszam akcję ...POSPRZĄTAJ PO SWOIM PSIE
0
Nie mogę patrzeć na te mieszańce. Ludzie skąd wy bierzecie te wypłochy? Chyba wyciągacie je ze śmietnika. Psy powinno się kojarzyć wyłącznie pod nadzorem weterynarza i powinny być tej samej rasy - najlepiej rodowodowe. To co sie teraz dzieje to jest gwałt na ewolucji.
0
Mlodywyksztalcony - na jakiej uczelni Cie wyksztalcono skoro piszesz takie idiotyzmy. Wyksztalcenie obecnie nie znaczy nic. Boze moj, widzisz, a nie grzmisz.
0
młodywykształcony - wytężając szczątki umysłu chciał się poczuć doceniony. Chciał błysnąć, a jakoś nie wyszło. Pomimo szczerych chęci muszę cię rozczarować. Jesteś DNO. Zero. Prościej: Idiota Aż żal, że tacy są wśród nas.
0
Ania - inteligentna :) napisał:
Mlodywyksztalcony - na jakiej uczelni Cie wyksztalcono skoro piszesz takie idiotyzmy. Wyksztalcenie obecnie nie znaczy nic. Boze moj, widzisz, a nie grzmisz. [/quote] [quote name='Seves' timestamp='1351110037' post='686876'] młodywykształcony - wytężając szczątki umysłu chciał się poczuć doceniony. Chciał błysnąć, a jakoś nie wyszło. Pomimo szczerych chęci muszę cię rozczarować. Jesteś DNO. Zero. Prościej: Idiota Aż żal, że tacy są wśród nas.
Posiadacze szaroburych kojotów? Pewnie najbardziej lubicie te kudłate z domieszką jamnika. Gdybym miał takiego mieszańca to bym go nie karmił.
0
super! kundelki sa kochane i sliczne:) nie ma wspanialszych i bardziej oddanych istot na swiecie!!
0
młodywykształcony napisał:
Nie mogę patrzeć na te mieszańce. Ludzie skąd wy bierzecie te wypłochy? Chyba wyciągacie je ze śmietnika. Psy powinno się kojarzyć wyłącznie pod nadzorem weterynarza i powinny być tej samej rasy - najlepiej rodowodowe. To co sie teraz dzieje to jest gwałt na ewolucji.
Sam jesteś bezrasowcem z gwałtu. Takie teksty wypisują tylko ludze ze śmietnika.
0
Wszystkie zwierzaczki są kochane a w szczegóności te Nasze pupile Mam takiego w domu i traktowana jest jak członek rodziny:)
0
dziennik.wschodni@gmail.com. Skopiowałam adres razem z kropką i okazało się, że nie ma takiego adresu. Bład redaktorski!! Droga redakcjo, po podaniu adresu wstawia się przed kropką kończąca zdanie spację!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: