Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W czwartek Dzień Kundelka. Pokaż swojego przyjaciela

Utworzony przez pati, 24 października 2012 r. o 13:41 Powrót do artykułu
Smalcowaty nudziarz jeszcze się nie odezwał?Pozdrawiam wszystkich dobrych ludzi,którzy lubią zwierzaki:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno pojawić sie kulku durni lada moment Ja również pozdrawiam tych co nie jest im obca krzywda zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogłaszam akcję ...POSPRZĄTAJ PO SWOIM PSIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę patrzeć na te mieszańce. Ludzie skąd wy bierzecie te wypłochy? Chyba wyciągacie je ze śmietnika. Psy powinno się kojarzyć wyłącznie pod nadzorem weterynarza i powinny być tej samej rasy - najlepiej rodowodowe. To co sie teraz dzieje to jest gwałt na ewolucji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mlodywyksztalcony - na jakiej uczelni Cie wyksztalcono skoro piszesz takie idiotyzmy. Wyksztalcenie obecnie nie znaczy nic. Boze moj, widzisz, a nie grzmisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młodywykształcony - wytężając szczątki umysłu chciał się poczuć doceniony. Chciał błysnąć, a jakoś nie wyszło. Pomimo szczerych chęci muszę cię rozczarować. Jesteś DNO. Zero. Prościej: Idiota Aż żal, że tacy są wśród nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania - inteligentna :) napisał:
Mlodywyksztalcony - na jakiej uczelni Cie wyksztalcono skoro piszesz takie idiotyzmy. Wyksztalcenie obecnie nie znaczy nic. Boze moj, widzisz, a nie grzmisz. [/quote] [quote name='Seves' timestamp='1351110037' post='686876'] młodywykształcony - wytężając szczątki umysłu chciał się poczuć doceniony. Chciał błysnąć, a jakoś nie wyszło. Pomimo szczerych chęci muszę cię rozczarować. Jesteś DNO. Zero. Prościej: Idiota Aż żal, że tacy są wśród nas.
Posiadacze szaroburych kojotów? Pewnie najbardziej lubicie te kudłate z domieszką jamnika. Gdybym miał takiego mieszańca to bym go nie karmił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super! kundelki sa kochane i sliczne:) nie ma wspanialszych i bardziej oddanych istot na swiecie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młodywykształcony napisał:
Nie mogę patrzeć na te mieszańce. Ludzie skąd wy bierzecie te wypłochy? Chyba wyciągacie je ze śmietnika. Psy powinno się kojarzyć wyłącznie pod nadzorem weterynarza i powinny być tej samej rasy - najlepiej rodowodowe. To co sie teraz dzieje to jest gwałt na ewolucji.
Sam jesteś bezrasowcem z gwałtu. Takie teksty wypisują tylko ludze ze śmietnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie zwierzaczki są kochane a w szczegóności te Nasze pupile Mam takiego w domu i traktowana jest jak członek rodziny:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennik.wschodni@gmail.com. Skopiowałam adres razem z kropką i okazało się, że nie ma takiego adresu. Bład redaktorski!! Droga redakcjo, po podaniu adresu wstawia się przed kropką kończąca zdanie spację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...