Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy wy w ogóle czytacie to co piszecie przed puszczeniem w świat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mr3z napisał:
Czy wy w ogóle czytacie to co piszecie przed puszczeniem w świat?
oczywiście, że nie... bo i po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALMA___TO__BRÓD____SMRÓD____I___UBUSTWO. NIGDY NIC TAM NIE KUPIE. TRUJĄ NAM DZIECIAKI, ZACHŁANNE MENDY SPOŁECZNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy tak naprawde o tym wiecie.słuchacie co wam ktos powie i macie zdanie wyrobione.ja tam byłam w srodku i z wieloma opiniami nie zgadzam się.teraz ten reportaż.ludzie nieuważacieże to jest jakaś zemsta tylko dlaczegokosztem osob tam pracujacych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okon napisał:
co wy tak naprawde o tym wiecie.słuchacie co wam ktos powie i macie zdanie wyrobione.ja tam byłam w srodku i z wieloma opiniami nie zgadzam się.teraz ten reportaż.ludzie nieuważacieże to jest jakaś zemsta tylko dlaczegokosztem osob tam pracujacych.
i jako byly pracownik nie życzę sobie aby mnie ktoś obrazał.
Ostatnio edytowany 20 stycznia 2010 r. o 22:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie zemsta byłych pracowników, ładnie podkoloryzowana przez reporterów żądny sensacji, taki filmik trwający pare sekund może nagrać każdy, wystarczy że sam postawi ryby na podłodze nakreci pare sekund i gotowe, nie ma co się sugerować. Program napewno będzie jak zwykle te UWAGI itp pokazywał jak to zli i okrutni są kierownicy, jak trują klientów i wogule, a może niech lepiej powiedzą dlaczego naprawde ludzie którzy stworzyli ten filmik są już BYŁYMI pracownikami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alma myslała wchodząc do Lublina, że bedą mogli sprzedawać towar w obcym miescie. Ale nie tędy droga moi kochani, nie dla Was Lublin. tu może prowadzic biznes TYLKO Aldik, stokrotka i wielkie sieciowe markety (tesco, real, ELeclerc). Tylko miejscowi mają prawo przekładać towary, wypychac stary towar klientom. Lub też giganci rynku spożywczego. Alma nie ma takiego prawa. Jest to doskonaly sposób na utrudnienie handlu konkurencji. A zepsutą wędlinę, lub kurczaka można kupic wszędzie, w każdym dużym markecie. taka jest prawda. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Zainteresował mnie reporaz i dlatego tu jestem. Podchodze z dystansem do tego co ukazuje reportaz choc w kazdej plotce jest odrobina prawdy to jednakze nie koniecznie musi miec miejsce coś co "defakto"widac. lecz z innej beczki to mysle ze nie w tym problem. taka ilosc supermarketów na kazdym rogu to błąd. Plajtują przez to małe osiedlowe sklepy,jakieś rodzinne małe biznesy których nie było by stac na taką afere i to nie na ogólnopolską afere tylko bardzo lokalną bo "ZENEK" spod czwórki jak by raz tam kupił trefny ser to juz by wiecej tam nie poszedł a takie molochy maja na tyle kasy ze napewno prawdy sie nie dowiemy. a gdzie kupić dobre i smaczne jedzenie to tylko świerze np. jajko od rolnika mleczko prosto od krowy swojską kiełbaske czy ziemniaki od bardzo małego rolnika którego nie stac na tony nawozu a takim towarem na 100% nie poszczyci sie najdrozszy market.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest wszędzie i dobrze że pokażą ALMĘ w nastęnym tygodniu powinni pokazać TESCO LECLERC REAL i inne sieci sklepów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak własnie i sanepid powinien nie grzac sie w biurach tylko przez 8 godzin na całą zmiane siedziec i to nie w almie bo akurat na nich padło tylko wszedzie gdzie tysiace ludzi dziennie kupuje cos pseudo spozywczego czym nas raczą nie tylko markety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=VRdB81zJ7IQ mile dla ucha i oka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okon napisał:
co wy tak naprawde o tym wiecie.słuchacie co wam ktos powie i macie zdanie wyrobione.ja tam byłam w srodku i z wieloma opiniami nie zgadzam się.teraz ten reportaż.ludzie nieuważacieże to jest jakaś zemsta tylko dlaczegokosztem osob tam pracujacych.
Rozumiem, że tam pracujesz? To jednak nie uzasadnia tego, by sprawę zamiatać pod dywan. Ja np. nie chciałbym jeść kiełbasy, która była umyta, bo wcześniej zarosła pleśnią.... argumentacja że tam pracują ludzie pokazuje tylko, jakie tam są relacje pomiędzy zarządem i pracownikami. Ewidentnie wynika z twojej wypowiedzi, że teraz pracownicy będą mieli niemiłe życie - za co? Za to, że zwrócili uwagę na słuszną sprawę? Który h.u.j z zarządu wymyślił, aby tak postępować z produktami żywnościowymi? A ty tu wypisujesz, żeby dalej tenże h.u.j robił swoje, i niech nikt nic nie robi.... do d.u.p.y z takim podejściem. Bo na tym my - klienci- tracimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniesmaczony napisał:
I tak własnie i sanepid powinien nie grzac sie w biurach tylko przez 8 godzin na całą zmiane siedziec i to nie w almie bo akurat na nich padło tylko wszedzie gdzie tysiace ludzi dziennie kupuje cos pseudo spozywczego czym nas raczą nie tylko markety.
Sanepid był ponoć i potwierdził zgłoszenie, więc nie pisz jak nie wiesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję jako Sprzedawca w Delikatesach Alma Bydgoszcz i nie zgodzę się z stekiem bzdur które tu wypisujecie Alma w Lublinie faktycznie dała ciała chociaż i tak uważam że media to wszystko przekoloryzowały ... u nas w sklepie nie ma nic co by kończyło się z terminem przydatności ja i cała moja Rodzina robimy tam zakupy... gdyż jestem pracownikiem i wiem jakie swieżości sprzedajemy towar, i zapewniam wszystkich e jest to towar z pierwszej półki... a Delikatesy Alma w Bydgoszczy to najekskluzywniejszy sklep w okolicy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drodzy państwo - rozmawiamy o reportażu, którego nikt jeszcze nie widział oprócz paru ludzi z TVP. Może to będą (o zgrozo!) na chwile wyciągnięte ryby- żeby coś przestawić, może zielona szorowana kiełbasa - dzisiaj się dowiemy. Nie szalejcie na forum - i managerowie z Almy udający szeregowych pracowników i dziennikarze TVP udający zwykłych klientów- wieczorem rozgrywka PS - wrzućcie to po emisji na YouTube - omówimy minuta po minucie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM Pracownicy z Almy niech się lepiej nie wypowiadają bo za chwile będzie kontrola we wszystkich placówkach!! A fakt jest taki że niestety wszędzie jest praktykowane mycie wszystkiego co się da!Sklepy tym bardziej duże sieciowe nie mogą sobie pozwolić na straty wiec klijent kupuje coś w promocji co jest już umyte i tylko ładnie wygląda!! Kupujcie dalej szynki po 8,00 zł to napewno kupicie coś co będzie już myte!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie praktyki są wszędzie. Najbrudniejsze są z reguły najmniejsze sklepiki. Komu zależy na udupieniu Almy? Chyba konkurencji ze starego olimpu. Ja jednak wolę Almę, jest tańsza i duuuzo lepiej zaopatrzona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby zarząd Almy zagroził zwolnieniami w dziale PR i marketingu, że nagle pojawiały się posty broniące prestiżu sklepu? Telewidz w większości nie jest durny, odsieje ziarno od plew. Wielkie sieci przyzwyczaiły się do tego, że kupują reklamy na strony i uważają, że mają spokój i żaden dziennikarzyna nie ma prawa się do niczego przyczepić. Z tego co czytam. Zarząd firmy mógł się odnieść do zarzutów. Mógł przekonać telewidza, że to stek bzur. Wybrał tymczasem inną drogę. Chciał zakazać w ogóle emisji. Jak w PRL. Albo rzeczywiście jest coś na rzeczy (prawdziwa cnota wszak krytyki się nie boi), albo w centrali firmy nie ma osoby, która mogłaby powiedzieć coś z sensem do kamery. A tak w ogóle to raczej po tym filmie nie spodziewałbym się aż tak wiele. Film będzie już w wersji asekuranckiej. Tylko prześliźnie się po temacie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Milusia~ napisał:
Pracuję jako Sprzedawca w Delikatesach Alma Bydgoszcz i nie zgodzę się z stekiem bzdur które tu wypisujecie Alma w Lublinie faktycznie dała ciała chociaż i tak uważam że media to wszystko przekoloryzowały ... u nas w sklepie nie ma nic co by kończyło się z terminem przydatności ja i cała moja Rodzina robimy tam zakupy... gdyż jestem pracownikiem i wiem jakie swieżości sprzedajemy towar, i zapewniam wszystkich e jest to towar z pierwszej półki... a Delikatesy Alma w Bydgoszczy to najekskluzywniejszy sklep w okolicy....
No i będzie premia czy nagroda oj będzie tylko co ma Bydgoszcz wspólnego z Lublinem tam pracują inni ludzie tu inni tu trafił się flejtuch -brudas tam takiego nie ma ale fakty pozostają niezależnie czy ktoś się z nimi zgadza czy nie zważywszy że nikt tu nie napisał iż to dotyczy całej Polski a jedynie tego jedynego sklepu w Lublinie .Zadziwia tylko bierność władz bo ta Kierowniczka czy kierownik u mnie zatrudnieni już by nie pracowali !,a tu się broni syfu stąd śmiem twierdzić że i w Bydgoszczy takie sytuacje mogą mieć miejsce więc wysilanie się w obronie jest co najmniej śmieszne ! Ja tam na pewno nie pójdę po zakupy i każdemu to odradzę zaś po tym komentarzu wystrzegał się będę tej sieci i w całym kraju .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca bombowca napisał:
Czyżby zarząd Almy zagroził zwolnieniami w dziale PR i marketingu, że nagle pojawiały się posty broniące prestiżu sklepu? Telewidz w większości nie jest durny, odsieje ziarno od plew. Wielkie sieci przyzwyczaiły się do tego, że kupują reklamy na strony i uważają, że mają spokój i żaden dziennikarzyna nie ma prawa się do niczego przyczepić. Z tego co czytam. Zarząd firmy mógł się odnieść do zarzutów. Mógł przekonać telewidza, że to stek bzur. Wybrał tymczasem inną drogę. Chciał zakazać w ogóle emisji. Jak w PRL. Albo rzeczywiście jest coś na rzeczy (prawdziwa cnota wszak krytyki się nie boi), albo w centrali firmy nie ma osoby, która mogłaby powiedzieć coś z sensem do kamery. A tak w ogóle to raczej po tym filmie nie spodziewałbym się aż tak wiele. Film będzie już w wersji asekuranckiej. Tylko prześliźnie się po temacie. Pozdrawiam
Dobrze i rozsądnie napisane popieram !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...