Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W czym ksiądz zada szyku? W Lublinie trwają Targi Sakralne

Utworzony przez Syn Księdza., 23 września 2014 o 19:08 Powrót do artykułu
(...)
Ostatnio edytowany 23 września 2014 o 21:13
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy na tych targach można kupić księdza. Mam tylko jeden warunek, żeby był młody i wyposzczony.
0
Ksiądz wchodzi w księdza a w parafii nędza.
0
Byłem, widziałem i co-nieco nagralem. Dzwony są ekstra, ale te ich "ostre hamulce" po zakończeniu dzwonienia to najgorsze bandyctwo Wszechczasów i "zniszczenie klimatu/nastroju" dzwonienia!
0
parada próżności.....
0
To są targi? To jest parodia targów, hala swieci pustkami. Na zwykłym targu pod zamkiem jest więcej wystawców...   Jeszcze inna kwestia, to oznaczenie dojazdu - jak ktos jest spoza Lublina i nie zna miasta, to raczej będzie sie gubił.   SacroExpo w Kielcach - to są dopiero targi sacralne. Znaki od rogatek prowadza na miejsce, a w srodku 3 hale zapełnione maksymalnie, do tego jeszcze kilku wystawców na wolnym powietrzu i to jest impreza.   Choc do Lublina mam sentyment, to niestety musze tym razem pochwalić Kielce.
0
W Kielcach odbywają sie jeszcze inne, poza Sacro EXPO, imprezy targowe. Mam tu na myśli targi wojskowe oraz turystyczne. Za każdym razem sa to ważne wydarzenia, przyciągające daną branżę. A u nas? Pomimo szumnych zapowiedzi, budowy całkiem niezłego obiektu, nie mamy imprezy, która chociaż w jednej trzeciej mogłaby dorównać kieleckiej. Nie wiem, kto jest za to odpowiedzialny, ale widać brak fachowców.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: