Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W filharmonii paliły się pudełka

Utworzony przez Kiepski, 15 lutego 2011 o 02:57 Powrót do artykułu
Pożar może i nie groźny, ale niezłe zamieszanie powstało na Radziszewskiego. Sam się zlękłem! Myślałem, że cafe Aviator się pali
Zaloguj się, aby oddać głos
0
„PSIE SMUTKI”: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! Wtóruje im lubelska KUL-tura i podlegająca pod nią Filharmonia. Sęk w tym, że wszystkie te instytucje prezentują KAT-olicki poziom Pożal Się Boże . Do panującego smutku związanego ze zgonem ArcyPasterza odpowiedzialnego za intelektualny wypas Baranków Bożych dołączył pożar Filharmonii. KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje, aby Wydział Autystyczny Uniwersytetu MARYI KURII -SKŁODWSKIEJ posiadający Instytut Organów, Muzyki Sakralnej i Improwizacji wziął się za robotę i skomponował ETIUDĘ NA JEDEN PALEC JEDNEJ RĘKI I JEDEN KLAWISZ , podrzucił ją FLIHARMONII, wykonał ją w czasie pogrzebu ArcyPasterza, a sęk w tym, że i tak nikt nie będzie wiedział o co tu biega ! Do tego swoje 3-grosze dorzucą lubelskie Pall...anty (Aleja Warszawska) serwujący od X-czasu każdej niedzieli o 12;oo „AVE MARIA” F. Schuberta mające tylko 50% wspólnego z samym Frankiem Schubertem, a tegoż mazgaja muzycznego nie słyszy Świat Naukowy Uniwersytetyu MARYI KURII – SKŁODOWSKIEJ i Filharmonii – taki poziom zaserwował ArcyPasterz prowadząc Baranki prosto do Nieba - tylko dla półgłówków ! I tu KUL-ejna Propozycja – zmiany Patrona lubelskiej Filharmonii z H. Wieniawskiego na FERDYNADA KIEPSKIEGO ...., a prześwięcenia może dokonać Departament KUL-tury lubelskich Urzędów w zastępstwie samego ArcyPasterza. Można te wydarzenia zgłosić i to obowiązkowo do Europejskiej Stolicy KUL -tury 2016 , a pierwsze miejsce murowane, bo „FILHARMONIA DOWCIPU” i” Grupa MoZarta” przy tym to pryszcz! Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła:  KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW  - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.  (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: