Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ta na pewno miał 3,5 tony na pace... patrząc po zdjęciach u konkurencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I na pewno ogumienie było regularnie sprawdzane i w odpowiednim stanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Auto zjechało z drogi i upadło na poboczu. Od kiedy samochód (nie zabawka) upada??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się z czego śmiać ale to upadnięcie mnie ubawiło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pseudo dziennikarz potrafi rozweselić innych swoim wpisem, mimo tak tragicznego wydarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie właśnie upadł talerz z zupą na podłogę, jak przeczytałem tą relację z wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fascynuje mnie lekkość podejścia do kwestii opon w samochodzie wśród naszych polskich kierowców. Każdy z nas chce jeździć mocnym samochodem, często takie posiadamy, oczywiście prędkość dozwolona jest traktowana jak co najmniej zalecana a opony.... To taki dodatek. Ludzie pomyślcie choćby tak. Jadę 90, 100 ,150 km/h a mój bolid przenosi wszelkie z tym związane przeciążenia na UWAGA: 4 kartkach z zeszytu. Tyle jest powierzchni styku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upadło... Czyli leciało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Auto upadło? Chyba raczej się przewróciło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fascynuje mnie lekkość podejścia do kwestii opon w samochodzie wśród naszych polskich kierowców. Każdy z nas chce jeździć mocnym samochodem, często takie posiadamy, oczywiście prędkość dozwolona jest traktowana jak co najmniej zalecana a opony.... To taki dodatek. Ludzie pomyślcie choćby tak. Jadę 90, 100 ,150 km/h a mój bolid przenosi wszelkie z tym związane przeciążenia na UWAGA: 4 kartkach z zeszytu. Tyle jest powierzchni styku
Święta prawda kolego. Trzeba dodać, że te kartki papieru potrafią mieć różne kolory:) Pozdrawiam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Urzędowie kobyła się zesrała utrudnienia drogowe dla rowerzystów. nawet w Fakcie tego nie piszą a czyszczarka to jeździ raz na rok ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...