Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przecież sami tę firmę wybrali... To co, wiadukt nie można dopuścić do ruchu czyli trzeba rozebrać? Lublin miasto inspiracji Prezydent wszystkich deweloperów...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
skamska ma tyle wspólnego z budową co kura z krowim mlekiem ta firma robi wszystko podwykonawcami za psie pieniądze a na koniec i tak nie wszystkim zapłaci
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak to jest jak w przetargu liczy się tylko najnizsza cena!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przecież Lublin to "smart citi" prawda p Prezydencie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
skanska to dno jak wybraliście to teraz płaczcie ze 3 lata będą budować albo opuszczą plac
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dalej wpuszczajcie zachodnie firmy dziadowskie które nie maja odpowiedniego sprzętu w Polsce tylko teczkę z referencjami .....:)))) Polskie firmy zrobią to trochę drożej ale 4 razy lepiej !!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po roku prowadzenia inwestycji i gigantycznych korkach, Miasto ogłasza, że nie jest zadowolone? #muremzaZukiem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gdyby miasto nie wybrało najtańszej oferty to grupa spod znaku "dobrej zmiany" grzmialaby, że prezydent Żuk marnuje nasze pieniądze. Jak wybrał najtańszą co wiąże się opóźnieniem oddania itp to "dobra zmiana" grzmi że kiepską firmę wybrał. Może idźcie rodzic sobie w kąciku swoje pićsetsiątka a cała resztę zostawcie mądrzejszym.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kiedyś już o tym pisałem. Rzuciła się wtedy na mnie zgraja klakierów żuka, że inwestycje mi się nie podobają. I co teraz misie? Zatkało kakao?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Ratusz zlecił wręcz laboratoryjne badania betonu, z którego jest wykonany nowy wiadukt" Teraz takie badania to podstawa, która jest zawarta w inwestycji. Pracuje w lab. budowlanym i jestem w szoku, że dopiero teraz zlecili badania przy tak dużej inwestycji ! To chłop jak układa mieszankę betonową na strop swojego domu gdzieś na wsi to robi badania....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Gdyby miasto nie wybrało najtańszej oferty to grupa spod znaku "dobrej zmiany"  grzmialaby, że prezydent Żuk marnuje nasze pieniądze.  Jak wybrał najtańszą co wiąże się opóźnieniem oddania itp to "dobra zmiana"  grzmi że kiepską firmę wybrał.  Może idźcie rodzic  sobie w kąciku swoje pićsetsiątka a cała resztę zostawcie mądrzejszym.
Oczywiście, że tak. Klakiery opłacone przez PiS biegałyby po forach z pianą na pysku i klepały formułki o rozrzutności i niegospodarności.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo dobrze, taniego mięsa psy nie chcą jeść. Dalej wybieracie najtańsze oferty. Jakość kosztuje, byle gowno już idzie po kosztach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Radni PiSu Żuk winien być odwołany za niewłasciwy nadzór nad inwestycjami oraz spółkami miejskimi, którymi zarządzają leszcze 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ktoś powinien zainteresować się przejściem dla pieszych w rejonie przebudowy. Zostało tylko jedno i jest praktycznie nieoznakowane (został tylko znak pionowy). Kierowcy są tak zaaferowani zmianą organizacji ruchu, że nie zauważają ani przejścia, ani pieszych. Przejście tamtędy jest bardzo niebezpieczne
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Razu któregoś nawieźli jakiejś ziemi spod innych wykopów, worki, śmiecie... po kilku godzinach wywozili ziemię z nasypu z powrotem ;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co za bzdury piszecie. A kto powiedział, że oferta jest tania. Nie dość, że droga, to jeszcze dziadowska. Tak chcecie zasłaniać nieudacznika Żuka, że wybrał za tanią ofertę? To jest mistrz w szukaniu drogich wykonawców. Tylko to potrafi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czemu się dziwić, jak kierują budową ludzie, którzy mają żadne lub prawie żadne doświadczenie budowlane!? Ignoranci z koneksjami bez żadnego doświadczenia próbują pokazać światu i sobie jakimi to są świetnymi specjalistami. Dziwne tylko,że miasto wie,że budową kierują właśnie tacy ludzie, i pozwala na to.Papiery ludzi z nadzoru zgłoszonymi do ZDM a tymi faktycznie kierującymi budową to dwie różne sprawy. Ktoś powinien tym się zająć. Ale tak właśnie działa firma Skanska.Więc Ci którzy to wiedzą nie mają czemu się dziwić.Reszta niech się dziwi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kaziu tak trzymać !!!!! Chciało by się powiedzieć ! NARESZCIE !!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czemu się dziwić, jak kierują budową ludzie, którzy mają żadne lub prawie żadne doświadczenie budowlane!? Ignoranci z koneksjami bez żadnego doświadczenia próbują pokazać światu i sobie jakimi to są świetnymi specjalistami. Dziwne tylko,że miasto wie,że  budową kierują właśnie tacy ludzie,  i pozwala na to.Papiery ludzi z nadzoru zgłoszonymi do ZDM a tymi faktycznie kierującymi budową to dwie różne sprawy. Ktoś powinien tym się zająć. Ale tak właśnie działa firma Skanska.Więc Ci którzy to wiedzą nie mają czemu się dziwić.Reszta niech się dziwi.
A w Budimexie to inaczej? Jest 1 czy 2 kierowników branżowych którzy obskaują z 5 budów. Wszystko podwykonawcami. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Inna sprawa: przebudowa odcinka Tysiąclecia od "Ronda pod Zamkiem" do Wodopojnej. Jezdnia prowadząca w stronę Warszawy na wysokości skrętu w Wodopojną jest od niepamiętnych czasów w jednym miejscu trochę zapadnięta. "Uskok" ciągnie się prawie przez wszystkie trzy pasy, najszerszy jest na pasie lewym skrajnym. W tym momencie na całej długości jest "remont", czyli zrywanie nawierzchni, wymiana krawężników itp. Ale zapewne nikt nie zadał sobie trudu - albo nie przewidywały tego prace "remontowe" - że jest tam ten zapadnięty fragment i po "remoncie" nadal będzie, tylko nawierzchnia będzie równa - do czasu, aż osiądzie dostosowując się do ukształtowania podłoża, na którym ją się położy. Innymi słowy "remont"... jak się patrzy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: