Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W kinie w Lublinie (wideo - sonda wśród lublinian)

Utworzony przez motor lublin, 24 lipca 2008 r. o 09:40 Powrót do artykułu
a gdzie zapowiadana od kilku lat rozbudowa kina Kosmos?ani foteli ani klimy ani dobrej jakosci obrazu jedna sala maly wybor a mialo byc tak pieknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety kino teraz jest dość drogie. Jak mam się wybrać z dwójką moich dzieci do kina, muszę mieć ok. 60-70 zł...niestety dla wielu osób jest to dość duży wydatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy cukrowni było kino Kryształ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy otworzyli Cinema City chodziłam tam na filmy, przeważyła dobra lokalizacja, wygodne fotele, świetna jakość obrazu i dźwięku oraz możliwość rezerwacji biletów przez internet. Ze trzy miesiące temu jednak wybrałam się w piątek na seans do kina Wyzwolenie. Na sali siedziało ok. 6-7 osób. dźwięk był tragiczny, fotele niewygodne i raczej nie zawitam tam powtórnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Bajce (Dom Nauczyciela) zawsze były filmy ze smaczkiem np. Pedro Almodovara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wolę chodzić do wyzwolenia, kosmosu czy bajki, a już najbardziej lubię kino ABC. w cinema city są drogie bilety i niestety same kasowe przeboje. ze świeczką szukać tam dobrego kina europejskiego czy starych niszowych filmów, a w wyzwoleniu ostatnio było kilka ciekawych filmów rumuńskich. bilety były po 8 zł !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...