Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W lubelskich lasach żyje ponad 4160 łosi. To 10 razy więcej niż w prognozach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lipca 2017 r. o 15:56 Powrót do artykułu
po dzikach jeszcze łosie wystrzelajcie... ciekawe, ktore zwierze bedzie po łosiach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie skur..syny rozmach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za panowania pisowców to nawet łosie się rozmnażają, szkoda,że nie dostają 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystrzelać wszytko w piździec. Nie będzie mi natura wchodzić na moje pole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mięso z łosia jest bardzo popularne w krajach skandynawskich. Skoro populacja jest tak duża a nie mają naturalnego to człowiek musi się zająć zmniejszeniem pogłowia. Może jak zginie w wypadku samochodowym z zderzeniu z łosiem jakiś minister to łaskawcy zajmą się tą sprawą. Przecież na dziczyźnie można zrobić niezły interes. Mięso sprzedawać do restauracji a polowania odpłatne organizować dla VIP-ów z kraju i zagranicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
wystrzelać wszytko w piździec. Nie będzie mi natura wchodzić na moje pole
 to i tak nie twoje pole, bo ja chcę teraz sprzedac własnie"swoje pole" i muszę agencję restrukturyzacji na kolanach błagać aby 40 arów "swojego  pola" sprzedać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety wynik braku naturalnego wroga. Szkoda, że nie podali ile jest wilków. Nie można pozwolić na swobodne rozmnażanie się roślinożerców bez wprowadzenia drapieżników. Przez te łosie, sarny niestety bardzo dużo wypadków jest. Pora na drastyczne zmniejszenie tych ilości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za absurd. Wybijać niewinne zwierzęta. Pozwólcie naturze się tym zająć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może dokonać zaszlachlowania rytualnego łosia? To chyba koszerne mięso?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździć wolniej! Kto chodzi po lasach, ten wie, że zwierzyny wcale nie tak wiele. W Skandynawii znacznie więcej (łosie , renifery), nadto nigdzie w Europie nie stoi tyle ambon co w polskich lasach. Strzelanie z ambon do zwierząt zanęconych rozsypanym pokarmem to nie myślistwo, to rzeź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko, Minister sam tysiąc odstrzeli - już mu się buzia śmieje. Może przeniesie kilka setek łosi do Puszczy - tam będzie mu się strzelało w bardziej dziewiczych warunkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Sejmie to panie o ho ho.Minister kże strzelać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilości wyssane z palca.Pewnie po to żeby dostać pozwolenie na odstrzał...No ale po co nam zwierzęta jak już niedługo nie będzie lasów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerasta możliwości wyżywieniowe lasu...? Co za brednie. Chyba rączki swiezbia żeby postrzelać dla zabawy. Brak trofeum na ścianach? Jak macie chęć postrzelania radzę wystrzelać się na wzajem mordercy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...