Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
moher w modzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moher w modzie
szary....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyzywajcie i łatajcie, po śmierci pójdziecie do piekła z waszym Palikotem, dołączycie do Jaruzela i Kiszczaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władmir, władimirowicz Putin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyzywajcie i łatajcie, po śmierci pójdziecie do piekła z waszym Palikotem, dołączycie do Jaruzela i Kiszczaka.
a ty pojdziesz do nieba ajatolacha  rydzyka i bedziesz słuchał radyja na cały regulator całą wieczność,najlepsze bedom rozmowy niedokończone ,w sam raz sie na to nadają ,hehe,ale ta brama faktycznie powalająca,co te leśne dziadki jeszcze nie wymyślą? na razie widać ,że pomysły się skończyły,a może powrót do stosów zrobić? zęby wyłamywać za zjedzenie w post miesa? a kobitkom za puszczanie sie rozgrzane żelazo wiecie w co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez bramę każdego dnia powinien przechodzić - JAROSŁAW KACZYŃSKI. Nie wiem czy by to pomogło, ale próbować trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noooo...... sama młodzież ...... przyszłość narodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAMA MIŁOSIERDZIA???CO TO JEST,???JA KIEDYŚ BYŁEM AKTYWNYM KATOLIKIEM, ALE KIEDY PRZEJRZAŁEM NA OCZY, POCZYTAŁEM I POSŁUCHAŁEM O DRAŃSTWACH, NIEGODZIWOŚCIACH PANÓW W CZARNYCH I PURPUROWYCH SUKNIACH, TO ZOSTAŁEM ATEISTĄ!!NIE WYPISAŁEM SIĘ Z POLSKIEJ ODMIANY KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO, BO NIE CHCE MI SIĘ SZARPAĆ Z KATO BIUROKRACJĄ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAMA MIŁOSIERDZIA???CO TO JEST,???JA KIEDYŚ BYŁEM AKTYWNYM KATOLIKIEM, ALE KIEDY PRZEJRZAŁEM NA OCZY, POCZYTAŁEM I POSŁUCHAŁEM O DRAŃSTWACH, NIEGODZIWOŚCIACH PANÓW W CZARNYCH I PURPUROWYCH SUKNIACH, TO ZOSTAŁEM ATEISTĄ!!NIE WYPISAŁEM SIĘ Z POLSKIEJ ODMIANY KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO, BO NIE CHCE MI SIĘ SZARPAĆ Z KATO BIUROKRACJĄ!
Ale pogrzeb to katolicki to się później mieć chce. Powiedziało się A to trzeba powiedzieć i B. W końcu każdy jest wolnym człowiekiem i ma prawo wyboru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pogrzeb to katolicki to się później mieć chce. Powiedziało się A to trzeba powiedzieć i B. W końcu każdy jest wolnym człowiekiem i ma prawo wyboru.
pogrzeb ,to naczelny czarno-moherowy argument,a jakie on może mieć dla trupa znaczenie ? wpadła tu 1000lat temu czarna mafijna bojówka i teraz rzadzi ,wpadła z gołą d.upą ,ale dorobiła się przez strach i wymuszenia rozbójnicze,a ty tu o takich głupotach,dorośnij gimbusie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trup to trup, powloka cielesna, ale może dla duszy nie jest to obojetne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trup to trup, powloka cielesna, ale może dla duszy nie jest to obojetne?
to się jej zapytaj ,jak ją zobaczysz,w KK goście działają w duchowości ,ale do tej pory nie widzieli przedmiotu swego działania jak dotąd ,ale za to ile o tym słyszeli   !!... buahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się jej zapytaj ,jak ją zobaczysz,w KK goście działają w duchowości ,ale do tej pory nie widzieli przedmiotu swego działania jak dotąd ,ale za to ile o tym słyszeli   !!... buahahaha
Nieistnienia duszy nie da się udowodnic, tak samo jak jej istnienia. Pól na pół. Zakład Pascala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogrzeb ,to naczelny czarno-moherowy argument,a jakie on może mieć dla trupa znaczenie ? wpadła tu 1000lat temu czarna mafijna bojówka i teraz rzadzi ,wpadła z gołą d.upą ,ale dorobiła się przez strach i wymuszenia rozbójnicze,a ty tu o takich głupotach,dorośnij gimbusie
[media]http://przemekkainel.pl/niepierdol.swf[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna recepta! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...