Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie będzie kolejny rezonans magnetyczny

Utworzony przez elv, 10 lutego 2011 r. o 20:17 Powrót do artykułu
Z tego co mi się wydaje w WSS przy al. Kraśnickiej w Lublinie nie ma rezonansu, jest za to w Pracowni Diagnostycznej Centrum Medycznego Enel-Med w Instytucie Medycyny Wsi przy ulicy Jaczewskiego. Rzeczywiście aż tyle tych miejsc że można się pogubić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy Kraśnickich nie ma rezonansu;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest bezpieczniejszy dla pacjentów, ze względu na mniejszą szkodliwość promieniowania w rezonansie nie ma promieniowania rtg jest pole magnetyczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze! Może kolejki się zmniejszą... Mam 35 lat i jestem po operacji usunięcia nowotworu z kanału rdzeniowego. Według zaleceń lekarza powinienem robic kontrolny rezonans co pół roku. Tyle teorii. Praktyka? Proszę: Na początku stycznia 2010 rejestruję się na rezonans (w PSK4, gdzie robiłem poprzednie badania rezonansem). Wyznaczony termin badania - koniec października 2010. Po badaniu rejestruję się do neurologa. Termin? Koniec stycznia 2011. Po wizycie u neurologa konieczna jest natychmiastowa konsultacja neurochirurga (bo coś tam w rezonansie wyszło nie tak...). Dzięki temu, że na skierowaniu mam dopisek "bardzo pilne" wyznaczono mi termin na koniec maja 2011... Oczywiście wszystkie badania i wizyty można by zmieścić w ciągu jednego tygodnia. Prywatnie. Ale nie za lubelskie zarobki... Zdrowia wszystkim życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rezonans magnetyczny w Lublinie jest obecnie w Enel-Med w Instytucie Medycyny Wsi ul. Jaczewskiego 2; Szpital MSWiA ul. Grenadierów 3 oraz SPSK4 ul. Jaczewskiego 8, na Kraśnickiej nie ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W CENTRUM ONKOLOGII ZIEMI LUBELSKIEJ IM.ŚW JANA Z DUKLI JEST TEZ REZONANS JAK KTOŚ NIE WIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś dobrze powiedział- żeby się leczyć trzeba mieć końskie zdrowie!! Terminy na badania i na wizytę są kosmiczne, ale jest tu jeszcze jedna kwestia- jak taki rezonans zostanie wykonany i opisany!! Jestem po kilku operacjach kręgosłupa, i jakby wziąć te wszytkie opisy zebrać do kupy - to wniosek jest jeden - na każdym są te same zmiany, a opisy są zupełnie inne!!!! Po prostu jakaś wolna amerykanka!! I potem człowiek odbiera taki opis, idzie do lekarza, lekarz to przepisze i pozamiatane. A potem się okazuje, że te niby artefakty to... guz w kanale kręgowym. Też życzę wszystkim zdrowia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To POdarowano okazję otwarcia prywatnego folwarku na państwowym sprzęcie- -nic nowego w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cześć dostałam ostatnio skierowanie na badanie MR kręgosłupa lędźwiowego w Lublinie na ul. Jaczewskiego 2... wiecie może ile takie badanie będzie kosztować?? proszę o szybko odp ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...