Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie będzie podatek od posiadania psa. 108 zł rocznie

Utworzony przez Maciek, 2 września 2010 r. o 18:04 Powrót do artykułu
Przepraszam, a jak ma niby to być egzekwowane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz dopiero pojawi się problem bezdomności a schronisko nie pomieści tylu zwierząt bo własciciele masowo będą pozbywać się psów zamiast płacić podatki lub kupować chipy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto posprząta po tych kundlach co sie zagnieździły w ratuszu i żyja za nasze podatki???!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciek napisał:
Przepraszam, a jak ma niby to być egzekwowane?
uśpi się, opali i położy do ujęcia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz psa to płać. Nasze dzieci biegają po tych gównach i co każdy płaci za nieczystości a Wy psiarze co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciek napisał:
Przepraszam, a jak ma niby to być egzekwowane?
już odpowiadam, wystarczy ze policja/straż miejska legitymuje każdego z psem, maja czytnik lub właściciele maja identyfikatory cyfrowe, każdy kto nie ma ID psa dostaje mandat (już komornik zajmie się jego ściągnięciem), podobnie jak ktoś wezwie policje/straż miejska za zakłócanie ciszy nocnej/obsrywanie trawników/pogryzienie - właściciel będzie musiał mieć ID, generalnie ubezpieczalnie nie powinny wypłacać z polisy OC odszkodowań np. dla pogryzionych osób, jeżeli właściciel psa nie miał ID - a więc nie zaszczepił, nie zarejestrował, generalnie miał w du*** wszystko, co ważne - sądy powinny karać właścicieli nie zarejestrowanych psów które pogryzły ludzi znacznie ostrzej - taki bydlak nie szczepiący psa i który nie nakłada mu kagańca zasługuje na maksymalną karę bo dopuszcza w swojej świadomości, że pies może komuś zrobić krzywdę generalnie właściciel psa, który pogryzł człowieka powinien - stosownie do okoliczności - odpowiadać nawet za usiłowanie zabójstwa póki co psia mafia ma się dobrze ale na obsrywaczy przyjdzie czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jja napisał:
masz psa to płać. Nasze dzieci biegają po tych gównach i co każdy płaci za nieczystości a Wy psiarze co
A twoje bachory rzucają papierki a ty pety z papierosów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jja napisał:
masz psa to płać. Nasze dzieci biegają po tych gównach i co każdy płaci za nieczystości a Wy psiarze co
jestem za, tylko w jaki sposób będzie to egzekwowane. Jak nie stać tej pani w artykule na 200 zł to kto jej karze mieć dwa psy, a jak nie stać na jednego to ni musowo mieć, gdzie jest napisane, ze bez psa człowiek umiera. Przecież założy czip i nie będzie musiała płacić. Bardzo dobrze radni, nareszcie raz jedna konkretna decyzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asdgdhg napisał:
A twoje bachory rzucają papierki a ty pety z papierosów
Ale idiotyczna riposta:):) Nawet jeśli dzieci rzucają papierki-to jakby nie było płacimy podatki- między innymi na służby porządkowe-nieprawdaż?A o służbach do sprzątania po pieskach jeszcze nie słyszałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale mnie wkurzają właściciele psów biegających bez smyczy, cóż z tego, że tłumaczą, że nie gryzie jak ja się boję psów, ponieważ jako dziecko mało mnie wilczur nie zjadł. A teraz spotykam się z takimi wypowiedziami, gdzie ja już jestem cała zlana potem ze strachu. Ludzie litości, czy mam umrzeć na zawał serca, bo wy uważacie, ze nie gryzie. Precz z głupimi właścicielami psów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram w 100 % opłatę za psa. 108 zł to nawet za mało. Miłośników psów jest wielu, ale znoszących te uciążliwości jest więcej. W moim bloku tylko ja nie posiadam psa. Niektórzy mają nawet trzy, a może więcej. Cały czas słychać szczekania , wycia nawet w nocy, zapaskudzona klatka schodowa i otoczenie domu . Nie chcą sprzątać , twierdzą ,że akurat to nie jest g...o funi czy azorka. Psy biegają bez kagańców ,opieki i są bardzo agresywne. Kiedyś sobie poradziłem z takim agresorem i zostałem krzyknięty potworem. Nie jestem wrogiem zwierząt , ale w mieszkaniu to ja chcę odpocząć , a nie znosić hobby sąsiadów. OPODATKOWAĆ I KONSEKWENTNIE EGZEKWOWAĆ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoja inteligencja sięga zeru jeżeli Ty porównujesz psy do dzieci to nie mamy o czym gadać. Kup sobie suczkę i załóżcie rodzinę po co Ci człowiek? I potem "żona " Ci sie oszczeni, po co Ci dzieci rzucające papierki małe szczeniaczki będą Ci w domu robić. PRZYGŁUP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jja napisał:
masz psa to płać. Nasze dzieci biegają po tych gównach i co każdy płaci za nieczystości a Wy psiarze co
Każdy szanujący się i kulturalny człowiek sprząta gówna które zostawia jego pies w tym celu są nawet ustawiane kosze. Tylko cham i prostak będzie wyprowadzał psa i zostawiał jego nieczystości na trawniku. Takich ludzi powinno się karać mandatami, może wówczas by to ich czegoś nauczyło. A dzieci po gorszych gównach biegają i robią większy syf i też nikt po nich nie sprząta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Każdy szanujący się i kulturalny człowiek sprząta gówna które zostawia jego pies w tym celu są nawet ustawiane kosze. Tylko cham i prostak będzie wyprowadzał psa i zostawiał jego nieczystości na trawniku. Takich ludzi powinno się karać mandatami, może wówczas by to ich czegoś nauczyło. A dzieci po gorszych gównach biegają i robią większy syf i też nikt po nich nie sprząta.
następny psa do dzieci porównuje. Na co ten świat schodzi " na psy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jja napisał:
Twoja inteligencja sięga zeru jeżeli Ty porównujesz psy do dzieci to nie mamy o czym gadać. Kup sobie suczkę i załóżcie rodzinę po co Ci człowiek? I potem "żona " Ci sie oszczeni, po co Ci dzieci rzucające papierki małe szczeniaczki będą Ci w domu robić. PRZYGŁUP
Weź się tak nie unoś bo ci żyłka pierdząca pęknie, durniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jja napisał:
następny psa do dzieci porównuje. Na co ten świat schodzi " na psy"
Zwłaszcza jak żyją na nim tacy deb***e jak ty to już z pewnością i nie tylko na "psy" schodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem w tym, że za wszczepienie zwierzęciu chipa pod skórę zapłacimy niewiele mniej. ? Chip kosztuje 80 zł ? mówi Waldemar Kotowicz z lecznicy dla zwierząt przy ulicy Tymiankowej.
Ręce opadają, ciekawe kiedy ktoś załapie, że za chipa zapłaci raz 80 zł, a podatek musiałby płacić co roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie raczą sprzątać po srających psach to niech płacą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ale mnie wkurzają właściciele psów biegających bez smyczy, cóż z tego, że tłumaczą, że nie gryzie jak ja się boję psów, ponieważ jako dziecko mało mnie wilczur nie zjadł. A teraz spotykam się z takimi wypowiedziami, gdzie ja już jestem cała zlana potem ze strachu. Ludzie litości, czy mam umrzeć na zawał serca, bo wy uważacie, ze nie gryzie. Precz z głupimi właścicielami psów.
opodatkować i to nie 108 zł ale po 250 zl i za te pieniądze zatrudnić więcej straży miejskiej aby takich głupich właścicieli karała porządnymi mandatami, bo jak do tępaków nie dociera to niech płacą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wożenie dupy samochodami służbowymi z domu do pracy i z pracy do domu przez ratuszowych i jazda MPK przyniosłoby z milion i poznanie problemów miasta gratis. Co z tego pół miliona jak i tak go zaraz wydadzą na jakąś promocję tubtina w Malezji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...