Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie będzie ul. Stanisława Lema? Wkrótce zdecydują o tym radni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 czerwca 2016 r. o 17:31 Powrót do artykułu
Zasługuje na lepszą dzielnicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis pewnie zaproponuje na nazwe ulicy innego Lecha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lutoslawskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lem głąbie. Stanisław Lem. Poczytaj kapusto kto to był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żartujcie, wielki człowiek ma być patronem ulicy na zadupiu????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie ma to znaczenie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak chodziłam do podstawówki to przeczytałam jego książki jedna za drugą w ekspresowym tempie gdyż są bardzo dobre i jak się je zacznie czytać to trzeba skończyć bo oderwać się od nich nie można. Kto lubi fantastykę powinien je przeczytać. A jestem rocznik 1967. Mimo że upłynęło tyle czasu to książki są na czasie również dla dzisiejszych nastolatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bliżej śródmieścia a nie gdzieś na końcu miasta bo niektóre ulice są tak długie że można ich podzielić tylko problem w tym że to by miasto i mieszkańców sporo by kosztowała zmiana nazwy ulicy dlatego ten pomysł chyba nie przejdzie a nadać nazwę w dzielnicy przemysłowej gdzie przy nowej ulicy maja być tylko zakłady to trochę nieładne wyrzucenie pisarza na bruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...