Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie będzie ul. Stanisława Lema? Wkrótce zdecydują o tym radni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 czerwca 2016 o 17:31 Powrót do artykułu
Zasługuje na lepszą dzielnicę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pis pewnie zaproponuje na nazwe ulicy innego Lecha.
0
Lutoslawskiego!
0
Lem głąbie. Stanisław Lem. Poczytaj kapusto kto to był.
0
Nie żartujcie, wielki człowiek ma być patronem ulicy na zadupiu????
0
Jakie ma to znaczenie ??
0
jak chodziłam do podstawówki to przeczytałam jego książki jedna za drugą w ekspresowym tempie gdyż są bardzo dobre i jak się je zacznie czytać to trzeba skończyć bo oderwać się od nich nie można. Kto lubi fantastykę powinien je przeczytać. A jestem rocznik 1967. Mimo że upłynęło tyle czasu to książki są na czasie również dla dzisiejszych nastolatków
0
Bliżej śródmieścia a nie gdzieś na końcu miasta bo niektóre ulice są tak długie że można ich podzielić tylko problem w tym że to by miasto i mieszkańców sporo by kosztowała zmiana nazwy ulicy dlatego ten pomysł chyba nie przejdzie a nadać nazwę w dzielnicy przemysłowej gdzie przy nowej ulicy maja być tylko zakłady to trochę nieładne wyrzucenie pisarza na bruk
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: