Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wydaje mi się że tytuł powinien brzmieć " ... SĄ 62 LOKALE..." , chyba że autor tych wypocin poleciał przedwojenną lwowszczyzną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prof. Miodek napisał:
Wydaje mi się że tytuł powinien brzmieć " ... SĄ 62 LOKALE..." , chyba że autor tych wypocin poleciał przedwojenną lwowszczyzną.
oczywiscie , że SĄ 62 lokale, a nie jest... JEST !! Ech , redaktroy na urlopach, studenty za nich piszą... Dramat jakiś ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
62 lokale, a na liscie jest 61 i w dodatku Ulice Miasta powtarzaja sie bo raz sa przy ul. Plac Łokietka 3 a raz przy Placu Łokietka 3. To jak to w koncu jest???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I miejsce 51. jest z bledem bo powinno byc Tequila a nie Teguila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy czytelnicy taka i gazeta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o palenie, zakaz obejmuje tytoń, nie zaś marihuanę. Wszystkich tych, którzy chcą się zabawić w ogrodników zapraszam do ściągnięcia poradnika o uprawie: http://spam/dl/9140373/65b0dd3/Mari..._Bible.pdf.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Ceskiej Piwnicy nie przestrzegają tego niepalenia:(. Dwa tygodnie temu waliło dymem jak z pieca - no chyba że w ciągu ostatnich 2 tygodni coś się zmieniło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRYBUNALSKA???? Dobre sobie! Bylam ostatnio,co prawda siedzialam na dworze,ale weszlam do srodka aby pojsc do toalety,przechodzac przez lokal mocno sie zdziwilam jak mozna siedziec w tak zadymionym pomieszczeniu podczas gdy na zewnatrz takie pogodne,wieczorne lato!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak palaczka chadzam tylko tam, gdzie mogę zapalić. Ostatnio nyłam i palilam bez przeszkód w nastepujacych knajpach z listy: Zadora Mandragora Złoty Osioł CZeska Pivnica No i co? Ciekawe ilu restauratorom zmieknie rura kiedy odejdzie lato i trzeba będzie zamknąc ogródki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...