Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie kręcą "Voltę" Juliusza Machulskiego. Pierwsze zdjęcia na dworcu PKP

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 sierpnia 2016 r. o 20:47 Powrót do artykułu
Machulski to baaardzo mierny reżyser i twórca.. Jego komedie nigdy mnie nie śmieszyły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klapa na zamówienie i pieniądze podatników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VaBanque * 2, Kiler * 2, Seksmisja - już te pięć filmów świadczy o klasie reżysera. Zdarzały się klapy i filmy średnie, ale liczę, że pan Machulski opowie ciekawą historię oraz że nie będzie to film tylko dla Lublinian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ktoś się przez to spóźnił na pociąg to co? Kto odda za bilety, no kto... pytam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo się cieszę, że powstaje ten film w naszym mieście. Świetna promocja dla Lublina. Mam tylko jedno pytanie. Skoro wiecznie brakuje pieniędzy na remonty itd. to dlaczego miasto wydaje 900 tys. na dofinansowanie filmu?! Skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem ostatnio Machulskiego w Galerii; dziadzio się już z niego zrobił, niewysoki, około 170 cm; czasu nie oszuka ... ale przy boku kobieta 20 lat młodsza, wyszli z knajpy, nie wiem czy to partnerka, czy spotkanie biznesowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam już zwiastun, fajnie wyszło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...