Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie może powstać pomnik Marii i Lecha Kaczyńskich

Utworzony przez Sylwek, 14 kwietnia 2010 r. o 16:33 Powrót do artykułu
PiS-owiec Kowalczyk ma nie pokoleii we łbie...Ten człowiek (Kaczyński) nigdy nawet w Lublinie się nie pojawił a tu pomnik mamy mu stawiać? buehehe porąbało totalnie naszych radnych BEZRADNYCH NIC NIEPORADNYCH!! Sram na ten pomnik tak samo jak gołębie hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się zaczyna kult jednostki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwek ma w zupełności rację. Po cholerę nam tu kolejna betoniarska wieża? Na dodatek Kaczyńskich jakby już nie było kogo dawać...Na samą gębę kaczyńskiego w telewizji to się nie mogło patrzeć a tu Radny Kowalczyk wywalił z pomysłem "nie żyje Kaczyński to walnijmy mu gratis pomnik w Lublinie".... Gołębie do boju, jeśli powstanie taki pomnik to srajcie na niego ile wlezie a radnemu Kowalczykowi życzę miłego mycia tego pomnika .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie macie na co kasy wydawać!!!lepiej dziury w drogach połatajcie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze odrazu niech kowalczyk napisze wniosek do Bendeykta XVI o rychłą beatyfikacje sancto subito, ciekawe co by na to rzecznik prasowy Pis o. Tadeusz mówił o mieszaniu g*** z perfumerią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej kupić kilkadzisiąt koszy na śmieci chociarz będą przydatne, a jak ktoś będzie chciał to pojedzie na grób prezydenta, ludzie bez przesady!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kowalczyk, oglądanie telewizji w dużych ilościach szkodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jam słyszałżem że ma stanąć na ul.Wolskiej (z ziemi wolskiej do woslki) a 1sza dama ma trzymac w rece reklamówke z biedronki a w środku kanapi z pasztetowo dla męża ! spiep***j dziadu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
nie macie na co kasy wydawać!!!lepiej dziury w drogach połatajcie!!!
Można zrobić zbiórkę starych kluczy (tak jak w Toruniu) i będzie tanio i dobrze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojawił się olał ludzi i przejechał limuzyną przez krakowskie bo za ciepło jaśniepanu było , no ale pozytek bedą mieli żule zawsze bzie można z parą prezydencką nalewkę obalić na ławeczce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie wystarczy powiedzieć że to nie udany pomysł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może tu: http://maps.google.com/maps?hl=pl&lr=&...ved=0CAcQnwIwAA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogięło ludzi czy co. Ja rozumiem tragedie, ale: - Lech Kaczyński to nie Łokietek żeby go na Wawelu chować - pomników to już jest od groma, a ten prezydent akurat niczym szczególnym się nie zasłużył. Chyba, że postawi się pomnik z podpisem Veto, bo to najczęściej robił ten prezydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł ! Wielka szkoda ze pan radny nie zainteresuje sie ławkami na których można by sobie posiedzieć przy okazji spaceru po mieście ,Na litewskim na wszystkie mają abonament emeryci w saskim podobnie,nic przeciwko nim nie mam -niech siedzą sobie na powietrzu,chodzi o to ze ławek jest za mało dla żywych . A może pan radny z własnych środków ufunduje taki pomnik?! A pózniej niech sobie postawi w swoim ogródku bo ja nie mam ochoty oglądac tej pieknej pary w centrum miasta ! Czy to nie jest przesada?! Stadion narodowy im.Lecha Kasztaniaki ?! Wieczny spoczynek w towarzystwie królów ?! pomnik?! Co jeszcze?! Może siostra prezydenta-Jarek odziedziczy tron po bracie?! CYRK !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluje ! Nie ulegajmy histerii. Pochowajmy Panstwa Kaczynskich, uczcijmy Ich pamiec. Nie wynosmy Ich na oltarze. Pewnie sami tego by sobie nie zyczyli...Zachowajmy umiar, rozsadek, nie popadajmy w paranoje...Skupmy sie na sprawach waznych dla naszej splecznosci. Zalatajmy dziury, poprawmy relacje obywatele-samorzad, a przede wszystkim, wybierzmy dobrego gospodarza dla naszego miasta...Lublin az wola o prawdziwego przywodce, nie skoligaconego z tutejsza wierchuszka, nie lizacego stopy Jozefa...Jasna cholera, czy ja doczekam dnia, w ktorym partyjniactwo zejdzie na dalszy plan, w ktorym obudze sie ze swiadomoscia, ze sa tacy, ktorzy dbaja o nasze lokalne interesy ?! Ok, nie oczekuje odpowiedzi. Po 2-ch dniach zaloby znam odpowiedz..W takich chwilach doceniam idee eutanazji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pana Kowalczyka łagodnie mówiąc chyba trochę pogięło..... żal!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie urodził się w Lublinie, nie miał nic wspólnego z Lublinem, i chcą mu pomnik budować. Zginął tragicznie, a ile osób ginie tragicznie na drogach, w ciemnych zakamarkach lub innych miejscach. To że był prezydentem to nie znaczy, że pomnik trzeba mu stawiać. A o załodze nikt pamiętać nie będzie, bo przecież to zwykli ludzie, a nie jakieś szychy. Niech ktoś pomyśli 5 razy zanim wysunie takie nieracjonalne pomysły. Najbardziej szkoda mi załogi, bo oni lecieć musieli, a reszta chciała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech postawią w ścisłym centrum, ok 3 maja. to będzie gdzie żygać jak się trochę wypije... Będzie śmierdziało i to bardzo hehe. Lokali w weekendy nie brakuje a lato coraz bliżej... będzie też można za darmo wysikać. Zawsze pomnik więcej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bałem sie ,że Kaczyńscy doprowadzą kraj do katastrofy a stało sie inaczej.Poza tragiczna śmiercia nie widze jak i większośc moich znajomych żadnych zasług tego człowieka.Ojciec Rydzyk określił w sposób obrazliwy pania Kaczyńską i co czy wlos mu spadl z glowy?.Biskupi pewnie uznali ,że ma racje.Wielka postacią był prezydent Kaczorowski nikogo nie szczół i nie obrazał i może jego powinniśmy pochowac na Waelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A poza tym w domu u Pana radnego wszyscy są zdrowi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...