Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie może powstać strefa płatnego parkowania

Utworzony przez Miki, 8 października 2010 r. o 19:23 Powrót do artykułu
Ciekawe czy urzędasy oddadzą pilota do darmowego parkingu na ul. Wieniawskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby do wyborów. Trzeba zmienić te mądre głowy z Ratusza co mają takie pomysły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas zmienić te rządy !!!!! Co oni robią, najpierw niech zrobią parkingi na obrzeżach miasta czy śródmieścia a potem strefy płatne, ludzie ja chętnie zostawie tam samochód i przyjadę tymi zasranymi autobusami ale pokażcie gdzie mam zastawić samochód , na środku ulicy ???? Ludzie proszę was zmieńće tę władze , razem !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA - wprowadziliśmy system losowego wyświetlania kandydatów na stronie głównej !!! http://www.prezydentlublina.com/#ankieta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sie ciesze !! Co to jest zebym pod wlasnym oknem placil trzeci mandat !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ten ratusz powaliło doszczętnie, to gdzie mam parkować niech mi pokaż albo kasę najlepiej dadzą wszystkim na parkowanie, mądrzy się znaleźli, aby tylko kasę od ludzi wyciągnąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratusza nie powaliło trzeba pamiętać iż ulice miasta nie są z gumy i nie pomieszczą lawinowo narastającej masy samochodów, w europejskich stolicach standardem jest wysoka opłata za parkowanie w centrum. Jest jeden z bardzo rzadkich przypadków kiedy zgadzam się z ratuszem. Ale tak jak przedmówca "kierowca" zauważył należy budować parkingi na obrzeżach i bezwzględnie ułatwić dojazd do centrum komunikacją miejską (np bus pasy). Ja też jestem zmotoryzowanym mieszkańcem Lublina a rozumiem oraz współczuję ludziom mieszkającym w centrum gdzie każdy kawałek wolnego miejsca zamienia się w parking a ziejące rury wydechowe nie pozwalają otworzyć okna czy to zimą czy też latem a jakość życia w takich warunkach jest bardzo niska. Kiedy widzę kierowców, którzy najchętniej wjechaliby do sklepu, banku lub kawiarni, albo zaparkują w bramie wyjazdowej, chodniku tak że rodzic z wózkiem nie jest w stanie się przecisnąć to mnie krew zalewa na takiego deb***a. I kiedy widzę, że straż miejska odholowuje taki pojazd to pomimo tego, że nie darzę służb miejskich zbyt wielką sympatią to się cieszę. Głupotę trzeba tępić bezwzględnie na każdym kroku. W związku z tym Szanowna interlokutorko o nicku "Pani" uważam, że należy rozważyć wszystkie za i przeciw. Proponowałbym poczytać sobie opracowania na temat czym jest przepustowość infrastruktury czy systemu transportowego,co to jest prędkość podróżna, ile powierzchni zajmuje samochód w ruchu ile tejże powierzchni jest mu niezbędne do zaparkowania i tzw. kołowania (wjechanie wyjechanie w tym wszelkiego rodzaju manewry służące zaparkowaniu). Z poważaniem Robert
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miki napisał:
Ciekawe czy urzędasy oddadzą pilota do darmowego parkingu na ul. Wieniawskiej?
Zwykłe urzędasy nie mają pilotów do parkingu, piloty znajdują się tylko w posiadaniu dyrektorów i kierwników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przede wszystkim chcemy, by kierowcy zostawiali samochody na krótko. By nie było takich sytuacji jak teraz, kiedy ktoś zastawia miejsce parkingowe na 8 godzin – mówi Leszek Kowalczuk z miejskiego Wydziału Dróg i Mostów." To co już nie wolno jeździć samochodem do pracy?? Ciekawe czy Pan Leszek przyjeżdża do pracy MPK czy sam stawia samochód na parkingu dla urzędowych gamoni takich jak on na 8 godzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy zasrani pomysłodawcy z ratusza również będą płacić za parkowanie w ramach czasu swojej pracy? Jak wszyscy to wszyscy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choc mieszkam w centrum nie mogę zaparkowac samochodu,ponieważ przez cały dzień stoją samochody urzędników,a od pażdziernika studentów.Mam wreszcie nadzieję,że to się zmieni i jako niepełnosprawny nie będę musiał codziennie polowac na miejsce w pobliżu swojej kamienicy.Miejsc dla inwalidów jest jak na lekarstwo,i nawet gdyby było ich więcej,to choc mam uprawnienia nie chciałbym zajmowac na cały dzień.Inni też potrzebują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Lublin jest taki zacofany! W kazdym innym cywilizowanym miescie sa wprowadzone strefy platnego parkowania w ktorych mieszkaniec tej strefy nie musi placic za to ze zostawi samochod pod wlasnym blokiem. Tylko ze do Lublina takie innowacje dochodza zawsze na koncu :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert napisał:
Ratusza nie powaliło trzeba pamiętać iż ulice miasta nie są z gumy i nie pomieszczą lawinowo narastającej masy samochodów, w europejskich stolicach standardem jest wysoka opłata za parkowanie w centrum. Jest jeden z bardzo rzadkich przypadków kiedy zgadzam się z ratuszem. Ale tak jak przedmówca "kierowca" zauważył należy budować parkingi na obrzeżach i bezwzględnie ułatwić dojazd do centrum komunikacją miejską (np bus pasy). Ja też jestem zmotoryzowanym mieszkańcem Lublina a rozumiem oraz współczuję ludziom mieszkającym w centrum gdzie każdy kawałek wolnego miejsca zamienia się w parking a ziejące rury wydechowe nie pozwalają otworzyć okna czy to zimą czy też latem a jakość życia w takich warunkach jest bardzo niska. Kiedy widzę kierowców, którzy najchętniej wjechaliby do sklepu, banku lub kawiarni, albo zaparkują w bramie wyjazdowej, chodniku tak że rodzic z wózkiem nie jest w stanie się przecisnąć to mnie krew zalewa na takiego deb***a. I kiedy widzę, że straż miejska odholowuje taki pojazd to pomimo tego, że nie darzę służb miejskich zbyt wielką sympatią to się cieszę. Głupotę trzeba tępić bezwzględnie na każdym kroku. W związku z tym Szanowna interlokutorko o nicku "Pani" uważam, że należy rozważyć wszystkie za i przeciw. Proponowałbym poczytać sobie opracowania na temat czym jest przepustowość infrastruktury czy systemu transportowego,co to jest prędkość podróżna, ile powierzchni zajmuje samochód w ruchu ile tejże powierzchni jest mu niezbędne do zaparkowania i tzw. kołowania (wjechanie wyjechanie w tym wszelkiego rodzaju manewry służące zaparkowaniu).Z poważaniem Robert
Bardzo mądrze napisane! Zgadzam się w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w centrum od dzieciństwa i na tygodniu uważam że znalezienie miejsca przez mieszkającego tutaj graniczy z cudem. Czasem trzeba czekać 2h-3h żeby ktoś łaskawie je zwolnił i nie wspominając już o tym że mieszkańcy również muszą płacić za parkowanie przed blokiem. Gdyby tak uzbierać cała sumę to po tylu latach bardziej opłacało by mi się zmienić miejsce zamieszkania na wille z basenem za miastem. A urzędnicy nic nie robią tylko obiecują wszystko przed wyborami potem kradną pieniądze a Lublin dalej jest 100 lat za murzynami !! Paranoja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby pieniądze za parkowanie były przeznaczone na: -BUSpasy lub BUS-BIKEpasy -parkingi na obrzeżach -tabor MPK -zieleń miejską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...