Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie postawią przystanki z toaletami. Sprawdź gdzie

Utworzony przez rufus, 5 stycznia 2011 r. o 07:42 Powrót do artykułu
Ciekawe jak długo postoją w nienaruszonym stanie. Jedna nocka i dresiarskie bydło zajmie się kabinami. Szkoda wywalać pieniądze na coś, co nie przetrwa zbyt długo. Polacy nie dojrzeli jeszcze do czegoś takiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby autobusy kursowały wcześniej niepotrzebne byłyby te komputerowe wychodki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e tam, myślę, że dresy nie będą miały 2zł na to żeby tam wejść. W Szkocji są takie toalety (ba,w jednym mieście nawet na takiej Lubartowskiej:) I kibelek stoi I nie zdewastowany ani nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie Polacy, a Lublinianie, nie dorośli do "rarytasów"... i wcale się nie dziwię, że S17'stką a właściwie jej brakiem Polska A broni się przed Lublinem i jego zacnymi mieszkańcami... P.S. Płaszcza nie wpuszcza się w spodnie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sracz a sprawa lubelska. Być albo nie być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie przybytki są już gotowe tylko kupić je w renomowanej firmie. Znów wyda się finans na dokumentację, komisja wybierze projekt i zacznie się to co z czego Lublin słynie. Naprawianie, poprawianie a tempus fugit.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem stałym użytkownikiem MPK od paru lat, czyli finansuję tą firmę. Dlaczego mam płacić za ogólnodostępne toalety, które są dla mnie osobiście zbędne, a jeździć będę nadal brudnymi starymi autobusami, które same przypominają za przeproszeniem sracz? Tak samo nie potrzebuję elektronicznych rozkładów jazdy. Przede wszystkim potrzebny jest porządny tabor, punktualność, a dopiero jak tu będzie uporządkowane, można się zabierać za jakieś rzeczy ponadstandardowe. ZTM - nie róbcie z siebie idiotów, a z waszych klientów durniów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze. niech kupią ich nawet 100! jeśli najdzie mnie potrzeba, będę miał gdzie skoczyć w miarę komfortowych warunkach i odżałuje te 2 złote bo widzę, że dla niektórych tutaj 2 złote to być albo nie być. szkoda tylko, że "inni" mieszkańcy naszego miasta, z tępym wyrazem twarzy, z trzema paskami na spodniach i kosą w kieszeni, nie będą tak entuzjastycznie nastawieni do nowości i zaraz zechcą zamanifestować swoją odmienność. Więc wszystko w rękach policji lubelskiej, aby chroniła te cudeńka tyle, że gdyby to była inna policja- dajmy na to rzeszowska, plan by się udał, niestety nasza lubelska nastawiona jest tylko do opychania się pączkami, wystawiania mandatów i wożenia grubych dupsk samochodami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam takie toalety we Francji. Wyglądają zdecydowanie lepiej niż te na zdjęciu. Mam nadzieję, że nowe będą ładniejsze, bo te zdecydowanie mogą stanąć na Majdanku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bon-Ton napisał:
Jestem stałym użytkownikiem MPK od paru lat, czyli finansuję tą firmę. Dlaczego mam płacić za ogólnodostępne toalety, które są dla mnie osobiście zbędne, a jeździć będę nadal brudnymi starymi autobusami, które same przypominają za przeproszeniem sracz? Tak samo nie potrzebuję elektronicznych rozkładów jazdy. Przede wszystkim potrzebny jest porządny tabor, punktualność, a dopiero jak tu będzie uporządkowane, można się zabierać za jakieś rzeczy ponadstandardowe. ZTM - nie róbcie z siebie idiotów, a z waszych klientów durniów!
sam robisz z siebie idiotę. jeździsz mpk od paru lat i nie zauważyłeś, że autobusy są ładniejsze, nowsze, lepsze, mają monitoring, drzwi otwierane przyciskami, monitory z informacjami z miasta i świata i inne ciekawe rzeczy. zgadza się, że jest jeszcze trochę starych autobusów (Jelcze Pr 110 i ikarusy przegubowce), ale jest ich mało. Poza tym, jak jesteś taki mądry, to pokaż mi miasto, w którym cały tabor jest nowiutki i czysty jak łza. też jeżdżę MPK (oraz pojazdami AKL i Irex'u) i zauważam znaczną poprawę na przestrzeni ostatnich 2 - 3 lat, w porównaniu do tego, co było kiedyś, a pojazdami MPK poruszam się od dobrych kilkunastu lat. toalety na przystankach - sprawa zajebista, potrzebna bardzo. a wyświetlacze mówiące, za ile będzie autobus, to już też powoli standard i normalne udogodnienie dla pasażerów. zresztą - służy to właśnie uporządkowaniu, o które się tak dopominasz. moim zdaniem pomysł zajebisty. dodam jeszcze, że dresiarze są wszędzie, nie tylko w Lublinie i nie tylko w Polsce. młodzież we wspomnianej Francji czy Wielkiej Brytanii potrafi być bardziej bezmyślna i agresywna. toalety przetrwają. a jak ktoś z Was zobaczy dresiarza zachowującego się nieodpowiednio, to niech nie spierdziela szybko do domu, ale niech zwróci uwagę albo przynajmniej zadzwoni na Policję. gwarantuję Wam, że ta wtedy przyjedzie i zrobi co trzeba. a "Polska A" nie będzie się od Was odcinać, jak przestaniecie narzekać k...wa na wszystko i non stop być niezadowolonymi, malkontenci! jak narzekacie na rzecz, która jeszcze nie powstała, to co się dziwić, że każdy przetarg czy cokolwiek opóźnia się przez setki protestów itp. a do tego kogoś, kto narzekał na wygląd toalet - zaprojektuj ładniejsze. co byś chciał(a)? ludwika XVI w złocie? czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i widzicie ! Władza po raz kolejny robi wam dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZTM to niech odda zabrane przystanki, tymi działaniami to tylko potwierdzają, że pasażerowie się nie liczą. Najważniejsze przetargi. Niech przywrócą przystanek na Szymonowica,funkcjonował prawie 9 lat. Najbardziej to potrafią tylko zaszkodzić. Niekompetencja "bije na alarm". Jeśli ZTM musi istnieć, to niech przynajmniej zarządzają ludzie przyjaźnie nastawieni do potrzeb mieszkańców korzystających z komunikacji miejskiej. Skargom nie ma końca, a w odpowiedzi tylko przetagi, przetargi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiąc chylę czoło!Jednak coś pozytywnego może wydarzyć się w Lublinie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co wy na to okoliczne wieśniaki lublin to jednak stolyca bedziecie przyjezdzac pogapic sie na nasze piekne szalety. Jestem taki dumny ze jestem polakiem lubelakiem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO 'DERWA',postaw deb***owi kibel a jak się cieszy.Stolycę to ty widziałeś na obrazkach czopku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie prawda bo i w tvn warszawa pokazuja ale trzeba miec satelite...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DW zniża się do poziomu piaskownicy pisząc o takich pierdołach, a WY trolle internetowe zniżacie się jeszcze niżej dyskutując o kiblu (??!!).....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie jak kolega wyżej 1 max 2 nocki i po sprawie a z 3,4 mln nie zostanie nic może kilka rozwalonych, pomalowanych, obsranych "przystanków". mało to razy wandale rozwalali przystanki i szyby w nich? 0 sprawców i ukaranych podobnie będzie z tymi chyba że policja 24/h będzie przy nich czuwać. lublinianie nie dorośli do takich rzeczy. króluje patologia z kibicami Motoru na czele. nawet jak stadion im wybudują(w co wątpię) to i tak sami go rozwalą nie potrzeba gości przyjezdnych. kilka nowych kibli/stadion nie zmieni ich kultury bo to jest praca na długie lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co te komputery w szalecie lepiej zatrudnic kogos do opieki nad wc, bedzie taniej i nowe miejsca pracy dla studentów beda!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie lublinianie rozwalaja przystanki tylko przyjezdni którzy nam zazdroszcza dobrobytu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...