Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech budują - a ja i tak mieszkanie kupię jak już te wszystkie firemki pobankrutują i ceny spadną do ROZSĄDNEJ kwoty. Teraz mieszkania kupują tylko desperaci. A już trzeba byc kompletnie chorym umysłowo żeby zapłacic za mieszkanie i nie dostac od razu aktu notarialnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Willową. Sama kupiłam od nich mieszkanie na Gęsiej i na prawdę jetem zadowolona. Solidna, choć nieduża firma i solidne mieszkanka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co chwilę kilku deweloperów "smaruje" jakiemuś pożal się boże pismakowi i ciągle czytamy o tym co oni zamierzają  zbudować. rewelacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech budują - a ja i tak mieszkanie kupię jak już te wszystkie firemki pobankrutują i ceny spadną do ROZSĄDNEJ kwoty.
  Bardzo ale to bardzo jestem ciekaw dlaczego niby ceny miałyby spaść bo bankructwie "firemek". Na ogół jest tak, że im jakiegoś dobra na rynku jest mniej - tym bardziej jego cena idzie w górę, nie odwrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gorąco NIE POLECAM oszusta. niedoróbki, brak kontaktu, obiecanki cacaniki. Jantarowa 24. brak zieleni, garaż skopsany, blok źle pomalowany na ciemniejszych elementach przebija się biała farba. Blok wykańczali Ukraińcy. odpadające cokoły na klatkach, odpadające płytki na balkonach, wypadające fugi, zacieki pod oknami, garaż podziemny wyglądający jak komora gazowa na Majdanku. Pan Pastwa nas olewa, wziął kasę i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...