Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie powstaje najdłuższa ściana graffiti w Polsce (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 sierpnia 2017 r. o 08:31 Powrót do artykułu
Co za idiota wydał zgodę na niszczenie naszego mienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten z miasta co daję na to zgodę odpowie w wyborach za to. grsficiarzy trzeba tepic bo niszczą miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze odbioru nie bylo a juz zmazane, skandal!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idiota to daje 3 komentarze pod rząd hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i przyn ajmniej kolorowo, w miastach na tych ochydnych budynkach winny być namalowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto po nich posprząta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krew zalewa jak się na to patrzy. Może i niektóre malowidła są same w sobie ładne ale na litość razem tworzy to coś koszmarnego!!! Psuje krajobraz i nie pasuje do otoczenia. Czy na każdej płaskiej powierzchni musi wszędzie być coś krzykliwego i rozmazanego?? To dotyczy tez reklam. Takie otoczenie zaburza spokój przyrody i umysłu. Takie grafiki chętnie pooglądam w internecie ale nie w przestrzeni publicznej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydłub sobie oczy to nie będziesz oglądał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cos strasznego. Ukarac tych debili co wydali zgode i jeszcze sa z tego dumni!  I jeszcze komentarz "wydlub sobie oczy" co za prymityw!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widoczne na kilku zdjęciach, m.in.: trupie czaszki, demony itp. - to element niszczenia i demoralizacji naszej kultury! To nie jest przypadek, to planowany akt wandalizmu oraz demoralizacji pod przykrywką lewackiej „sztuki”- meeting of bla bla.... Pytanie podstawowe - który żydolewak z ratusza wydał na to zgodę???? Kto zaakcpetował te lewackie wydzieliny??? Czyżby znowu chętny z deklaracji w sprawie „migracji” dostał nowe zlecenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wytrzeszczone narysowane ryje to ma być fajne? Kto pozwolił na dewastacje i kto zapłaci za posprzatanie po tych mazajuchach? Jakieś motywy ludowe, roślinne COKOLWIEK dla ludzi jest 100x ładniejszy niż ten okropny SYF.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten cudowny, autystyczny iwent powinien mić jakiś chwitliwy nejm, jakiś dżingiel, żeby był efekt wow!, moja propozycja: "na c***u se namaluj!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedyne graffiti ścienne jakie mogę zaakceptować jest przed tarasami zamkowymi na ścianie wzdłuż rzeki. Jest stonowane , spójne , przedstawia historyczną ulicę lublina. To co wymazują na tych estakadach jest koszmarkiem. Nic nie pasuje do siebie , nie tworzy żadnej całości , wygląda jak kupa gówna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki był ładny nowy obiekt , ładnie wykończony , ładnie komponował się z otoczeniem. Trzeba było to zasrać. Ostatnio miasto na folderach chwali się nowymi obiektami w mieście , są tam też wiadukty na solidarności ale jakoś udało się zdobić zdjęcia przez bohomazami , ciekawe czy miasto tak chętnie będzie sie chwaliło tą patologią i syfem jaki tam powstał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przepraszam gwarancja się na przebudowę skończyła? Bo jak nie to ja na miejscu firmy wykonującej drogę wymówił bym gwarancje, w końcu zniszczyli infrastrukturę, czy może się mylę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znowu lubelski ryk i beczenie ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
i znowu lubelski ryk i beczenie ......
widać jaki jest odbiór wśród mieszkańców. swoje domy i mieszkania niech tak mażą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za pajac zezwolił na to zeby świezo oddany obiekt zamalowywac graffiti? ja rozumiem gdyby byla mowa o starym, odrapanym murze, albo o murze juz pomazanym, wtedy malowanie go wg jakiegos wzoru miałby sens. ale tu jest (był) czysty, nowy obiekt i pomazany, bo jak ktos zauwazył tu wczesniej, moze i same obrazki sa ładne, ale jako całosc, z oddali wygladaja szpetnie, okropnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poza tym, mamy 2017 rok. a nie lata 90, w ktorym graffiti było modne. teraz robi sie murale. jesli juz mazac takie mury to tak jak koło tarasów zamkowych gdzie jest ładny kolorystycznie dopasowany obraz na murze. z treścią tego obrazka sie nie zgadzam, ale nie speci muru, tylko przyozdabia. Nie mozna było tam na solidarnopści zrobić obrazu przedstawiajacego jakąś historie, w kolorach szarosci, czerni, bieli? - czyli kolorach ktore pasują do szarego muru?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się ukarać osoby które wydały zezwolenie na taką dewastację i obciążyć ich kosztami przywrócenia do stanu pierwotnego. Mieszam na Botaniku. Do tej pory jak się wjeżdało od strony od Al. Warszawskiej wzdłuż ogrodu  to aż miło było schludnie, estetycznie. To co zobaczyłam w sobotę to wprawiło mnie w osłupienie, nie mogłam uwierzyć w to co widziałam. Skojarzyło mi się to z dworcem PKP w Dęblinie 20 lat temu na bocznicach stały tak ochydnie wymalowane stare składy. Rozpacz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...