Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie powstał park trampolin. Pierwszy w mieście (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 listopada 2016 o 19:42 Powrót do artykułu
nareszcie coś pozytywnego !!
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Szkoda ze razem z pomyslem przywiezli tez ceny chyba lepiej na basen pojsc .... a pojsc pobiegac
0
Fajne fajne szkoda ze takie drogie. Pojda z torbami do Hiszpani.
0
No no za godzinę skakania czteroosobowej rodziny prawie 100 zł nie zarabiam najmniej ale to gruba przesada już chciałem się wybrać ale dobrze że jest podany cennik który przynajmniej mnie skutecznie odstraszył.
0
nie wiem czy to takie bezpieczne... bez złamań się dziś obyło?
0
100 zł przy czteroosobowej rodzinie to 25zł/os. czyli flaszka na łep. Nie pij co weekend to Cię będzie stać.
0
polecam najpierw się zainteresować tematem a potem komentować. bo jeśli chodzi o ceny to są bardzo konkurencyjne. :) ***gdansk.jumpcity.pl/cennik/ ***krakow.gojump.pl/cennik/
0
to po co robiłeś te dzieci jak cie na nie nie stać pasożycie. Zadowolony z siebie jesteś że zmarnowałeś im życie tym że sie na nie zdecydowałeś będąc biedakiem polakiem cebulakiem ?
0
Wydaje się fajne miejsce ale ceny faktycznie mało zachęcające
0
I znowu trafiona inwestycja! Widać, że Prezydent przyciąga inwestorów i nasze miasto rozwija się, jak nigdy!
0
I to jest piękne
0
Ortopeda- największa ilość urazów ortopedycznych u dzieci- trampoliny- takie są fakty
0
Inwestor jest miejscowy.
0
wcale nie jest drogo... jak na razie ceny są niższe niż w innych miastach, ale to pewnie na zachętę i po dwoch m-cach wyrównają się z innymi miastami. 100 zł za zabawę (super zabawę i dla dorosłych i dla dzieci) czteroosobowej rodziny to dobrze wydane pieniądze, wyjście do kina jest zdecydowanie droższe i z pewnością nie zdrowsze...
0
Trampolina???! Nie macie w redakcji słwnika PWN?! AS
0
Ludzie mówią że takie złe i drogie ale lepsze to niż kino. Zresztą szkoda wam na wasze dzieci?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: