Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie powstało policyjne miasteczko (wideo)

Utworzony przez czesio, 17 kwietnia 2008 r. o 18:27 Powrót do artykułu
"...Na stoliku leżą prezerwatywy, biały proszek w foliowej torebce i butelki po piwie. - Wyposażenie przynieśli policjanci ...." - Z DOMÓW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupi jesteś czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heheheh na bank z domów!!! sami cpaja bo jak zabieraja małolatom trawe albo cos innego to co oni z tym robia? Sami cpaja to miasteczko policyjne to juz przesada bo nasz kraj sie robi policyjny !!!!!!!!!!!!!! Tragedia!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi ludzi takich jak człowiek. Ale ziemia i takich nosić musi. Wszystko o.k z tym miasteczkiem tylko dlaczego tyle fleszy przy otwarciu..? I ciekaw jestem czy na komisariacie też brakuje papieru do pisania..? Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Interwencja z filmu "prawie taka sama jak na Lubartowskiej. "Prawie" ale "prawie" robi wielką różnicę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W miescie w ktorym mieszkam dzialo sie dobrze, budowano kolejne obiekty dla dobrych dzieciakow, dla zabicia nudy. Do czasu, kiedy zaczeli budowac sąd. Zastanowmy sie po co budowac wielki sad z dolkami w miescie ok 40tys mieszkancow. Zeby zamykac tych co nie maja by placic smieszne grzywny, bo przejda na czerwonym swietle, nie dostosuja sie do ciszy nocnej, czy otworza po calym tygodniu ciezkiej charowki piwo w cieniu, pomimo tego ze sie jeszcze ucza, ale nie maja mozliwosci dostac tego od rodzicow? Czesto wlasnie takie zachowania maja miejsce. Sam doswiadczylem podobnych sytuacji, pomimo ze nie jestem zlym czlowiekeim, ale co.. Jelsi zdarzaja sie policjanci ktorzy podczas imprezy zakatuja czlowieka niemal ze na smierc (BO CZUJA SIE WYZSI) to wychodza z tego calo, a ja np. dostaje 350 grzywny za to tylko ze bylem na terenie szkoly poza godzinami otwarcia, w czasie ciszy nocnej z odleglosci conajmniej 80 m od najblizszych blokow i probowalem udowodnic to policjantce ktora i tak musiala miec racje, w zwiazku z czym dopisala do mojego rachunku dodatkowe paragrafy typu obraza czy zasmiecanie (ktore nie mialo miejsca). Grzywne, ktorej nie jestem w stanie bedac uczniem szkoly splacac i ktora za doslownie 4 miesiace obraca sie w kwote 680. To nie przesada? Fakt, jak zachowuje sie taki policjant z stosunku do mlodzienca, ktory nie byl trzezwy a zlapano go przy spozyciu i zawieziono na komende? Tego sie nie widzi, o tym sie nie mowi, bo tak jest dobrze. Gorzej ze znieszczona psychika chlopaka ktory mial w planie wiele: studia, dobra prace, rodzine. Byl inteligentny i dobry w tym co lubi robic ale gdzies tam znalezli przy nim niewielka ilosc tego co zakazane u nas, a na porzadku dziennym u naszych sasiadow, po czym skazali go na niewyobrazalna ilosc dni godzin sekund w swiecie ktorym dzieja sie rozne rzeczy i ktroy niekorzystnie oddzialuje na psychike czlowieka. Dlatego przejawia sie u takch ludzi jak my, pogarda, dla takich ludzi jak wy. Je*ac policje, tylko Bóg może nas sądzić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...