Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ponadto ktoś genialnie zasłonił przystanek autobusowy…
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oczywisty błąd wykonawcy drogi ale zdaje się że Zarząd Dróg i Mostów nie odebrał inwestycji jeszcze. Ciekawostka ale z zamiarem kij w mrowisko
0
ja bym chciał metro :P
0
Ale umielec z cyrkusza odbioru technicznego dokonał i za robotę zapłacił. Naszą kasą.
0
Może kiedyś będą tramwaje, niech zostaną.
0
A ja zastanawiam się co za genialny inżynier wymyślił i zatwierdził nowy układ pasów ruchu na rondzie między Jana Pawła 2 i Armii Krajowej. Dotychczasowe 2 BEZKOLIZYJNE prawoskręty zostały wydzielone i nazwane buspasami. Kierowcy, którzy teraz będą chcieli skręcić w prawo będą musieli odczekać w kolejce przed rondem, gdyż do skrętu w prawo służy ten sam pas, co do jazy prosto i w obu przypadkach przebiegają one przez rondo. Gratulacje dla lubelskiej myśli technicznej!
0
Powazne miasta maja tramwaje!
0
MAŁO TEGO!! poniżej JP2, niedaleko ronda, przed wiaduktem prowadzącym ze Szmaragdowej do Biedronki, gdzie krzyżują się drogi rowerowe, powstawiali zupełnie niepotrzebne nikomu 5! tak 5 znaków drogowych!! CO TO MA BYĆ?! 
0
ja bym chciał metro :P
he,he spoko ja też chcę metro :)
0
łatwiej będzie znów kuć asfalt i położyć torowisko niż zmienić znaki :)  
0
Przy nowo wybudowanym rondzie przy zbiegu ulic Koncertowej i Kompozytorów / bliżej koscioła/ powstał przystanek na którym nie zatrzymują się autobusy. W zamiarze miał on służyć pasażerom do Lidla i LuxMedu. Pomysł dobry, ale dlaczego nie wykonalny?
0
Czekam  na Metro :D
0
Znalazłam stronę gdzie można lokalizować osoby po numerze telefonu. http://fw.pl/elokalizacja
0
w Lublinie w ogóle nie promuje się znaku D-16 (przystanek trolejbusowy) zamiast udziwniać, powinni robić to co w Lublinie jest trolejbusy i powinni... MUSZĄ umieszczać znaki D-16!  
0
Znalazłam stronę gdzie można lokalizować osoby po numerze telefonu. http://fw.pl/elokalizacja
A ile to kosztuje?
0
Nie będę zła jeśli osoba odpowiedzialna za to wyłoży z własnej kieszeni na poprawki.
0
A ile to kosztuje?
to naciągactwo, zwykły spam, od którego nie uzyska się odpowiedzi
0
Zaproście warsiawskich zadymiarzy, oni są mocni w usuwaniu znaków drogowych i drzewek, W mig usuną wam błędne znaki.
0
Podajcie nazwiska idioty-projektanta, idioty-uzgadniającego projekt, idioty kierownika budowy i idioty inspektora nadzoru (o ile tam był).
0
To tylko jeden z "bubli", który powstał przy okazji przebudowy skrzyżowania Kowcza....drugi to "bus-pasy", które skutecznie skurczyły w/w skrzyżowanie. Jak były na nim korki tak beda jeszcze większe !!! A autobusy lub w przyszłosci trolejbusy pojada po nich nie cześciej niz co 20min....totalny absurd drogowy !!! PS. Bus - pasy służa do wyodrębnego ruchu komunikacji miejskiej gdy jego natężenie (czytaj: ruch) wynosi co 3min...????
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: