Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie powstanie naukowy raj (wideo)

Utworzony przez janusz, 9 stycznia 2009 o 18:08 Powrót do artykułu
To wspaniała wiadomość dla naszego regionu i miasta tylko błagam bez Rzeszowa już UMCS wyszedł z nimi jakZabłocki na mydle, do dzisjaj śmieją śię z Lublina i ludzi że jesteśmy bez incjatywy i leniwi i tym podobne wiem że chcą Lublin przescignąć w każdej dziedzinie, żeby zrobić wielki Rzeszów przyłanczią dwadzieśca wśi wiem co pirzę
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gdzie Rzeszowowi do nas? Jeszcze jak będziemy mieć lotnisko to będziemy po tej stronie Wisły dominować. Tylko że nie w tym rzecz. Moim zdaniem dwa ośrodki akademickie na Wschodzie powinny się starać ze sobą współpracować by ta część Polski zyskiwała na tle reszty kraju.
0
A co ze słynnym Parkiem Naukowo-Technologicznym budowanym na Felinie? Przecież to właśnie to miejsce miało stać m in. super labolatorium naukowym.
0
3 komenty i zadnych nazekan... pochorowali sie ludzie czy co?
0
STRASZNIE SIĘ CIESZĘ ALE JUŻ BĘDZIE TOTO STAĆ TO UWIERZĘ BO NA RAZIE JAK KTOŚ Z PRZEDMÓWCÓW NAPISAŁ TO COŚ MIAŁO STAĆ NA FELINIE ALE PÓKI CO TO TAM JAKIEŚ CWANIAKI TYLKO PENSJE ZA NIC BIORĄ CHYBA Z PSL-u?
0
A ja widziałem w tych badylach, gdzie toto ma stać, jak derkacz spółkuje z susłem! Napisałem już do ekologów.
0
Wiecie co bez urazy ale wy w ogóle kiedyś byliście w Rzeszowie? Jakbyście nie wiedzieli to Politechnika Rzeszowska jest jedną z najlepszych politechnik w Polsce. Lotnisko to jakby nie było tez pod Rzeszowem jest. Kształci się tu również pilotów. Ponad to w Rzeszowie jakby nie było jest dużo więcej centrów handlowych i są 3 duże już w budowie. Więc powiedzcie mi skąd te teksty skoro nie macie zielonego pojęcia o czym piszecie?? To śmieszne jak bardzo zadufani jesteście.
0
"SZOPKA W RAJU"p.t."SZATANSKI PODSZEPT: Każdy pamięta z sylwestra 2008/09 "SZOPKĘ" serwowana przez TVP 1. Nie chcąc pozostać w tyle KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMNIEJĄ SIE POLACY chcąc odzwierciedlić poziom KuL-awego University serwuje w tym roku SZOPKĘ W RAJU p.t. "SZATAŃSKI PODSZEPT": Po ukamienowaniu Szczepan dostał się do nieba. Spacerował sobie po przestrzeni, spotykał wszystkie dziwy biblijne, az natknął sie na Gorejącego Krzaczka. Zdziwiony jego purpurowatościa ulitował się nad nim, ą że był w stroju rajkskm, czyli jak Go Pan Bóg stworzył zaczął studzić emocje Krzaczka Gorejącego, aby coś dla potomnych zostało. Z oddali dostrzegł Go spacerujący Pan Bóg, przyłożył ręce do ust, a odległości w niebie są, że ho, ho..., i jak nie zadmie w miechy: - Co robisz?, Co roooooobisz... Szczepan milczy, Pan Bóg dmie w miech..., wkur...zył sie wreszcie Anioł Stróż, staje za Szczepanem i mówi: Szczepanie odpowiedz, Szczepanie odpowiedz... Szczepan milczy, Pan Bóg dmie w miechy, Anioł się wkur...za.... Anioł Stróż nie ustępuje i szepcze Szczepanowi do ucha: Odpowiedz Szczepanie, odpowiedz Szczepanie... Po chwili Szczepanowi żal się zrobiło Anioła Stróża i odpowiedział jam Mu Anioł Kazał: - Szcze Panie... Pan bóg zrobił wielki zdziwko, wezwał Anioła Stróżą do siebie na dywanik i grożąc palcem powiedział: -Ty, Sufler - jak nie umisz, to nie podpowiadaj. (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: