Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie powstanie półtora kilometra graffiti

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 czerwca 2017 r. o 08:41 Powrót do artykułu
Ojej to niedobrze....współczuję mieszkańcom...będą patrzeć na te bohomazy i czuć się jak w slamsach. Niestety ale graffiti to jest coś co nie każdemu przypada do gustu. Ja osobiście tego nie znoszę i męczę się jak muszę na to patrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym graficiarzom chętnie ręce ucinał gdyby było takie prawo za to jak niszczą przystanki i lub bloki. trzeba być debilem by niszczyć tak miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bazgrolenie na murach i niszczenie drogich inwestycji nazywacie meetingiem ? Jeszcze to popierają ! Nie zgadzam się !!! powinni was ukarać za popieranie przestępstwa i współudział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak wygląda ten mur oporowy wylotówki na warszawę na wysokości skansenu? został porośnięty bluszczem czy inną roślinnością tak jak kiedyś było zapowiadane, czy ze skansenu widać betonową ścianę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za niszczenie mienia powinna być bardziej surowa kara niż za kradzież. Ja osobiście nie mogę patrzeć jak nowe ładne obiekty w mgnieniu oka zmieniają się w syf kiłe i malarę. Nie sobie to bydło maluje u siebie w domu a nie upiększa widoki innym. Ci ludzie mają mózgi podobne do muchy , jak duża jasna powierzchnia to trzeba nasrać. Osobiście obcinał bym po jednym palcu za kazdy bohomaz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszący chyba nie widzieli prawdziwego graffiti.Nie trzeba nam współczuć,ale zazdrościć,że zamiast szarych,pomazanych murów przez pseudo grafficiarzy,będziemy podziwiać małe dzieła sztuki.Cieszę się,że miasto wpadło na tak wspaniały pomysł,a wszystkich, którzy tak współczują mieszkańcom zachęcam do obejrzenia niewielkiej cząstki tego co niedługo tam powstanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paskudnie to wygląda z Ogrodu Botanicznego. Te kolorowe rysunki na betonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu o żydkach będzie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spier..ać z tymi bohomazami do slamsów w afryce. Nie życzę sobie tego jak i pewnie 90% społeczeństwa!!! Nie uszczęśliwiajcie ludzi na siłę. Ryje sobie pomalujcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są 2 opcje zaorania tego syfu: 1. Złapać kilku graficiarzy i obciążyć kosztami wszystkich zniszczeń, reszta się zastanowi 2x 2. Obsadzić ściany tych wiaduktów roślinami pnącymi, szczególnie od strony ogrodu botanicznego. teraz wygląda to koszmarnie i nie ważne czy to będzie grafiti czy pseudografiti to tam nie pasuje i koszmarnie gryzie się z otoczeniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chora patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mimo że nie należę do starego pokolenia to jakoś wolałem jechać na rowerze jak ściany nie były pomazane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne, będzie bardziej kolorowo w mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym chciał mieć jakieś fajne graffiti w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tunel kolejowy na Kunickiego tak niedawno został oddany do użytku są tam kamery, a mimo to przejście od strony Garbarskiej jest już pomazane. Pytam się po co są tam kamery! Co za naród niczego nie potrafią uszanować dzicz i hołota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za imprezę - było świetnie. No i to co po niej zostało - jest na co popatrzeć, wreszcie te ściany nie będą szare i nijakie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super miejsce na tego rodzaju sztukę.... Lublin w końcu podąża za innymi większymi miastami Europy i wydaniem zgody na malowanie udostępnił przestrzeń artystyczna wielu zdolnym ludziom.....sztuka zawsze znajdzie negatywny i pozytywny odbiór......byłem przy ścianie w sobotę i widziałem bardzo wiele osób które podziwiało artstyrow przy pracy i było widać że im się to podoba;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SWIETNIE ZORGANIZOWANA IMPREZA ,WSPANIAŁE EFEKTY PRACY UZNANYCH ARTYSTÓW.BRAWO ORGANIZATORZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzę tamtędy codziennie , teraz jest przyjemnie kolorowo, super że i Lublin otwiera się na takie inicjatywy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...