Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie powstanie przedstawicielstwo Komisji Europejskiej?

Utworzony przez Lubelska patriotka, 27 maja 2009 r. o 22:27 Powrót do artykułu
Pani Bobińska dobrze się rozumie z kolegami z Warszawy. Nie głosujemy na spadochroniarzy!!!! UPR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za brednie...az zal czytac takie głupoty..pier***e wybory!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wyborów PO obieca nam wszystko,a PO wyborach???Kandydat na urzędnika mówi wybierzcie mnie a ja wam pomogę,w PO ta polityka jest nie co inna,a mianowicie WYBIERZCIE MNIE A JA WAM POKAŻĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaa.... i zbudują Wam pewnie jeszcze taki biurowiec jak na zdjęciu... he he.... już to widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słyszałem w autobusie, że z mają je zbudować obok nowej Izby Skarbowej na Czechowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie przecież to wałek jest.... deb***ne wytłumaczenie kertyńskiej koncepcji. Co z tego że będziemy przewodzić UE w 2011 roku skoro PO ma nasz region daleko w d..... Największe miasto po prawej stronie Wisły jest wykluczone z listy metropolii. Śmiech na sali, zawsze będzie tak że będziemy pomijani bo zachód jest ważniejszy (szlak mnie trafia), no i przecież trzeba ukarać mieszkańców lubelszczyzny za to że głosowali na PiS. I to jest właśnie wyrównywanie szans i podziału Polski. Jesteśmy 150 km od stolicy, a cywilizacyjnie..... bez komentarza.... Ludzie myślcie!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEJCIE WODĘ DALEJ PRZECIEŻ WYBORY W TOKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta ma kontakty, chce coś zrobić konkretnego i prestiżowego dla regionu to ją od razu obsmarują przeciwnicy. Jak jej kontrkandydat dopuszczał się nieprawidłowości w swoim biurze to teraz będą krzyczeć, że to ona zła i nie zabierajcie mnie od koryta. Panie Zaleski już dziękujemy - co pan zrobił dla regionu poza korzyściami dla siebie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...