Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"I to serwowana do woli." Ohoho, all inclusive widzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu! W końcu straż miejska bedzie musiała sprzątac z ulicy pijaków a nie tylko policja. Brawo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie można rezerwować noclegi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia z odzyskiwaniem tych nawet 302,70 od sklepowych pijaczków co sępią o 50 gr na wino... Ewentualnie irytującego gościa z pod leclerc na turystycznej... Znów podatnicy będą za to płacić... A co do wzięcia się straży wiejskiej znaczy miejskiej do roboty a nie do udawania paparazzi na drogach jestem za jak najbardziej. Ciekawe jak wyjdzie to w rzeczywistości... Czy dobrze czy miało być dobrze a wyszło jak zawsze? Odpowiedź po powstaniu "wytrzeźwiałki" i pierwszych odwiedzinach :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończy się wreszcie zajmowanie pijakami w szpitalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA CHĘTNIE SKORZYSTAM W STOLYCY NA ULICY KOLSKIEJ BYŁO SYMPATYCZNIE,CIEKAWE JAK BĘDZIE TUTAJ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to jest ten hotel hamilton co mial Goscic zamoznych w lublinie Jesli tak To od kiedy zamowic rezerwacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że incjatywa jest dobra. Ja byłem w sumie cztery razy na kawiej jak kiedyś była tam izba, do mnie należy rekord o którym napisał nawet kurier że nocowałem tam dwie noce po koleji t.zn wyszdłem i za niecałe trzy godz. znowu tam byłem. Ja właśnie ten Henio jestem co kurier wtedy pisał o mnie " z notatnika reportera" na pierwszej stronie to było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potrzebna jest taka wytrzeżwiałka bo policja mało zarabia a tak dorobią czyszcząc kieszenie pijanego jak to było dawniej ,,,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pewnym czasie okaże się,że placówka żeby przetrwać będzie musiała gościć w pełni wypłacalnch pacjętów,a policja zamiast zgarniać najbardziej potrzebujących będzie w niej zamykać,,,no właśnie sami dodajcie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potrzebna jest taka wytrzeżwiałka bo policja mało zarabia a tak dorobią czyszcząc kieszenie pijanego jak to było dawniej ,,,,,,,
a jak myslisz co sie dzialo do tej pory z leżacymi na ulicy nieprzytomnymi pijakami debilu? trafiali do pdoz w komendzie na połnocnej. slyszałem ze tam jeden policjant zgwalcil studentkę ale nie slyszałem aby kogos okradziono.to niby dlaczego z chwila otwarcia izby maja kogokolwiek okradac jesli nie robili tego przez ponad 10 lat? jesli logicznie to wytlumaczysz bedziesz miszcze- pisownia celowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, nie zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. Osobiście korzystam z innych rozwiązań i póki co się nie zawiodłam. Nie wiem, dlaczego przedmówcy mają tak złe doświadczenia… Deb0308 - Warto sprawdzić:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...