Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"W jedynym w Lublinie hotelu czterogwiazdkowym"? Dziennikarz pisał ten artykuł na kolenie chyba.Proszę nie wprowadzać czytelników w błąd. Alter ma 5 gwiazdek, w Lublinie sa dwa ( lub jak kto woli 3) obiekty 4 gwiazdkowe : Lublinianka, Europa i hotel Ilan ( który ma de facto standard 3 gwiazdek, a pisze ze ma 4 )Widocznie Gmina Żydowska moze wiecej, Kurier Lubelski nawet pisał o tym wałku.ł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że są miejsca za duże pieniądze, ale co z tymi co chcą podróżować za trochę mniejsze ?? Likwidacja schroniska młodzieżowego w którym są tanie noclegi w centrum miasta, jest raczej krokiem do tyłu. O ile wiem każde duże miasto ma taką instytucje, a Lublin ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro przyjechało w ciągu 1 kwartału Ok 43.000 turystów a w mieście jest ok 4.000 miejsc noclegowych to nie jestem w stanie pojąć jakim cudem brakuje noclegów w mieście . Oczywiście może się zdarzyć kilka takich dni ale matematyka mówi co innego . Z tego co wiem to tak różowo w branży hotelarskiej nie jest .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może ja wjaśnię tak żeby nikt inny nie musiał zaprzątać sobie głowy. W Lublinie znajduje się jeden hotel ***** gwiazdkowy (Alter) oraz dwa hotele **** gwiazdkowe (Europa i Grand). Nieopodal Lublina jest również hotel **** gwiazdkowy Korona. Inne hotele w Lublinie, które przypisują sobie więcej gwiazdek niż ***, robią to na własną odpowiedzialność. Pozdrawiam baca2323@gmail.com.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ciekawe, ostatnio czytałem że browar Pilsweizer z Grybowa zamierza u siebie zrobić hotel/SPA, czyżby to jakiś nowy trend wchodzenia branży piwnej w hotelarską? ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W maju i czerwcu wszędzie trudno znaleźć miejsce. Trzeb wziąć pod uwagę fakt, że poza tymi miesiącami hotele stoją w połowie puste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że są miejsca za duże pieniądze, ale co z tymi co chcą podróżować za trochę mniejsze ?? Likwidacja schroniska młodzieżowego w którym są tanie noclegi w centrum miasta, jest raczej krokiem do tyłu. O ile wiem każde duże miasto ma taką instytucje, a Lublin ??
ul. Długosza w Lublinie jest schronisko :) dodatkowo ok 10 hosteli z niskimi cenami 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...