Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Felin - Kalinówka - Świdnik 20km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Al. Kraśnicką? Jest taka super ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kilku lat mam nie resetowaną średnią prędkość w komputerku w aucie średnia prędkość po tych kilkudziesięciu tysiącach km to 27km/h i zaznaczam że nie jeżdżę powoli;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam jak prędkość z 30 km/h może wzrosnąć do 3km/h Albo mnie źle wyszkolono w szkole, albo piszą tu dzieci z podstawówki. DW jak wam nie wstyd, że nie ma artykułu w którym nie znalazł by się choć jeden błąd... Tak ciężko przeczytać swoje wypociny, a może nawet sami tych głupot nie chcecie czytać i od razu publikujecie, zamiast przeczytać to co się napisało..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A miasto będzie budować stadion. Idiotyczny pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z ulicą Kunickiego???!!! Przecież tam się stoi około 30 min a nawet więcej od szpitala na Abramowickiej do "Zielonej trasy"/// Przez te wysepki jest tamowany ruch!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze podajcie ile jest rocznie stłuczek na rondzie przy macro i ile czasu tam się traci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym zestawieniu nie są uwzględnione Kunickiego i Zemborzycka. Tam w godzinach szczytu czeka się nawet 7 zmian świateł (z Zemborzyckiej w Kunickiego w stronę miasta) chyba, że zna się objazdy przez osiedle, ale i tam czasami można utknąć między zaparkowanymi samochodami lub próbując wyjechać na główną ulicę. Na wymienionych w artykule ulicach długo się stoi, ale południe miasta też powinno być uwzględniane w komunikatach radiowych o korkach i planach zarządu miasta. Tylko ,że większość urzędników mieszka na północy... Nasze władze zamiast, budować nam drogi, chcą organizować igrzyska na stadionie jak w starożytnym rzymie. Tylko nie zauważyli chyba, że w Lublinie nie ma zespołu, który mógłby przyciągnąć kibiców. Lubelscy kibole z motoru skutecznie odstraszają wszystkich sponsorów i normalnych kibiców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego nie podniecaj się bo tez błąd popełniasz. Nie prędkość wzrasta, a szybkość. Prędkośc jest wielkością wektorową, więc to co podają to szybkość.
Polak napisał:
A ja się pytam jak prędkość z 30 km/h może wzrosnąć do 3km/h Albo mnie źle wyszkolono w szkole, albo piszą tu dzieci z podstawówki. DW jak wam nie wstyd, że nie ma artykułu w którym nie znalazł by się choć jeden błąd... Tak ciężko przeczytać swoje wypociny, a może nawet sami tych głupot nie chcecie czytać i od razu publikujecie, zamiast przeczytać to co się napisało..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma wyjścia – trzeba zostawić samochód w domu i przesiąść się do autobusów, na rowery albo w miarę możliwości chodzić piechotą. Zdrowiej, taniej, tylko że mniej wygodnie. Coś za coś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...