Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie trwają targi rolnicze Agro-Park (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 marca 2017 o 20:47 Powrót do artykułu
To teraz może wytlumaczcie mieszkancom Lubelszczyzny co robią członkowie ZSL radzie lotniska Lublin ? Co oni zrobili dla rozwoju lotniska ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To teraz może  wytlumaczcie  mieszkancom Lubelszczyzny co robią członkowie ZSL  radzie lotniska Lublin ?  Co oni zrobili dla rozwoju lotniska ?
Panie, sprawny umysłowo inaczej, to nie jest artykuł o lotnisku, a ZSL już nie ma. A tak na marginesie: tak mało ci płacą za trolling, że nawet nie dbasz o to co piszesz? Nie jesteś anonimowy w sieci, można się dowiedzieć kim jesteś!
0
komu i ile dała unia? tutaj jest wykaz: ***beneficjenciwpr.minrol.gov.pl/search
0
Kiedyś polski mechaniczny sprzęt rolniczy był jednym z najlepszych w świecie świat od lat 80tych mocno poszedł do przodu a my... chcialoby się by konkurował technologicznie i wizualnie z z tuzami dzisiejszej gospodarki no bo czemu nasz polski rolnik musi schodzić z bezwspomaganiowego ursusa jak z krzyża... W czasach gdzie licz się wydajność efektywność i produktywność powinnismy być w czołówce tworząc pojazdy komfortowe, ekonomiczne i przyjazne dla otoczenia. Ówczesna prywatyzacja zniszczyła wiele gałęzi polskiej gospodarki. Fajnie byłoby, aby renacjonalizacja , która od jakiegoś czasu obserwujemy zaowocowała również powstaniem takich maszyn rolniczych, których będzie się bał Deere, Claas, Lambo a nawet producenci miniciągników. Stać nas intelektualnie na bycie liderem... Zachwycanie się starymi ursusami zostawmy dzieciom i archeologom...Czas na nowe, szybsze wydajniejsze. Najlepsze, bo z Polski
0
mówiąc szerze wcale nie mamy złych sprzętów. mówi się, że polski rynek ze sprzętem rolniczym stoi coraz gorzej, ale to wcale nie prawda. ja kupowałam ostatnio sprzęt z ******brochard.pl/ i jestem bardzo zadowolona. 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: