Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie twa kongres Świadków Jehowy. Był chrzest na stadionie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lipca 2017 r. o 19:08 Powrót do artykułu
banda debili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...tu komentuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni przynajmniej chrzczą dorosłych, a nie tak jak chrześcijanie już niemowlęta chrzczą, które nie mają prawa decydować o sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem wyznawcą nogi od mojego stołu i jestem zadowolony z życia.Moja noga od stołu czuwa nade mną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem wyznawcą nogi od mojego stołu i jestem zadowolony z życia.Moja noga od stołu czuwa nade mną! ciekawe co robi z tą nogą.. że taki zadowolony.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sekta!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Rosji sekte zdelegalizowano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katolicy też byli sektą ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie nadchodzili mnie co sobotę nie mam nic przeciwko,ale zakłócają mi odpoczynek a tego nie znoszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to jest prywatny kościól-sekta.Jak mawiał słynny niegdyś polityk lubelski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
egt3 napisał:
Bo to jest prywatny kościól-sekta.Jak mawiał słynny niegdyś polityk lubelski.
 a katolicyzm to co, też prywata, księża, biskupi drą dla siebie ile tylko m ogą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwie cioty przychodzą do mnie do mieszkania co pol roku i traktują mnie za pol-inteligenta.. Jak nie uznają Chrystusa za Boga, to wypad w kretyńską katecheza.. od jakiegos ich Russela, masona i lubieżnika.. Szkoda tylko, tych "gorliwych", którzy innym robią wodę z mózgu, bo im wcześniej zrobili..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadek się topi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A prezydent Władimirowicz Putin w tym tygodniu zdelegalizował tą sektę w Rosji i Arena jak nic może organizować takie SPA kilka razy do roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyraźniej wciąż dziwi że PL nie jest krajem podzielonym wyłącznie na katolików i katoli. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE PODDAWAJ SIĘ!!! UKOCHANA MA!!!! NIE PODDAWAJ SIĘ!!!!! LEGIO WARSZAWA!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Dwie cioty przychodzą do mnie do mieszkania co pol roku i traktują mnie za pol-inteligenta.. Jak nie uznają Chrystusa za Boga, to wypad w kretyńską katecheza.. od jakiegos ich Russela, masona i lubieżnika.. Szkoda tylko, tych "gorliwych", którzy innym robią wodę z mózgu, bo im wcześniej zrobili..
a do mnie kilka razy do roku przychodza pisowskie  katole aby wspomóc leczenie chorych dzieci, uważam, że jak mają 500+ dla zdrowych rodziców to tym bardziej winni pomagać chorym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej kociarze a kiedy ogłosicie kolejny koniec świata ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem że u nas już nie ma naiwnych..........myliłem się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsi są ci co na jednym ze zdjęć,podczas ceremonii chrztu wpierniczają kanapki i zagryzają pomidorem. Hahahahah. To ci dopiero powagą sytuacji! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...