Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie ubędzie aptek, a leki podrożeją? Radni PO ostrzegają

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 maja 2017 r. o 20:15 Powrót do artykułu
Zadanie domowe - w których krajach w EU aptekę może prowadzić tylko farmaceuta - wszyscy się zdziwią. No ale Polska to musi być zawsze takie przedmieście EU dla eksperymentów, zarabiania przez zagranicznych inwestorów i testowania pomyj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POkrako nie strasz nie strasz bo się zesrasz. Mam 72 lata a NFZ zgarnia mi 2748 PLN rocznie z mojej emerytury. Za leki bulę co m-c 26 PLN. Ale najpierw muszę udać się do rodzinnego lekarza po receptę. Strata czasu i finansów. I tak od 7 lat. Co mają ludzie w moim wieku. GWno. I nie narzekają tylko muszą robić co władzy dobrze a, że nikt nie przejmuje się emerytami to polska tradycja. Tylko PZPRwscy, UW czy POkraczni emeryci mają to co mają a inni dostali GWno w pazłotku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie na nowym osiedlu będzie nowa apteka.... odpowiednia osoba z glejtem od Szeregowego Posła dostanie po telefonie do WIF-u zezwolenie na otworzenie jedynej w promieniu kilku km apteki. Swoich nie złupią... za to ludzi tam złupią cenami... oj złupią cenami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy PO kiedykolwiek powiedziała prawdę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech radni nauczą się czytać ze zrozumieniem ustawę. Albo czy w ogóle ja przeczytali? Prawo nie działa wstecz i nikt nie będzie zamykał już istniejących aptek wiec niech przestaną siać panikę. Właścicielem apteki będzie mógł być mgr farmacji. Wiec niech PO przestanie się kompromitować. Jedyny minus tej ustawy to zabijanie wolnego rynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech radni zajmą się "nadmierną koncentracją" sklepów sprzedających alkohol, zwłaszcza tych sklepów pod którymi stoją zażygani menele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierownikiem zawsze musiał być farmaceuta ,koncesja też wydawana jest na konkretny lokal. Czy ktoś w ogóle przygotowuje się z danego tematu pisząc artykuły? Przecież to jakaś żenada jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO - to najchętniej wyprzedałoby każdą dziedzinę polskiej gospodarki. Już nie da się słuchać bajdurzenia o podwyżkach cen i tego że młodzi farmaceuci nie otworzą apteki. Panowie z PO- a teraz otworzą? Żeby po 2 miesiącach agresywna sieć ich wykończyła ? Z całym szacunkiem ale nie powtarzajcie zasłyszanych gdzieś bzdur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli PO lobbuje za wolnym rynkiem, to po co wymogi lokalowe na aptekę, po co personel fachowy w aptece, niech każdy ma prawo sprzedawać fentanyl na straganie, żeby biedni Polacy mieli łatwiej, przyjazniej, dostępniej, a najlepiej to taki stragan z lekami mieli pod domem, do wyboru do koloru, fentanyl,psychotropy na skołatane nerwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba by apteki prowadzili farmaceuci z Klauzulą sumienia a najlepiej zakonnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za tym by ograniczyć ilość banków i aptek w mieście, bo przy Krakowskim tylko banki i apteki. Chyba to najlepszy geszeft.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałem przepisany lek, który kupowałem ja i tylko jedna inna osoba. Nie dziwię się, że musiałem przyjść drugi raz - przecież apteka to też "sklep" - nie musi blokować pieniędzy na leki sprzedawane raz na trzy miesiące. Apteka przecież kupuje leki z hurtowni, tak jak np. wódki i wina kupuje sklep alkoholowy. Mam w rodzinie osobę której lekarz przpisuje przykładowo 6 opakowań leku. Raz na 2 miesiące. I co - ma apteka trzymać taką ilość pudełek tylko dlatego? Z hurtowni są w moim mieście dwie dostawy dziennie. Ale to jest własnie to, co spowoduje wzrost cen gdy zmniejszy się ilość aptek. Będą musiały apteki trzymać takie leki na stanie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest ktoś z PO, kto choć raz powiedział prawdę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by tu jeszcze spieprzyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ginekolog dłubie w oku, a powinien... okulista. Niech się radni PO zajmą sprawami miasta, a leki i apteki niech zostawią lekarzom i farmaceutom, co ich pacjentom może wyjść tylko na zdrowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny wygłup polityczny radnych PO sami specjaliści dobre a ten ostatni kiosk na Węglinie prowadził czy coś w tym stylu znawcy farmacji oj waj ....Skoro samorząd aptekarski mówi ustawa ok a oni że beeee polityka polityka z Warszawy zajechała ....smutne to chłopy do roboty się bierzcie....nie za apteki.....niedawno murek z kwiatami remontował radny a inny walczy z kim i o co nie wiadomo...żeniua...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO co straszyć? to PO trzeba się bać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są apteki tylko drogerie z preparatami do mycia tyłka i parafarmaceutykami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fahofcy od aptek teraz się z robili młode wilczki i jeden stary co kiosk prowadził ......fahofce że hej ,,,,,samorząd aptekarski mówi za siebie przeczytać powiesić nad łóżkiem i rano na pamięć się łuczyć.... Odnosimy się do nowelizacji ustawy bardzo pozytywnie, bo ma ona przede wszystkim zapobiec szybko postępującej monopolizacji rynku przez sieci, które cały czas otwierają nowe apteki – mówi Tomasz Barszcz, prezes Lubelskiej Okręgowej Rady Aptekarskiej i zaznacza: W dalszym ciągu jest bardzo dużo aptek, niektórzy nawet twierdzą, że za dużo. W związku z tym konkurencja jest cały czas, przez co nie ma zagrożenia, że ceny leków wzrosną, że dostęp do nich będzie ograniczony. no teraz co wymyślicie....krytyka połowu ryb czy lotów bocianów lewą stroną.....chopy chopy z PEŁO Łopamientajta sie i łogarnijta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...