Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie zbadają ciała ofiar ze Smoleńska. Rodziny: "nie pozwólcie, aby dokonał się ten akt"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 października 2016 r. o 22:10 Powrót do artykułu
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Hpmp sovieticus panicznie boi się prawdy. Tak bardzo boi się prawdy, że nawet wymyśla swoje teorie i ogłasza je jako chrześcijańskie.
Im bliżej prawdy jesteśmy, tym bardziej zajadle wrzeszczą i kąsają dawni "przywódcy elit".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***lisicki.dorzeczy.pl/id,12822/ostatni-prezes-trybunalu.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Ta proporcja się zmieni bo już widać, że nie ma podpisów przynajmniej kilku osób, które publicznie krytykują pis. Nie ma pani Nowackiej, rodziny pana Karpiniuka, Komorowskiego, Szmajdzińskiego i jeszcze paru- ale na razie rzeczywiście jest ich mniejszość
Jarugę Nowacką spopielono więc co mają szukac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Naliczylem tylko 17 rodzin a wiec znikoma mniejszosc jest przeciw doprowadzeb niu do ustalenia co naprawde stalo sie wSmolensku i kto jest odpowiedzialny za najwieksza katastrofe  lotnicza na swiecie, w ktorej jednoczesnie zginelo tyle osob pelniacych najwyzsze stanowiska panstwowe. Chyba trzeba byc glupcem aby nie widziec zwiazku pomiedzy smiercia Prezydenta i wielu najwyzszych urzednikow z jego otoczenia, oraz dowodcow wojskowych a pozniejszym calkowitym przejeciem wladzy przez antypolska formacje polityczna!
W domu wszyscy zdrowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***niezalezna.pl/88054-dotacje-z-publicznej-kasy-na-liscie-corka-komorowskiego-agora-sa-wujec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Prof. Baden: "Nawet Zimbabwe nie odmówiło mi udziału w ekshumacjach na prośbę rodzin”
A Gabon ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeśli był nawet zamach to co, wypowiemy Rosji wojnę? Życia ofiarom i tak już nikt nie wróci, czasem nad pewnymi sprawami lepiej spuścić zasłonę milczenia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jest napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Hpmp sovieticus panicznie boi się prawdy. Tak bardzo boi się prawdy, że nawet wymyśla swoje teorie i ogłasza je jako chrześcijańskie.
Im bliżej prawdy jesteśmy, tym bardziej zajadle wrzeszczą i kąsają dawni "przywódcy elit".
Ja nie chcę prawdy urojonej tak jak  MISTRALI.Ja chcę prawdy ogłoszonej przez ludzi 100% zdrowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam też pytanie bardzo konkretne, a nie jakąś subiektywną ocenę.Panie pośle jak Platforma głosowała w Radzie Europy, kiedy złożyliśmy wniosek o zwrot wraku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, kto z Was chciałby zamiast do męża/ojca/dziadka przychodzić na grób obcej osoby?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze 3 lata z tymi pojebami !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macierewicz odebrał nagrodę dla pojeba roku 2016
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...