Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Moim zdaniem niedziela to często jedyny dzień w tygodniu kiedy ludzie mają czas wybrać się na zakupy. Na pewno stracą na tym przedsiębiorcy, a co za tym idzie odbije się to na pracownikach. Ludzie myślcie logicznie, to nie pracodawca was wykorzystuje tylko państwo. Co do pracy w weekendy to co ze studentami, którzy głównie wtedy mogą sobie dorobić? Jeżeli ktoś chce pracować w weekend powinien mieć do tego prawo, tak samo jak konsumenci powinni mieć prawo do robienia zakupów kiedy im się to podoba, a przedsiębiorca do prowadzenia działalności w swobodny sposób. Oczywiście nie można nikogo zmuszać do pracy w niedzielę jeżeli tego nie chce, lub można zaoferować wyższą stawkę za weekendy. Uważam, że byłoby to sprawiedliwe dla wszystkich rozwiązanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wywalą ten PIS i wróci normalność ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę sobie wyobrazić że ja jestem tym kimś kto pracuje w takiej galerii (co prawda nie na śmieciówce)i jestem przeciwko zamknięciu w niedzielę (i nie jest to mój interes) I potwierdzam że jeśli zamkną galerię w niedzielę trzeba bedzie zwonić co najmniej jedną osobę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez PIS do kościoła już nie chodzę. Czasami w niedzielę jadę na zakupy albo porostu do kina. Teraz dojdzie do tego, że kupię flakona i posiedzę do lusterka. Telewizji też już nie mam, bo mnie nie stać na abonament.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze wypowiadają się Ci co mają z tym najmniej. Ten który nie pracuje w niedzielę nigdy nie będzie wiedział jak to jest. Niedziela powinna być dniem odpoczynku a nie dniem dla błąkających się stad baranów. To może zróbmy inaczej niech wszyscy pracują w niedziele nie tylko sieci handlowe ale i urzędy państwowe. Jak chcecie tak to zróbmy dla wszystkich tak samo. Co do zwolnień to się z tym nie zgodzę. Handel będzie większy w sobotę i poniedziałek. Byle jakie święto i co się dzieje? Będzie to samo. A co do pisu to robią dobrze - ślepi ludzie tylko tego nie widzą. " Tylko głupcy pracują za 6 tyś.? " już tego nie pamiętacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe gdzie pójdą tłumy ludzi jeżeli zamkną galerię w niedzielę , życie straci sens , zostaje tylko tv , Kościół i zakupy on-line
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i alko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ochroniarzem czynnym zawodowo! Niech i mi zabronią pracy w niedziele i święta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie! Ci którzy mają weekendy lub niedziele wolne nie wiedzą co to praca w niedziele i będą oburzeni! Może najlepiej niech w wigilię do 21 bede tez łazić i wymyślac! zamiast spędzić czas z rodziną lub do niej pojechać to człowiek musi pracować w niedziele, za marne grosze.. A zmienić pracę żeby nie pracować w niedziele? Hmm trochę ciężko na taką bo przeważnie do 14 lub 20 trzeba pracować....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla ludzi którzy sa bardziej ambitni , proponuje aktywnie spędzić ten czas , kosztuje to tylko paliwo do auta , nie zależnie od pogody można pojechac i poznać miejsce w ktorym się mieszka . Czeka na Was mnóstwo atrakcji , nie tylko dalekie podróże rozwijają ale niedalekie mogą być równie ekstycujace i ciekawe ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ochroniarzem czynnym zawodowo! Niech i mi zabronią pracy w niedziele i święta! Tobie nie mogą zabronić pracy bo i tak jesteś w pracy to nie pracujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie głosy na tak, to wyłącznie tzw. galerianki, które nie potrafią wymyślić nic innego jak wypad na zakupy w weekendy. Tacy ludzie mnie zadziwiają, najwięcej krzyczą Ci których to nie dotyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W roku mamy 13 dni wolnych od pracy, w tym roku są to: 1, 6 stycznia, 16, 17 kwietnia, 1, 3 maja, 4, 15 czerwca, 15 sierpnia, 1, 11 listopada, 25, 26 grudnia. Może na początek spróbować wprowadzić zasadę, że w miesiącu nie może być wolnych więcej niż 2 dni. Wóczas w takim roku jak ten przybyłoby nam 11 niedziel wolnych od handlu, czyli na przykład w miesiącach luty, marzec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik byłyby to dwie niedziele, a w sierpniu jedna? Oczywiście zrobić to z głową i we wrześniu gdy dzieci idą do szkoły zrobić to w drugiej połowie miesiąca itd. Zrobić to stopniowo i zobaczyć jak zareaguje rynek i społeczeńswtwo. Wtedy okaże się kto ma rację Ci co straszą bezrobociem, czy Ci co chcą przywrócić niedzielę rodzinom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Ci ta praca nie odopwiada to zmień albo wyjedz za granice ... proste, czasy niewolnictwa się skończyły nikt nie zmusi Cię żebyś pracowal tylko w ochronie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie dostał dożywocia pracy na kasie bądź w ochronie , moze pora cos w swoim zyciu zmienic ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mondralo pracuj w niedziele na kasie lub w galerii ciuchy przekładaj od 10 do 20 wieczorem. Odmów sobie rodziny, obiadu wspolnego - wtedy się wypowiadaj. Czuć , że masz lewe ręce do roboty, życia nie znasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEDNA NIEDZIELA HANDLOWA W MIESIĄCU I BĘDZIE SUPER.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pamiętacie czasy kiedy w niedzielę można było kupić szczypkę albo lody i nikt nie narzekał sklep był w niedziele akurat u mnie na osiedlu czynny jeden i tylko do 10 rano. Niedziela była dla odpoczynku i spędzenia czasu z rodzina w domu lub na spacerze a nie na zakupach. Na tygodniu sklepy sa naprawdę długo otwarte ze nie ma chyba problemu zrobić zakupy w sobotę czy na tygodniu. Pracowałam w handlu i wiem co oznaczają niedziele czy dni świąteczne w pracy. Teraz doceniam wolny czas z rodzina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chęć zysku odczlowieczyla przedsiębiorców , pozbawiła empatii . Miękkie sugestie juz dawno nie wystarczają zeby coś się zmieniło na lepsze , wszystko musi być regulowane ustawami , przepisami , aktami prawnymi a i tak są tacy co to odejdą w ramach obowiązującego ... kogo oszukacie ... Państwo ? Nie ... LUDZI , LOKALNĄ SPOŁECZNOŚĆ ? Tak , to jest wymierzone w społeczeństwo które zostaje pozbawione środków do życia mimo świadczonej pracy na Waszą rzecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oburzonyy napisał:
Mondralo pracuj w niedziele na kasie lub w galerii ciuchy przekładaj od 10 do 20 wieczorem. Odmów sobie rodziny, obiadu wspolnego - wtedy się wypowiadaj. Czuć , że masz lewe ręce do roboty, życia nie znasz.
Trzeba było się uczyć aby nie zapierniczać na kasie. Niestety, większość osób pracujacych na takich stanowiskach nie posiada ani wykształcenia ani predyspozycji do innej pracy. Nie rozumieją też że jeden dzień zakazu handlu to 1/7 etatów mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...