Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W niedzielę zakupy tylko do godz. 13? Rano do pracy, po południu do kościoła

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 czerwca 2017 r. o 09:39 Powrót do artykułu
A kasjerkę/ kasjera to siłą tam trzymają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem o co wam chodzi bo nie potraficie w donu czy w parku posiedzieć tylko musicie bez celu lazic po galeriach? Czasami ludzie nie mają innego wyjścia i dostają pracę tylko w sklepie. Mówicie że nikt ich na siłę tam nie trzyma ale gdyby wszyscy odeszli nie tylko w niedzielę byście nie siedzieli w galeriach ale na tyg też bo nikt by tam nie siedział. Najgorszy klient to klient w sklepie bo zachowuje się jak Baran i nie wie co to praca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce komuna! ,to jak się to nazywa w innych krajach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy jakie z was nie nażarte św.....!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie podoba się ? To niech idzie do innej pracy w końcu z takimi kwalifikacjami pracodawcy będą się bić o nich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry pomysł. Niech ludzie też mają wolne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis jest irytujący, komuna wraca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram, w 100% ja tez w weekendy pracuje. Mam za to dzień wolny na tygodniu, wygodne to jest bo wielu spraw w weekend np. W urzędach nie da się załatwić, bo zamknięte. Lekarze, specjaliści tez na tygodniu są dostępni. W weekend to na sor trzeba jechać jak się coś stanie. Zabawne w tym artykule jest to że Pani która pracuje na kasie mówi ze ludzie poszliby do kina w niedziele, ale chciałam zauważyć ze w kinie też są sprzedawcy. I często pracują do późnych godzin, bo seanse kończą sie nawet koło 23. Sobie najlepiej zrobić dobrze, a innych wykiwać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że również sądy, przychodnie, poczta, szkoły, przedszkola, żłobki, wszystkie urzędy też będą czynne w niedziele do 13? Tam pójdzie jeszcze więcej ludzi załatwiać swoje sprawy, niż do sklepu. Produkty żywnościowe można można przechować w lodówce. Natomiast, żeby załatwić cokolwiek, trzeba teraz brać dzień wolny od pracy. Zatem domagam się, żeby wprowadzić natychmiast pracę w niedziele w w/w przeze mnie placówkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sobota, niedziela i święta stawka x3 "nie tylko w handlu", pracodawcy przekalkulują czy warto pracownicy na pewno się zgodzą na takie warunki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis jest zły. Jezeli tak dalej bedzie jak teraz to Polska zginie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten kościół to nakaz? Moja noga nie postanie w tej instytucji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba było się uczyć, a jak nie to teraz skanować i wykładać na półki towar...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obłuda ze strony PiS. Nie można być częściowo w ciąży. Albo jest zakaz albo nie. W niedzielę powinno być tak samo jak w Boże Ciało czy 3 maja. Hipermarkety i galerie handlowe całkowicie zamknięte, otwarte jedynie stacje benzynowe i małe sklepy osiedlowe, gdzie za ladą stoi właściciel. Albo już niech będzie tak jak teraz. Żadne półśrodki. PiS już raz nie dotrzymał słowa w sprawie aborcji. Stanowisko Kościoła w tej sprawie jest jasne. Niech wasza mowa będzie tak tak, nie nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł popieram z tym, że sklepy powinny być otwarte od 8 do 16. Do 13.00 w niedziele niektórzy jeszcze śpią. A po 16.00 też można pójść do kościoła lub zjeść wieczorny obiad z rodziną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA KOMUNY SKLEPY W NIEDZIELĘ BYŁY ZAMKNIĘTE,I SPOŁECZEŃSTWO PRZEŻYŁO.TO PO CO MAJĄ BYĆ W NIEDZIELĘ CZYNNE.NIECH LUDZIE KTÓRZY MUSIELI PRACOWAĆ W NIEDZIELĘ, SPĘDZĄ CZAS Z RODZINĄ.JESTEM PRZECIWNY PRACY W NIEDZIELĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katole won. Religia nie ma miejsca w prawie, a jak się nie podoba to wyp... do muzułmanów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi sie podoba projekt aby pracownicy pracujacy w niedziele dostawali 300 % wynagrodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To lewactwo jeszcze nie pojęło, że w Polsce nie ma dla niego miejsca? Won stąd! Tu jest kraj dla normalnych ludzi. Odszczepieńcy albo się z tym pogodzą, albo...Bruksela:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Rozumiem, że również sądy, przychodnie, poczta, szkoły, przedszkola, żłobki, wszystkie urzędy też będą czynne w niedziele do 13? Tam pójdzie jeszcze więcej ludzi załatwiać swoje sprawy, niż do sklepu. Produkty żywnościowe można można przechować w lodówce. Natomiast, żeby załatwić cokolwiek, trzeba teraz brać dzień wolny od pracy. Zatem domagam się, żeby wprowadzić natychmiast pracę w niedziele w w/w przeze mnie placówkach.
 Tak będzie równo i demokratycznie. Jestem za! Kto jeszcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...