Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W niedzielę zakupy tylko do godz. 13? Rano do pracy, po południu do kościoła

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 czerwca 2017 r. o 09:39 Powrót do artykułu
"Rano do pracy, po południu do kościoła" Pier|dol się z tym kościołem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedzielna praca w g...o się obraca, dlatego banki w soboty i niedziele nieczynne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szlag mnie trafia na tę "dbałość" o ekspedientki! Ja za psie pieniądze świątek piątek i niedzielę tyram w szpitalu i nikt o mnie nie wspomni. Jasne, wiedziałam na co się godzę, ale chyba ekspedientki też wiedzą??? Poza tym bardzo wielu ludzi innych zawodów (pomijam księży!) również pracuje w niedziele i nikt się o nich nie upomina. Tylko ekspedientki mają rodziny, tylko ekspedientki mają dzieci! Po prostu cho*era człowieka bierze! A co do handlu do 13. to chyba już lepiej jak za komuny, OD 13? Już było, ludzie przyzwyczajeni, warto powrócić :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za zamknięciem sklepów w inerziale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No racja skoro wg urzędasów sklepy mogą w niedzielę pracować to dlaczego urzędy w niedziele i soboty nie pracują? A swoją drogą w dni powszednie zakupy zdążę zrobić, bo sklepy są czynne do 22 a nie jak urzędy do 15...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym wolnym w niedzielę już nie chodzi, o to kto chodzi do kościoła, a kto nie. Kiedyś pracowałem w niedzielę i powiem szczerze do doopy taka robota, człowiek to nie robot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakaz handlu w interesie pracowników sklepów? Na pewno nie polskich sklepów, zachodnie sieci hipermarketów pewnie już zacierają ręce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle arcybiskupi mądrzejsi od zwyklych ludzi…kiedy kosciol przestanie się wciskac w decydowanie o zyciu Polaków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można tylko siedzieć na d………… i psioczyć ale nie zapominajcie że jest też petycja do podpisania i wisi!!!!!!! ***s://secure.avaaz.org/pl/petition/prezes_partii_prawo_i_sprawiedliwosc_jaroslaw_kaczynski_ratujmy_male_polskie_sklepy_franczyzowe_przed_zakazem_handlu_w_n
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też chcę wolne w niedzielę ! Możecie się przespacerować , a nie wozić się mzk - będzie zdrowiej ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...