Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Oberży Stajennej serwowali spleśniałe dania

Utworzony przez Gość, 18 czerwca 2011 r. o 21:34 Powrót do artykułu
W Złotym Ośle jest nie lepiej jadłem tam niedawno, po powrocie do domu dostałem strasznych skurczy żołądka, wymiotowałem przez godzine, mysleliśmy zeby zgłosic to do sanepidu jednak z lektur gazet jak sanepid karze restauracje po prostu to olaliśmy ,nigdy wiecej nie pójdę tam ani do żadnej restaruracji na starówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Rotundzie inteligentni, lepiej dostać 500 pln mandatu za nie wpuszczenie kontroli niż stracić kila tys za zamknięcie wyszynku na jakiś czas....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tam pewnie i padłej kobyły do ZOO nie oddawali ?. Wyobrażacie sobie bywalcy tej knajpy , potrawkę z kobylego łożyska po oźrebieniu ? Smacznego ~~~~ 500 złotych mandatu śmiech,i niech mi ktoś powie,że ustawodawca nie chroni oszustów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Może kolo wreszcie się wyniesie. Bo mimo, że szanowny właściciel knajpy od kilkunastu miesięcy nie płaci Klubowi Jeździeckiemu ani za czynsz, ani za wodę, ani za ścieki, właściciel knajpy trzyma się lokalu zębami i pazurami. Zrobi się przetarg i wreszcie będzie coś można zjeść, jak ktoś normalny zacznie prowadzić lokal. Jak na razie bywalcy i jeźdźcy omijają oberżę łukiem i zamawiają pizze do świetlicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podkreślam, że omijają łukiem od kilku lat, a nie od artykułu w DzW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu wł. K.A. powinien powinien oddac palecze troche sie juz nachapal w osle i w stajennej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja TOP LISTA dla sanepidu: 1. "Jadłostacja" przy Nadbystrzyckiej obok sklepu Groszek - ciekawe połączenie fetoru spalonego oleju i moczu, gdyż po zamknięciu część przechodniów traktowała to miejsce jako wychodek. Ale tu przynajmniej smród zniechęca do konsumcji! 2. "Sajgon" przy Nadbystrzyckiej obok skrzyżowania z Zana- nazwa mówi sama za siebie,no i fajnie by było czasami włączyć jednak wyciągi! 3. "Mnich" przy Nadbystrzyckiej obok "Chaty" - jakim cudem oni funkcjonują w tym syfie i jeszcze karmią ludzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazio napisał:
Moja TOP LISTA dla sanepidu: 1. "Jadłostacja" przy Nadbystrzyckiej obok sklepu Groszek - ciekawe połączenie fetoru spalonego oleju i moczu, gdyż po zamknięciu część przechodniów traktowała to miejsce jako wychodek. Ale tu przynajmniej smród zniechęca do konsumcji! 2. "Sajgon" przy Nadbystrzyckiej obok skrzyżowania z Zana- nazwa mówi sama za siebie,no i fajnie by było czasami włączyć jednak wyciągi! 3. "Mnich" przy Nadbystrzyckiej obok "Chaty" - jakim cudem oni funkcjonują w tym syfie i jeszcze karmią ludzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kolego której knajpy właścicielem jesteś skoro wszystkie do zamknięcia są twoim zdaniem na Nadbystrzyckiej. Chmm niech zgadnę. Jesteś właścicielem innej knajpy na Nadbystrzyckiej ? Załosnyś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...